Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Arkadaşlar evde silik çizgi görünce adete bir gün kala Cuma günü beta HCG yaptırdım.. 13.1 çıktı ... Bugün yani Pazar günü adeti 1gun geçti tekrar yaptırdım 36.4 çıktı.. yüksek bir değer değil ama ikiye katlamis görünüyor.. sağlıklı gebeliktir inşallah değilmi?

Sabırla beklemek gerekiyor benim adet günü 28,8 çıktı kesin kimyasal gebelik dedim değer düşük diye. Ama dr geç döllenme olabilir dedi. Gerçekten öyleymiş . Keseyi gördük 1500 olunca. İkinci kan değerim 55 çıktı sonra vermedim bi daha bekledim bi hafta. 1400 çıktı o zaman da görülmedi kese. Ama ertesi gün gördük. Rahat tutun içinizi.

Benim de 13-36-109-340 şeklinde ilerledi çok şükür.. Bakalım nasipse Çarşamba gideceğim kontrole inşallah keseyi görürüz

Bende adetimin 1 hafta geçtikten sonra b-hcg testi yaptırdım 1000 çıktı doktor dış gebelik olmasın 5 gün sonra yeniden gel dedi bugün kan verdim 5 gündür stres içerisindeyim inşallah olumlu haberler alırım

Hic gec dollenme olmuştur belki demedi mi hemen dış gebelik etiketini yapistiriyorlar ya sinir oluyorum.
Inşallah hayırlı haber alırsın arkadaşım, kalbini gönlünü ferah tut iyi düşün iyi olsun inşallah.

Teşekkür ederim desteğin için canım inşallah olumlu haberler alırım.. Bu doktorla yaşadığım ikinci stres.. 8 yıllık evliyim ve ilk defa hamile kaldım hemde normal yolla... Halimi anlaması gerekiyor ama daha kötü gerilim oluyor sevinemedim bile galiba doktorumu değiştirecem ama hepsi aynı gibi bir his var bilemiyorum

Aralarında illa ki iyisi vardir canim umudunu kesme.
Sen hayırlı sonuc al da gerisi önemli değil bulursun daha iyi bir doktor.

Biraz önce doktordan geldim b-hcg 3000 çıktı kese göründü her şey normalmiş 10 gün sonra kalp atışlarını dinleme gideceğiz çok mutluyum Allah'ım isteyen herkese nasip etsin

Kızlar merhabaaa bat'a 2 kaldı 10.6 çıktı kan sonucum bugün :)) daha yeniymiş sanırım minnakıım

Biraz önce doktordan geldim b-hcg 3000 çıktı kese göründü her şey normalmiş 10 gün sonra kalp atışlarını dinleme gideceğiz çok mutluyum Allah'ım isteyen herkese nasip etsin
Cok sevindim canim doktora da deseydin senin beynin olması gereken yerin dışında kalmış naberr diye
Rabbim sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah.

8 gün geçmişti doktor hamile değilsin demişti.. 1 hafta bekledim ocağa gidip test yaptım hamile olduğumu dediler 34,74 değer..
Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim

Keseyi gördünüzmü acaba birde değeriniz arttımı bende dün berdim kan 34.06 çıktı biraz moralim bozuldu doktor resmen bana sen gebe bile sayılmazsın dedi cevap verirseniz çık sevinirim
Sen o doktorun ağzına bir tane vursaydın ya nasıl böyle konuşabiliyorlar inşallah değerim artar canım gayet şuan gebesin bence değerlerini takip et 2 günde 2 ye katlaması gerekiyor sağlıklı gebelik icin

Sen o doktorun ağzına bir tane vursaydın ya nasıl böyle konuşabiliyorlar inşallah değerim artar canım gayet şuan gebesin bence değerlerini takip et 2 günde 2 ye katlaması gerekiyor sağlıklı gebelik icin
Çok teşekkür eerğm Allah razı olsun sizden inşaallah katlanır yarın tekrar kan vercem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…