Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Bugün de test yaptım yine çizgi çıktı 3. Günüm adetkmin gelmemesinin beklemelimiyim bugün tekrar yaptirmalimiyim kan testi ??

Canım yazdıklarını okudum ve ne oldu merak ettim, dış gebelik mi?

Tmmdir ..
Zaten nette adetle birlikte 36. Günde belli olur diyorlar bende daha 33falan oldum ultrasonda da kan da çıkmadı sadece idrarda belli oluyor bende
Belli olmaz geç döllenme olabilir . Benim adete 3 gun kala 1.65 'di. Kafanı bunlarla meşgul etme daha çok etkilenir ve gecikmeye yol açabilir

Bat 11 temmuz
7 temmuz beta hcg: 14,13
8 Temmuz beta hcg: 51

Ne diyorsunuz kızlar?

Valla ben dayanamadım 21 yine iyi bana 14 çok az geldi korktum
Önemli olan artması diyorlar seninki de artmis gayet guzel. Ben idrar testiyle takip etmeyi dusunuyorum 10 15 gun sonra gidicem kese gormeye. Tabii adet olmazsam. Nisan ayinda kimyasal gecirince insan cok sevinemiyor da

Önemli olan artması diyorlar seninki de artmis gayet guzel. Ben idrar testiyle takip etmeyi dusunuyorum 10 15 gun sonra gidicem kese gormeye. Tabii adet olmazsam. Nisan ayinda kimyasal gecirince insan cok sevinemiyor da
Benim ilk hamileliğim daha ama burda okuduklarımdan sonra kimyasal korkusu başladı. Burda takılmadan ne olduğunu bile bilmezdim. Ben de idrar testiyle takip edecektim düne göre silikleşmiş geldi o yüzden kötü olup bugün tekrar kan verdim

Canım aslinda aaisina birakmamiz gerekiyor ama cok kafaya takiyoruz. Ben adet gecikene kadar yaptirmicam kan testi

Canim durumlar nasil ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…