gebelik belirtisinde göğüs ağrısı

mannak

heyecanlııııııııııııııııı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.268
3
merhaba kızlar
hamilelikte ğöğüs ağrısı tek taraflı olabilirmi yoksa iki göğüs birdenmi ağrır
tecrübesi olan arkadaşlar lütfen paylaşırmısnız????

benim beklenmeyen adet tarihime 8 9 gün falan var ve tek göğsüm çok fazla ağrıyo
ara ara başım dönüyo belim inanılmaz ağrıyo
kan testi yaptırmak istiom ama sanırım biraz daha beklesem iyi olacak ya offffffffffofffff beklemek ne kadar zorr zorr:KK30::KK30::KK30:

offffff
cvp yazan yokk yaaaaaaa:2::2::2::2::2::2::2:

merhaba kızlar
hamilelikte ğöğüs ağrısı tek taraflı olabilirmi yoksa iki göğüs birdenmi ağrır
tecrübesi olan arkadaşlar lütfen paylaşırmısnız????

benim beklenmeyen adet tarihime 8 9 gün falan var ve tek göğsüm çok fazla ağrıyo
ara ara başım dönüyo belim inanılmaz ağrıyo
kan testi yaptırmak istiom ama sanırım biraz daha beklesem iyi olacak ya offffffffffofffff beklemek ne kadar zorr zorr:KK30::KK30::KK30:
canım adetine 8-9 gün var .senin adet döngün kaç gün sürüyor.yani gögüslerde hassasiyet gebelik belirtisi ama yumurtlama döneminde ve adet dönemindende olduğu için şaşırtıcı olabilir.
kan testi için erken bekle istersen 2-3 gün daha .ben baş ağrısı çektim ,bel ağrım olmadı hiç.
başka iştahta açılma vs var mı?

canım adetine 8-9 gün var .senin adet döngün kaç gün sürüyor.yani gögüslerde hassasiyet gebelik belirtisi ama yumurtlama döneminde ve adet dönemindende olduğu için şaşırtıcı olabilir.
kan testi için erken bekle istersen 2-3 gün daha .ben baş ağrısı çektim ,bel ağrım olmadı hiç.
başka iştahta açılma vs var mı?

canım çok saollll cvp yazdıın için

33 34 yada 35. gün adet oluyom

çok gazım var iştahımda açık valla :) arada birde başım dönüyo

normalde adetime yakın tek göğsüm ağrır ama bu çok erken başladı ve inanılmaz sızlıyo offf

eşime yalvardım bu akşam gidelim kan testi yaptıralım die ama
oda garibim artık hüsrana uğramaktan sıkıldı ve götürmedi beni

Son düzenleme:
az önce kan testi yaptırdım
sonuç maalesef negatiffffffffffv

X