Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Merhaba ben yeni üyeyim son adet tarihim 28 Nisan bu ay 1 gün geciktikten sonra test yaptım pozitif çıktı doktora gittim 4 hafta 4 günlük dedi kesenin gorunmedigini söyledi ama beta hcg 1600 bu normal mi çünkü yukarıdaki değerlere göre çok yüksek lütfen cevap verirseniz çok sevinirim

Bugun adetimin 41. Gunundeyim, yumurlamayi goreli 13. Gun kanda hcg 11 cikti , doktor hamilelik var diyemeyiz gibi cumleler kurdu, birde karnimdan bakip burda birsey yok dedi, doktorun cins olanina denk geldim galiba sali gunu tekrar kan ver, artis varsa belki hamilesin diyebiliriz dedi. Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin.

Ilk gebeligimde 3 gun gecikmeyle 79 du benim. Degerin gayet iyi onemli olan artis olmasi cnm. Buyuk ihtimal seninde gec dollenme
Artsinda başka bisi istemem yarın gidip kan vericem yine inşaallah güzel ilerler :) bu geç dollenmeyse benim nasıl tuttu acaba ben asilama oldum da acaba ondan mi yoksa normal mi oldu onu bilemeyiz dimi

Merhaba arkadaslar size kendi durumumu anlatacagim benim gibi benzer bir durum yasayan yaza bilir mi acaba. Benim 31 mayista regli olmam gerekiyordu olamayinca test yaptim silik cift cizgi cikti 3 haziranda hemen doktora gittik degerim 27.57 cikti doktor cuma yani 7 haziranda tekrar gel dedi kandaki hcg degerim 171 olmustu progesteron hormonum dusuk diye progestan ilaci yazdi. Sonrasinda 15ine tekrar gel bu sefer kendisi izine cikacagi icin baska doktora gittim kandaki hcg 2237 cikti doktor ultrasondan goremedi vajinalden bakti keseyi gorduk bir haftasonra gel normal ultrasondan bakalim dedi 22 haziran günü yani dun tekrar gittim ultrasondan goremedik baska bir ultrasona gonderdi oradanda goremedik vajinal ultrasonla bakti dediki duzensiz cogalma goruyorum kan testi yapalim tekrar dedi kan tahlilinde degerimin cok yulselmedigini 3000 e ciktigimi arastirma hastanesine gidip gostermemi yada ozel muayenede tekrar gosterip icimi temizletmem gerektigini soyledi. Duruma cok uzuluyorum aranizda benim gibi bir durum yasayan var mi acaba ?

Arkadaşlar merhaba,bende gebelik istiyorum 15inde aşılama oldu,bugün test yapıldı kandan 20çıkmış değeriniz hayırlı olsun dedi hemşire,cuma tekrar bakılacak.adet günümede daha 8gün var.bugün de kasıklarım adet olacak gibi ağrıyor.içimde korku var gebelik devam etmeyecek yükselmeyecek değerim diye.varmı böyle değeri olupta yükselen

Bence 2 gun sonra tekrar baktır kana. Iğne etkisi olabilir inşaallah değildir

Acil cevaplar mısınız Selam herkese arkadaşlar ben evde test yaptırdım hemde iki kere ikisi de pozitif sonuç verdi sonra hemen en yakın sağlık ocağına gittim oda test yaptırdı hormonlar beta hcg 1038 çıktı tsh 4.03 sonuç normal değerde yazan ise gebelikte özel referans aralıklar 1 trimesfer 0.33-4.59uIU/ml yazıyor gebe olduğum söylendi fakat emin olamıyorum yalnız yakın zamanda doktoruma gideceğimde kan testi de pozitifse korkmaya gerek yok değil mi yardımcı olur musunuz

Evet kuzum pozitif hamilesin 1500 olunca kese belli oluyor . Hayırlı olsun inşaallah

Benim 3. Günüm halen adet olmadım dün kan testinde çıkmadı doktor bekle dedi sizce de hamilelik olma ihtimali var mi?? 3 gündür test yapıyorum testte çıkıyor ( anlayamadım kafam karıştı (

Benim 3. Günüm halen adet olmadım dün kan testinde çıkmadı doktor bekle dedi sizce de hamilelik olma ihtimali var mi?? 3 gündür test yapıyorum testte çıkıyor ( anlayamadım kafam karıştı (
Testler yanıltıcı olabilir . Kanda değer kaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…