Gebelik bekleyenler gelin adet gününü bekleyelim zaman geçsin 😀?

Kızlar merhaba son adet tarihim 3 ekim 16 ekim haftasında denemeler yaptık.belimde ağrı vardı iki gün devam eden bugünde kahverengi leke gibi bir kanamam olmuş yeni gördüm gebe olma ihtimalim var mıdır yoksa adet mi olacağım acaba test yapıp kendimi ümitlendirmekte istemiyorum. daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı

İnşallah canım bende çok inanıyorum elbet bir gün olacak
Canım nasılsın belirtin falan var mı? Ben çok sabırsızlanıyorum ya..Bi de sankı her an adet olacakmısım gibi hıssedıyorum..Hersey kader bılıyorum lakin insan heyecanlanmadan duramıyor ya

Canım nasılsın belirtin falan var mı? Ben çok sabırsızlanıyorum ya..Bi de sankı her an adet olacakmısım gibi hıssedıyorum..Hersey kader bılıyorum lakin insan heyecanlanmadan duramıyor ya
Merhaba canım bende adet bekliyorum ya ağrılarım oldu 2 3 gün önce. Adet olsam da biran evvel 3.tedavime başlasam diyorum. Yani baya baya regl olacağım hissediyorum. Ama belirti tınne

Sen neler yapmıyorsun var mu belirtin ?
Merhaba canım bende adet bekliyorum ya ağrılarım oldu 2 3 gün önce. Adet olsam da biran evvel 3.tedavime başlasam diyorum. Yani baya baya regl olacağım hissediyorum. Ama belirti tınne
Belkı yerlesme ağrısıdır senınkı canım ya...İnan ki ikiside çok benzer şeyler..

Ama her hamılelık baska olur dıyorlar semptomları genelde... Ben ayın 24'ünde aşırı sancılandım...Kasık agrısı iyice asagıya indi kıvrandım resmen ve sol bacak agrısı.. Kontrol ettim hatta tamam dedim geldi galiba ama tertemizim..

28'inde gögüs sancısıyla uyandım ama yok böyle sancı ..Ben adet olmadan önce şişmez ve sancı hatırlamıyorum böylesine.. Akşamına geçti...

29'u çok agır sağ bacak ağrısı cektım ama sendelıyorum agrıdan o derece..Gece kaç kere uyandım agrıya bılmıyorum..Ağrı kesıcıde kullanmıyorum ne olur ne olmaz dıye..

Şuan sağ bacak agrım hafıfledı..Sırt agrım oluyor ama abartılı değil..Yani fiziksel olarak yaşadıklarımı takip ediyorum..Bacak ağrısı hakkında pek bişi bulamadım nette belırtı mı değil mi?

Adet dönemlerimden farklı yasadıgım göğüs agrıları ve bacak agrıları...Kendimi gerçekten yorgun hissediyorum..Grip olmuşum sanki ya da nezle o yorgunluk var üstümde vücudumda ama burun akıntısı baş agrısı yok kafadan asagı yorgunum..Ve hala adetim yaklasmasına ragmen akıntı artısı baslamadı...Sarı vs.olurdu genelde

Hiç bilmiyorum yerleşme olunca ağrı oluyor mu diye ama bildiğin regl gibi ağırdı. Benim 1 hafta önceden hep ağırırdı.

Belirtilere ben hiç inanmıyorum ya. Psikolojik olarak istediğim için bir kaç ay beni çok yanılttı bende ister istemez üzüldüm. Ama inşallah senin belirtiler seni hamileliktendir

Belki bende bazılarını yasıyordum ama bu kadar dıkkat etmıyordum belkı dıyorum..Sadece gögüs agrısını sıddetlı yasamak farklı geldı onu hatırlamıyorum..Bir de bacak agrısı..Gerçi şuan geçiyorlar acaba zaman daraldı gelcek mi kı diyorum

Olsun her zaman ümit edicez...Her zaman pozitif düşünücez...İnsan tabi ki de üzülüyor ama olsun..Bir kaç ay öncede o şiddetli agrılarla adet olan ben uzun bır yuruyusten gelınce anlamadan adet oldum ve sınırden gulme krızıne gırdım ....Nasıl yaaa nasıl dedim

Kısmet canım ya bakalım az kaldı...İnşallah seninde hamileliktir

Kizlar regl gunu gecmisken bir kere kahverengi leke gelmesi ne demek sonra birsey gelmedi reglim gecikti ancak idrar testi negatif cikti ne yapmam gerekir

İnşallah canımcım bekleyip görelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…