Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

O nasıl oluyor ya sen kadın doğumcuya git bence ve olanları anlat. Hatta renkli ultrason ile bakılsın bence karnının içine vs. Bende öyle anlaşılmıştı
Canim dün düşük yaptim hcg 800 birgunde 574 dusmus ama dr 4mm kese gozukuyor supheli kese diyor şaştım kaldim

Canim dün düşük yaptim hcg 800 birgunde 574 dusmus ama dr 4mm kese gozukuyor supheli kese diyor şaştım kaldim
Anladım canım demek ki düşüyor kendi kendine o zaman sağlıklı bir gebelik değilmiş demek ki hayırlısı olsun üzülme Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik ve sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.

Amin canım tsk ederim RABBIM isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bugün kan verdim beta 42,4 çıktı. Adetime 3 gün var
Değer bin olmadan göremeyiz keseyi dedi içim garip kesin hamileyim değilmi şimdi değerim iyimi acaba birşeyde demediler yaaa ptesi yine yaptır dedi

Bugün kan verdim beta 42,4 çıktı. Adetime 3 gün var
Değer bin olmadan göremeyiz keseyi dedi içim garip kesin hamileyim değilmi şimdi değerim iyimi acaba birşeyde demediler yaaa ptesi yine yaptır dedi
Maşallah canım 3gun varken bile cok güzel cıkmış, sağlıkla ilerlesin ve evladını sağlıkla kavuşmak nasip etsin inşallah.

Amin canim amin inşallah, stres yapma güzel seyler düşün sadece seb artık anne adayisin ve icinde minicik bir can var senden destek bekleyen
Çok farklı düşündükçe bile bir değişik oluyorum İnanamıyorum yaa Pazartesi günü geçsin bi rahat nefes alıyım.
Bide sigarayıda bırakıcam herşey evlat için

Çok farklı düşündükçe bile bir değişik oluyorum İnanamıyorum yaa Pazartesi günü geçsin bi rahat nefes alıyım.
Bide sigarayıda bırakıcam herşey evlat için
Sigara içiyorsan hemen şu an birak canim cunku bile bile boğazını sıkmış olursun Allah korusun...
Hele birde büyüdükçe ultrasona girdikçe gör de yaşa o güzel hisleri canım, Rabbim dileyen isteyen herkese tez vakitte sağlıkla hayırla evlat nasip etsin inşallah, kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah Rabbim.

Günde 4- en fazla 5 tane içiyodumda bırakıcam bugün heyecandan içeyim bugün son

Günde 4- en fazla 5 tane içiyodumda bırakıcam bugün heyecandan içeyim bugün son
Içme canim 1inde 5i de bir çünkü daha yeni oluşmaya çalışıyor tıkama yavrunu daha kucucukken Allah korusun birseyler ters gidince vicdan azabini nasil taşırsın?

Içme canim 1inde 5i de bir çünkü daha yeni oluşmaya çalışıyor tıkama yavrunu daha kucucukken Allah korusun birseyler ters gidince vicdan azabini nasil taşırsın?
Tamam o zaman kırıp atıyorum şimdi kalanları Haklısın valla vicdan azabı çekerim sonra

Tamam o zaman kırıp atıyorum şimdi kalanları Haklısın valla vicdan azabı çekerim sonra
Senin içinde minicik bir can var tatlım ona sahip olmak için o kadar stres yaşarken bile bile sigara icmek ne demek biliyorsun, Rabbim iradeni daim etsin inşallah evlat icin neler çekilmiyor inan ki sigara hicbirsey yaninda.

Senin içinde minicik bir can var tatlım ona sahip olmak için o kadar stres yaşarken bile bile sigara icmek ne demek biliyorsun, Rabbim iradeni daim etsin inşallah evlat icin neler çekilmiyor inan ki sigara hicbirsey yaninda.
Aboo tabiki nedirki ya batsın kokusuda kendiside Dediğim gibi bağımlı değildim artık evladım için hiç içmem

Aboo tabiki nedirki ya batsın kokusuda kendiside Dediğim gibi bağımlı değildim artık evladım için hiç içmem
Harikasın canım, annelik fedakarlık gerektirir ne mutlu ki sana tiryaki değilmişsin.
Eşim liseden beri içermiş sigara bu sene 1ocakta bıraktı 10gun sonra baba olacağını öğrendi daha bir sevklendi adam bırakmak icin, umarım tekrar başlamaz
Sağlıkla kavuşalım kuzularımıza inşallah

Amin canım Allah utandırmasın sağlıkla alalım kucağımıza inşAllah ne mutlu benimde eşim bırakır umarım. Baba olacağını öğrensin kesin bırakır

Merhaba bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim Ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım çatlatma iğnesinin 14. Günü beta hcg 52.93 çıkmıştı 16. Günü 148 çıktı sizce artışı nasıl normal adet günüme 2 gün var teşekkürler şimdiden herkese❤❤❤

Kac gunden beri bu soruyu sorup cevap oladak normal olduğunu yazıyorlar size neden kimseye inanmiyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…