Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

beta HCG 2000 hatta 3000 olmadan kese gorunmeyebilir rahim kalinlasmissa ve değerinde yükselme varsa 1 hafta 10gun bekle öyle git cnm keseyi gormeye

Herkese merhaba daha önce bir kimyasal gebelik yassdim.ilk aşılamam tutmadı ve aşılamadan sonraki ay idrar testinde silik çizgi çıkınca kan verdim 16 çıktı.pazartesi iki gün ara ile yani tekrar kan verdim 28.95 çıktı.aksami lekenme oldu ama devami gelmedi adet ağrısı gibi karnım ağrıyor değer normal mi artmış yoksa yine mi kimyasal korkudan sevinemedim bile

Hanimlar merhaba benim 3.tüp bebek deneyimim ve 1tane embriyo transfer edildi. İlk günü saymassak 8.gun kan degerim 27.8 12.günüm 48.08 sizce düşükmü ilerliyor? Dr. İlk gunler kan degere gore konusmak dogru degil dedi ama ben cok korkuyorum . bir hafta sonraya cagirdi brni nasil beklicem o gune kadar hic bi fikrim yok. Çoğu sayfaya yazdim.bi umut belki sizlerde biliosunuzdur ne biliyim.belki yakin cevrenizde vardir

Çoook sevindim gerçekkten. Benim de sayılı günlerim kaldı 28 ocak A gün verdi doktorum sağlıkla gelsin inşaallah kuzular. Doktordan sonra mutlaka haber bekliyorum güzel haberlerle dön inşaallah
Amin cnm inşallah, ay çok az kalmış senin hadi hayırlısıyla sağlıkla al kucağına
Kusura bakma geç cvb oldu giremedim pek,
31inde gittim işte karından görünmedi alttan baktı keseyi gördük şükür, küçük daha yeni oluşmuş ama tutunmuş iyi görünüyor dedi, ben durumumu anlattım adete bigün kala yumurtlama oldu sanırım dedim ogün gebe kaldım, geç döllenme olabilir evet dedi, sata göre bugün 7+5 oluyorum ama kendi tahminimce daha 6+0dayım, kese göründüğünde geçen hafta tam 5haftalıktım ve normaldede olması gereken buymuş sanırım tahminim doğru, Dr 10gün sonra gel dedi bebeği görelim sonra sata göre değil ultrasona göre tarih belirleriz dedi, çok heycanlıyım 3gün kaldı 10ocak randevum, inşallah kalp atışlarını duyarızhafiften kasık ağrım başladı hissettiriyor kendini artık, göğüslerim ağrıyor akıntımda hala yoğun, başkada hiç belirtim olmadı, aylardır nasıl dinliyoduysam artık kendimi tüm belirtileri battan önce hissettim ama tam olmaz dediğim ayda hamile kaldım rabb'im büyük işte, stres mahvediyor bünyeyi,,rabb'im hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah

Çok sevindim canım inşaallah kalp atışlarını da en kısa zamanda duyarsın. Ben de şu A da doktor sırası bekliyorum sayılı günümüz kaldı inşaallah sağlıcakla gelir bebişlerr

Tamam merhabanı kızlar, benim adetin 3. Gün gecikmesinde beta hcg 764 çıktı normal mi? Ebe tekrar kan almaya gerek görmedi takip için. 7-8 haftalıkken doktora git dedi kese için kesin görünür diye.

Hcg değerim 6.28 çıktı adetime 2 gün var. Gebelik var mıdır acaba
Inşaallah gönlündeki olur istersen 2 günde bir evde testle bak koyulaşma olursa tekrar kan ver bence

Tamam merhabanı kızlar, benim adetin 3. Gün gecikmesinde beta hcg 764 çıktı normal mi? Ebe tekrar kan almaya gerek görmedi takip için. 7-8 haftalıkken doktora git dedi kese için kesin görünür diye.
Cnm benim geç döllenme, adetime 1 2 gün kalaki İlişkiden hamile kaldım yani,,
Son adet 14kasımdı, 9aralık adetim gelmeliydi gelmeyince 12sinde kan verdim çıkmadı, 17ine kadarda gelmeyince kan verdim yine ve 7.6yla geç döllenme olduğunu anladım, dra gittim kan takibine gerek yok 15gün sonra gel keseye bakalım dedi tabi sinir oldum ona bidaha gitmedim ve takibimi acilde yaptım,26sında son kan tahlilimde 414çıktı, 31inde başka dra randevum vardı gittim ve keseyi gördüm kendi tahminim doğruydu geç döllenmeydi, son adet tarihime göre 7haftalık olması gerekirdi ama ben 5haftalıktım ve kese anca göründü, 10gün sonra gel bebeği ve kalp atışını görelim dedi, yarın randevum var çok heycanlıyım
Oyüzden sen takibini ister yaptır ister yaptırma ben 414çıktıktan sonra bidaha yaptırmadım ve 2hafta sonra keseyi gördüm sende 2hafta sonra keseyi görebilirsin, eğer normal yumurtlama zamanında kaldıysan 6haftalık oluyor kalp atışını bile görürsün belki, zaman geçmek bilmiyor ama öyle böyle yinede zaman geliyor, hakkında hayırlısı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah

Bugün 6+2 deyim, yarın Dr son adet tarihimi değiştiricek büyük ihtimal çünkü son adet tarihime göre 8haftalık görünüyorum, geç döllenme bu yüzden çok kötü bi durum aslında,yani ben bebeğim daha 1haftalıkken kanda öğrenmiş oldum oyüzden zaman geçmek bilmedi

Çok sağolun ilk gebelik insan korkuyor inşallah herkese nasip olur ve sağlıkla kucağımıza alırız

Çok sağolun ilk gebelik insan korkuyor inşallah herkese nasip olur ve sağlıkla kucağımıza alırız
İnşallah cnm içini ferah tut sen

Bu arada bugün bebeğimi ve kalp atışını gördüm 3.cü gebeliğim olmasına rağmen sanki ilkmiş gibi çok duygulandım yaaçok güzel bir duygu, rabb'im herkeze yaşatsın bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…