Gebeliğe Hazırlık |GEBELİK KAN TEST|SONUCU BAKARMISINIZ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
225 değeri çıktı dimi 7. Günde yani niye soruyorum bende aynı durumdayim da o yüzden

Evet hatta şimdi verdim yarın vermem gerekdi ama dayanamadım. Ben adetim 3 gecikince 31 çıktı 2 sonra 54.2 4 gün sonra gel dedi ama ben 3 sonra verdim bakalım sonucu bekliyorum

Canım gözün aydın hamilesin :) kesen görünmesi için 1000 olmasi gerek galiba en az. çarşamba değil de cuma görünme ihtimali Daha yüksek bence. hakkında hayırlısi olsun. Sağlıkla gelsin bebisin
Amin canim benim cok tesekkur ederim bizim burda kadin dogum uzmani carsamba gunleri geldigi icin cuma gunleri olmuyo o yuzden yarin sabah bi gidicez

Ben hamile değilim ama artık uzmanlastim burda :) 2 güne bir 2 kat olmalı değer seninki de öyle olmuş. İnşallah bundan sonra da böyle gider

Ben hamile değilim ama artık uzmanlastim burda :) 2 güne bir 2 kat olmalı değer seninki de öyle olmuş. İnşallah bundan sonra da böyle gider
Artmasında sıkıntı yok ama ben hala haftaya inanmıyorum adet tarihine göre benim suanki değerim düşük çünkü bu haftada veya haftaya keseyi görmem gerekti aklımı karıştıran o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…