Gebelik Konusunda En çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları..

arkadaşlar ıyı aksamlar aranıza yenı katıldım ve sızlerden ogrencegım cok sey var lutfen bana yardımcı olabılırmısınız ben on aylık evlıyım ve esımle yenı bebek dusunmeye basladık son uc gundur gırdıgımız ılskıdensonra benım benım cok kotu agrımaya basladı artık korunmuyoruz nasıl adet donemınde bel agrısı olursa aynı agrıyı yasıyorum ayaklarım cok agrıyor sızce bu kadar erken belırtıler olurmu umutlanmak ıstemıyorum ama cokda ıstyrum bebıs lutfen cvp vereebılırmsnzayrıca yumurtlama gunumde bugun son

Çok erken bel ağrısı hertürlü sebepten olabilir.olacağın adet gününü net biliyorsan 2 hafta öncesi yumurtlama günün ki sen yumurtlama gününü bugün olarak belirtiyorsun.yani 2 hafta sonra adet olman gerekiyor adet olmazsan zaten hamilesin demek oluyor.anlatmak istediğim hamile olduğunu düşünmen için çok ererken.bel ağrının sebebi bana göre başka bir neden olabilir

bayanlar konu actim ancak yazan olmadi 14 haftalik hamileyim sabah idrarimdan sonra pembe akinti geldi bazen acik sariya calan kahve oluyo bazen pembe akinti oluyo idrar testinde idrar tetkiki lökosit eser idrar tetkiki eritresin eser cikti bu idrarda eser ne demek bu sabah ultrasyona girdim bebegim iyiydi cok sukur bu akinti neden olabilir sizce idraryolu enfeksiyonumudur tahlil sonucuna netten baktim pzt alip doktora gostercem bilgilendirirseniz sevinirim

Bende nette video izlemiştim saç boyatmada sıkıntı yok yanlız boyanın keskin kokusunu mümkün olduğunca içine çekmemek gerekiyormuş.yani boyattın beklerken dışarda falan beklemek gerek
erhabalar arkadaşlar yardımıniza ihtiyacım var. Biz nişanlım la beraber olduk Martin 10nunda prezervatif kullandıgi halde dışarda bosaldi ama benim her ihtimale karşı ella ertesi gün hapı aldım bu ayın 16sinda bthcg batırdım 0.28 çıktı adette oldum ama sokturucu kullandim sizce hamilelik söz konusu olabilir mi?? Lütfen yardım edin

erhabalar arkadaşlar yardımıniza ihtiyacım var. Biz nişanlım la beraber olduk Martin 10nunda prezervatif kullandıgi halde dışarda bosaldi ama benim her ihtimale karşı ella ertesi gün hapı aldım bu ayın 16sinda bthcg batırdım 0.28 çıktı adette oldum ama sokturucu kullandim sizce hamilelik söz konusu olabilir mi?? Lütfen yardım edin
Arkadaşım nişanlın Prezervatif kullanmış dışarı boşalmış ertesi gün hapı almışsın bthcg baktırmışsın adetde olmuşsun hiç ihtimal veremiyorum hamile olduğuna

Bu anlattıklarına göre yoktur bence de hatta milyonda 1 ihtimal bile olamaz bence. adet oldum diyorsun ablacım daha ne olsun

Merhaba 38 hafta 5 günlük gebeyim Rahim kasılmalarını doğal yollarla nasıl başlata bilirim hurma merdiven in çık bunlar hiç bir işe yaramıyor.. Bugün fesleğen yağı ve karanfil yağı kullanmaya başladım bir etkisi olurmu acaba lütfen yardım en son 2,gün önce oğlum 3 kilo 600 grdı

Niye kendi cabaniz ile gelmesini istiyorsunuz ki zamanı gelince kendi gelir zaten sağlıklı olsun yeter ki.
Merhaba 38 hafta 5 günlük gebeyim Rahim kasılmalarını doğal yollarla nasıl başlata bilirim hurma merdiven in çık bunlar hiç bir işe yaramıyor.. Bugün fesleğen yağı ve karanfil yağı kullanmaya başladım bir etkisi olurmu acaba lütfen yardım en son 2,gün önce oğlum 3 kilo 600 grdı

Kızlar aile hekimi mantar için canesten krem verdi içeriğinde zararı gözlenmedi demiş ama kimseden duymadım acaba kullanan var mı?

Merhaba kizlar, hayirli ramazanlar oncelikle.. Dün evde test yaptim pozitif cikti. Bugun de hastanede calistigim icin beta hcg baktirdim tekniker arkadaş ilk seferde 1000 dedi ama emin olmak icin tekrar bakicam dedi bu sefer 8bin küsür dedi. Dr a ciktim hemen ultrasonla bakti kese gorunuo dedi rahimici hamilelik dedi. Ben o heycandan sormayi unuttum son adet tarihim 30 nisan yalniz o tarihten 10 küsür gün sonra bikac günlük ara bi kanamam olmustu pas rengindeydi agirlikla sizce kac haftalik hamileyimdir? Simdiden teşekkürler hayırlı iftarlar

Kizlar aciill cevapp lutfenn :KK43: bugun kontrole gittik 6+3 dedi gelisimine gore. Kalp atislarini dr kendi ultrasonundan duyamadi duyulmasi gerek dedi. Sonra radyolojiye gonderdi ultrason icin cunku ordaki daa yeni alinmis. Radyolojide dr once bi bakti sonra bise demedi sonra tekrar bakti. Tmm cok hafif hareketlilik var dedi . Bayramdan sonra tekrar gitcz iste . Endiseleniyorum ister istemez. Lutfen siz ne zmn nasil duydunuz kalp atislarinii paylasir misnzz

Canım ben
canım ben de 7 haftam da duydum doktor çok küçük dedi 7 haftan da gel dedi kötü düşünme BOL BOL DUA ET
Cok dua ediyorum zaten ya . Elimde olmadan endiseleniorum. Bn 7+3 diye biliodum dün ultrasonda 6+3dediler. Insallah bayramdan sonra gittigimizde daa net duyariz atislari . Dua bekliyorum sizlerden de . Tskederim cevabin icin :-*

Bugun doktora gittik malesef kalp durmus cuma kurtajla alinck :'( Rabbimden hayirlisini sagliklisini istedik hep demekki nasip degilmis. Ama cok uzgunum cok agladm elimde deil tabi uzulmemek :'(

Duaya ihtayacim var. Kromozom genetik testleri fln istedi onlari yaptirdik. Bnmle ayni durumda olan var mi:KK61:

X