gebelik kesesinin görülmesi ve kalp atımının duyulması ne zaman olur

kızlarmrb 4+6da kesemi gördm ama kanamam var 3 günden beri nolur dua edn bnm için ilk pembe gibiydi şmdide kırmızıya döndü ama kanamada hafif azalma var böle bi durm yaşayıp bebeğini kurtaran varmı.... moale çok ihtiyacm var nolurr gzl şeler olsnn

arkadaşlar ben 8 haftalık gebeyim ama dr keseyi görmedik 2 hafta sonra gel dedi böyle bişey olabilirmi acaba dış gebelik fln olabilirmi?başına böyle bişey gelen arkadaşlar varsa lütfen paylaşabilirmi????:KK43:((

normalde 8 haftalıkken bebek görünmese bile kesenin görülmesi gerekir.ama geç döllenme olmuşsa veya sat yanlış biliniyosa o zaman görülmemiş olabilir.peki kan testi yaptı mı?yani kanda çıkan bhcg'ye göre de bi yorumda bulunabilirdi diye düşünüyorum.allah korusun dış gebelik geciktirilmemesi gereken bi durum 2 hafta sonrası da baya geç gibi geldi açıkçası.tabi doktorun daha iyi bilir ama 2.bi doktor görüşü alman belki içini rahatlatır.inşallah herşey yolunda gider en kısa zamanda görürsün bebeğini.

merhaba kızlar
ben 4 haftalıkken kanda gebe olduğumu öğrendim
değerim 417.8 di
kese gözükmesini beklemek istedim
ben vajinal ulturasyonu pek sevmiyorumda:)
şu anda 7+5 deyiz
ve bugün bebişimi gördümmmmm
kalp atışını bile duydumm
darısı olmayanlara inşallah

arkadaslar selam
sevgılı askkızı ılk olarak bazı hamılelıklerde hafıf kanama olabılecegını soylemek ıstıyorum benım kayınvalıdemın erkek bebeklerınde 3 4 ay kanaması oldugunu bılıyorum ınsallah bebısının bırseyı yoktur

benım sorunuma gelınce ben 7 ekımde karnımda 11 haftalık bebegımın kalbının atmaması sebebıyle kurtaj oldum doktora ılk gıdısımdı ve hemen hamıle kaldım su anda 17 kasımda gıttım kese goruldu 11 mm ama baska bırsey gorulmedı henuz yakında tekrar gıdıcem merak ettıgım sey kese kac mm ıken bebek gorunuyor sımdıden tesekkurler

arkadaslar selam
sevgılı askkızı ılk olarak bazı hamılelıklerde hafıf kanama olabılecegını soylemek ıstıyorum benım kayınvalıdemın erkek bebeklerınde 3 4 ay kanaması oldugunu bılıyorum ınsallah bebısının bırseyı yoktur

benım sorunuma gelınce ben 7 ekımde karnımda 11 haftalık bebegımın kalbının atmaması sebebıyle kurtaj oldum doktora ılk gıdısımdı ve hemen hamıle kaldım su anda 17 kasımda gıttım kese goruldu 11 mm ama baska bırsey gorulmedı henuz yakında tekrar gıdıcem merak ettıgım sey kese kac mm ıken bebek gorunuyor sımdıden tesekkurler

Merhaba Asuman79 bende seninle benzer durumu yaşıyorum normada 10 mm ulaştığında bebek görülmese bile yolk kesesinin görülmesi gerekiyormuş. Ben şuan 6+4 günlük hamileyim en son 23-11de doktora gittiğimde kesem 12mm olduğu halde ne bebek ne de yolk kesesi görülmedi. Doktor bir hafta sonra tekrar gel bakalım dedi. Benim en çok canımı sıkan 6.haftamda olmama rağmen son kontrolümde 5 haftalık görülmesi oldu. Bu arada hiç bulantım falan da yok. Birşeylerin ters gitmesinden çok korkuyorum.

merhaba Asaely ben de cok tedırgınım ustelık urtaj sonrası hamıl kaldıgım ıcın daha da endıselenıyorum normalde benım yumurtlama tarıhlerım de hep gec oluyor 42. gunumde gıttım 6 hafta olmadıgından emınım ama 10 mm bana cok buyuk geldı haftama gore Allah sana da yardım etsın.insallah bır sorunumuz olmaz

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.hepinizin yazılarını zaman buldukça okuyorum.Allahım hepimize hayırlısından ve sağlıklı bebek nasip etsin benimde sizler gibi sorunlar var paylaşmak isterim.

:gitme:arkadaşlar ben 24 ekimde kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu dediler ve aynı gün kürtaj oldum.ardında 1 hafta sonra doktora gittim tahlilleri iyi dedi doktor korunma dedi bende korunmadım bi kere adet oldum ondan sonraki ay hamile olduğumu öğrendim ama dün doktora gittim doktor bişey olmadığını söyledi kan tahlilide yaptırdım ondada sonuç pozitif çıktı adetimin üzerinden bu arada 6 gün geçti ultrasyonda bişeyde gözükmedi çok korkuyorum bilgisi olan yazarsa çok sevinirim moralim çok kötü

slm arkadaşlar benm de ilk gebeliğim şuan 6+3 üm.2 gün önce keseyi gördük ama bebek yok!bana da yardım edin noolur.dr beklicez dedi başka bişy demedi.bi de karından bakıldı bana.normalde bebeğin görülmesi gerekiyormuş bu haftalarda.çok endişeliyim.herkese de söyledim hamileyim diye,boş gebelik olursa mahvolucaamÇok üzgünüm çoook

slm arkadaşlar benm de ilk gebeliğim şuan 6+3 üm.2 gün önce keseyi gördük ama bebek yok!bana da yardım edin noolur.dr beklicez dedi başka bişy demedi.bi de karından bakıldı bana.normalde bebeğin görülmesi gerekiyormuş bu haftalarda.çok endişeliyim.herkese de söyledim hamileyim diye,boş gebelik olursa mahvolucaamÇok üzgünüm çoook

bence korkmana gerek yok genelde erkenden doktora gidince böyle oluyo haftaya gittiğinde görünür inşallah ilk kese görünüyo bebek çok ufak olduğu için ultrasyonda görünmediği oluyo bende 6 haftalıkda gittim görünmedi 7 haftalıkken göründü geç döllenmeden dolayıda olabiliyomuş.

gözdeahmet çook saol!dün doktora gittim ama 10 gün sonra gel dedi.ultrasondan bakmadı.offf kendim başka biyerde mi baktırsam acaba?bugün itibariyle 6+6 yım.görünür mü ki yaa...

gözdeahmet çook saol!dün doktora gittim ama 10 gün sonra gel dedi.ultrasondan bakmadı.offf kendim başka biyerde mi baktırsam acaba?bugün itibariyle 6+6 yım.görünür mü ki yaa...

evet cnm benim 6+6 da göründü 5+6 da sadece kese gözüktü herşey normaldir merak etme bende çok meraklanmıştım ama bekle bence 10 günü dua et allahın izniyle herşey yolunda olur.

benim 4.haftada kese göründü 6. haftada da kalp atışı duyuldu telaş etme canım herkezin aynı zaman da görünmüyor ki

:gitme:arkadaşlar ben 24 ekimde kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdu dediler ve aynı gün kürtaj oldum.ardında 1 hafta sonra doktora gittim tahlilleri iyi dedi doktor korunma dedi bende korunmadım bi kere adet oldum ondan sonraki ay hamile olduğumu öğrendim ama dün doktora gittim doktor bişey olmadığını söyledi kan tahlilide yaptırdım ondada sonuç pozitif çıktı adetimin üzerinden bu arada 6 gün geçti ultrasyonda bişeyde gözükmedi çok korkuyorum bilgisi olan yazarsa çok sevinirim moralim çok kötü

cnm kan testi yanılmazki pozitif çıktıysa hamilesin
zaten ultrasonda hemencecik bişey gözükmez
o nasıl doktor sen doktorunu değiştir derim....

cnm bu arada bende hamileyim
5 haftalıkken keseyi 6+4'ken kalp atışını ve bebeği gördük
acele etme herkezde farklı olabiliyor
ayrıca ajinal ultrasonla daha net gözükecektir gebeliğinn

merhaba benimde 5+6 da kese var fakat olması gerekenden küçük olduğunu söyledi doktor iki kürtajım var benim heparin tedavisi görüyorum yaşımda 36 ve ilk bebek bi türlü kucağımıza alamadık ilki 6 haftalıkken hiç kalbi atmadı ikincisi 3 aylıkken ortada hiçbişey yokken kaybettik şimdi tekrar hamileyim ve bu seferde kese küçükmüş 8mm ya ne yapacağımı şaşırdım bisürü ilaç kullanıyorum bişey olmasın diye aspirin progestan falan bide heparin iğnesi sizin kesenin kaç mm olduğunu hatırlıyomusunuz benzer şeyler yaşayan varsa paylaşabilirse çok sevinirim sevgiler:uhm:

slm arkadaslar bende hamileyim 5+3 bugun cok az pembe renkli akinti oldu hemen dr a gittim vajinal ultrasonda bakti keseyi goremedi cok erken haftaya gelin dedi. simdi ben cok endiseleniyorum neden gozukmedi diye. daha oncede 10 haftalikken bebegimin kalbi durmustu ondada ayni sekilde lekelenme olmustu. simdi yine ayni seyleri yasayacagim diye cok korkuyorum. allahim tekrar yasatmasin. sizce tekrar ayni sey olurmu? cok korkuyorum ya. yardimci olursaniz cok sevinirim. simdiden tskller.

X