Gebeliğe Hazırlık |GEBELİK KAN TEST|SONUCU BAKARMISINIZ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar dün gece regl bir gün geçtiği için test yaptırdım yarın hastaneye tekrar gitcem test için sizce hamilemiyim ?

Hamilesin canım. Benim de 21.5 değerim. Ne tam gebesin diyebilirim ne değilsin diyebilirim çok arada bir değer dedi doktor. Kimyasal ihtimalinden dolayı heralde. Çünkü 5 ve üzeri pozitif tahlillerde bile yazıyor.

Hamilesin canım. Benim de 21.5 değerim. Ne tam gebesin diyebilirim ne değilsin diyebilirim çok arada bir değer dedi doktor. Kimyasal ihtimalinden dolayı heralde. Çünkü 5 ve üzeri pozitif tahlillerde bile yazıyor.
Yorumunuz için tesekurler insllah hamileyimdir :)

Kızlar bnmde 20,88 adet günüm bugun iki gün önceki değerim bugun tekrar yaptırcam inşallah yükselmişştir
İnşallah yükselmiştir. Yakın zamanlarda hamile kalmışız değerleri yazıp haberleşelim. Destek oluruz birbirimize.

Brnimde adetime 5 6 gün var sonucum böyle canm bende yarın kan verecegm yarn cıkar o zamn kesin benimde senin gbi koyulugu dimi

Eklentiler

• 79972C4D-376B-4F84-9466-B063F5F01B48.jpeg
    52,1 KB · Görüntüleme: 215
Brnimde adetime 5 6 gün var sonucum böyle canm bende yarın kan verecegm yarn cıkar o zamn kesin benimde senin gbi koyulugu dimi
Testin duyarlılığı kaç. Kaçsa biraz altında çıkacaktır kan değerin. Ben 20likle yaptım 14,77 çıktı ilk değerim.
İnşallah senin daha yüksek çıkar. İnsan stres yapıyor

Arkadaslar ben dun adet gunumdu test yaptım sabah negatıf cıktı adet de olmadım olacak gibi de görünmüyor hiç aksamazdı acaba test de mi sorun var yada cok küçük de cıkmadı mı tekrAr ne zaman yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…