Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Insallah cunl3mjzin yuzu gulsun.sat nezamandi sizin?

2.ozel hastanede de negatuf cikti.yarin sabah yine idrar deniycem 3 tane almistim bitirmeden onlari rahat edemembaska bir forumda bir bayan 5 test yapmis evde pozitif kanda cikmamis adeti 4 gun gecince yapmis kanda ozaman cikmis.umut iste bizimkide.

Malesef hamile değilim değerim 2.89 a düşmüş hala anlamış değilim testlerde neden çift çizgi cikiyor
Kimyasal yaşamışsın cnm, en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin rabb'im çok stres yapma kendine
Ben adetim 3gün geçince 0.4çıktı,5gün daha bekledim gelmeyince bidaha yaptırdım 7.6çıktı,ertesi gün bidaha yaptırdım 12.7çıktı.3gün bekledim sonra 107, 4gün bekleyip bugün bidaha yaptırdım 404çıktı cnm,, yani herşey mümkün,,, yumurtlama adete bigün kala oldu benim sanırım ogünkü ilişkiden kaldım, Allahın takdiri işte, ama şu var hcg kana geçmeden idrara geçmez cnm, bende idrar yapmıştım 7gün gecikince ama çıkmadı,aynı gün kan verdim 7.6çıktı,,oyüzden idrardaki çizgiye güvenme kan en garantisi

Gece 1de verdim,,Sonucum çıkmış414.1
4gün olmuştu sonkini yaptıralı, hesabıma göre 2günde 2kat artmış bu sefer
sata göre 6haftalık oluyor, ama dediğim gibi adete 1gün kala yumurtladım sanırım yani yumurtlama ozaman olduysa,,26sı bugün,, 18günlüğüz henüz,,,

17aralık....,7.6
18aralık....,12.7
22aralık...,107.9
26aralık..., 414.1

Merhaba hanımlar, benim bugün regl günüm normalde. dün test yaptırdım 38 çıktı beta. Birde haftasonu yaptıracağım, şuan için hamilelik var diyebilir miyiz?

Merhaba hanımlar, benim bugün regl günüm normalde. dün test yaptırdım 38 çıktı beta. Birde haftasonu yaptıracağım, şuan için hamilelik var diyebilir miyiz?
Hamilesin tabiiki.5 in uzeri pozitif sayilir.hayirli olsun.2 kat artiyormu diye birkac kez daha kan veremirsin.

Haklisin o cift cizgiyi cok seviyoruz ya kafamizi karistiriyor hayirli olsun

bulundumuz ilçede sonuçlar geç çıkıyor dün ben böbrek sancısı ile gittim acil baktılar o yüzden sonuç erken çıktı. haftasonunu mecbur bekleyeceğiz
Saglik ocaginda kan verince ertesi gun sabahina cikiyor bizim burda.sizde de oyledir buyuk ihtimal.hastanelerde ayni gun yada gece intten bakinca cikmis oluyor.ptewi gidersin stres yapma kendine dikkat et

Saglik ocaginda kan verince ertesi gun sabahina cikiyor bizim burda.sizde de oyledir buyuk ihtimal.hastanelerde ayni gun yada gece intten bakinca cikmis oluyor.ptewi gidersin stres yapma kendine dikkat et
teşekkür ediyorum, biraz gelişmemiş bi bölgedeyiz 3 güne çıkıyormuş sağlık ocağı merkeze gönderiyormuş kanları. p.tesi özel bi doktordan randevu aldım p.tesiyi bekliycez artık

teşekkür ediyorum, biraz gelişmemiş bi bölgedeyiz 3 güne çıkıyormuş sağlık ocağı merkeze gönderiyormuş kanları. p.tesi özel bi doktordan randevu aldım p.tesiyi bekliycez artık
3 gune catlarim ben beklerken herhalde bazen ozeller en iyisi oluyor tabi.saglikla kucagina al ins

Haklisin o cift cizgiyi cok seviyoruz ya kafamizi karistiriyor hayirli olsun
Bilmezmiyim ne çektim o hayalet çizgilerden heray adetten önce yapa yapa bi hal olmultum, ama geçen ay bebek ümidim yoktu ara kanama yaşadım diye sinirim bozulmultu bu ay tuhaflaştı herşey bebek işi çöpe gitti neyse bidahaki ay deneriz tekrar derken adete bigün kala hamile kalmışım mucize işte,, 1hafta sonra kanda anca çıktı, ümidim yok diye öncesinde test yapmamıştım ilk defa, o teatler bile insanı demoralize ediyo bence günün geçmeden idrar test yapma,, öncesinde en garantisi kandır, gerçi ben geç yumurtladım diye adet günüm 3gün geçince çıkmamıştı, ama gecikme devam ettikçe insan hisseyor var bişeyler diye iyiki sonradan bidaha yaptırmışım sata göre 7haftalık görünüyor ama hesabıma göre 20günlüğüz daha31inde kese görmeye gidicez

Bircogumuzun hislerini yaziya dokmussunidrar testinden uzak durmak en iyisi.ama birgun hamile kalinca 2.cizgiyi gormek adina 3 5 9 aylikta da olsa o testlerden yapucam inat icin

Bircogumuzun hislerini yaziya dokmussunidrar testinden uzak durmak en iyisi.ama birgun hamile kalinca 2.cizgiyi gormek adina 3 5 9 aylikta da olsa o testlerden yapucam inat icin
Evet cnm bende öyle yapıcam, diğer 2çocuğumun testleri duruyor 10yıldır anı diye saklıyorum, sırf buda büyüyünce nerde benim testim derse diye bende ilerki günlerde yapıcam bitane idrar testianı kalsın❤
Bende merak ediyorum şimdi ilk defa gebeliğim kesinken test yapıcam bakalım şak diye 2. çizgi çıkıcakmı

Canımmm hamile misin ya çok sevindim az önce aklıma düştün mesajlarına Bi bakayım dedim ve güzel haberi gördüm sağlıkla kucağına al inşaallahhhh

Canımmm hamile misin ya çok sevindim az önce aklıma düştün mesajlarına Bi bakayım dedim ve güzel haberi gördüm sağlıkla kucağına al inşaallahhhh
Allah razı olsun cnm evet daha yeni yeni farkına varıyorum bakalım,, yarın daha keseyi görmeye gidicez, inşallah herşey yolunda gider haftayada kalp atışları için gideriz
Maşallah sende 34tesin ne kadar çabuk geçmiş zaman,, çok şükür bende muradıma hiç olmaz dediğim bi ayda erdim, konum var hatta orda uzun uzun anlatmıştım gidişatı,, geç döllenme iyi hoşta işte böyle erken öğrenincede zamanda geçmek bilmiyor
Bugün tam5haftalık olduk, bakalım yarın Dr ne diycek

Çoook sevindim gerçekkten. Benim de sayılı günlerim kaldı 28 ocak A gün verdi doktorum sağlıkla gelsin inşaallah kuzular. Doktordan sonra mutlaka haber bekliyorum güzel haberlerle dön inşaallah

Hayırlı olsun herkese :) Geçen gün yazmıştım. Regl öncesi test yaptılar beta 38 çıktı. Dün regl 4.gündü yaptılar 580 çıktı. ama ultrasonra birşey görünmedi. Hatta doktor rahim zarın kalın büyük ihtimal 3 4 ay birşey göremeyeceğiz dedi. Kese falan yok yani. Acaba yine de kimyasal olma ihtimali var mı?

Hayırlı olsun herkese :) Geçen gün yazmıştım. Regl öncesi test yaptılar beta 38 çıktı. Dün regl 4.gündü yaptılar 580 çıktı. ama ultrasonra birşey görünmedi. Hatta doktor rahim zarın kalın büyük ihtimal 3 4 ay birşey göremeyeceğiz dedi. Kese falan yok yani. Acaba yine de kimyasal olma ihtimali var mı?
[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…