Gebelik icin acele mi edyorm yoksa ?

Oncelikle herkese can sagligi dilerim.
adetim 5 gun gecikti ve adet oldum cok uzuldum. Cokmu acele ediyorum 8 aylk evlym yoksa acele etmekte haklmym . Bebek icin anlamadim sizler evlendikten ne kadar sure sonra gebe kaldiniz veya kalmak icin herhangi bisey yaptnzmi . Acele mi ediyorum . Danismak konusmak istedim. Sizlerle kızlar

Şimdi burda herkesin farklı düşüncesi olcak ama bende çok genç evlendim şuan 25 yaşındayım benim durumum seninkinden farklı benim bir rahatsızlığım var bu yüzden 3 yıldır hiç olmadı senin bir problemin yoksa bırak sana süpriz olsun hiç ummadığın anda :) 🙏🏼 zaten stress engeller üzüntü engeller hamile kalmayı keyfine bak herşeyden önce sorumluluk alabilcekmisin oda önemli çocuk her türlü yapılır tıp çok ilerledi 🙏🏼🥰 zaten 8 ay diyorsun 1 sene dolunca doktora gidebilirsin orda bazı yumurtalıkları uyaran ilaçlar veriliyor ilk tedaviler bu şekilde başlıyor hayırlısı olsun kafanı boşalt rahat tut içini..
Gercekten bu yorumunuz neşe kazandırdı bana . Cok tesekkur ederim cok pozitiflik kazandırdnz . Kuran okuyorum Rabbim sizin karniniza bebeginzi tez zamanda koysun ❣

Gercekten bu yorumunuz neşe kazandırdı bana . Cok tesekkur ederim cok pozitiflik kazandırdnz . Kuran okuyorum Rabbim sizin karniniza bebeginzi tez zamanda koysun ❣
Ay canım benim amin teşekkür ederim güzel duaların için 🙏🏼🥰 Neşe kazandırabildiysem çok sevindim ♥️

Ay canım benim amin teşekkür ederim güzel duaların için 🙏🏼🥰 Neşe kazandırabildiysem çok sevindim ♥️
Ben uygulamayı kullanmayı pek bilmiyorum , yeni açtım bi nebze teselli etmek icin kendimi istersen özelden konusma oluyormu burda konusablrz gercekten pozitif dusundum yorumundan sonra.

Ben uygulamayı kullanmayı pek bilmiyorum , yeni açtım bi nebze teselli etmek icin kendimi istersen özelden konusma oluyormu burda konusablrz gercekten pozitif dusundum yorumundan sonra.
Canım burda mesaj bölümü var sana yazayım belki. Görürsün mesaj işareti var bildirimlerin yanında

X