Gebelik bekleyenler gelin adet gününü bekleyelim zaman geçsin 😀?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.933
1.459
32
1 gün arayla denedik tutacak mı çok merak ediyorum beklerken adete kadar zaman geçmiyor sankiii siz de durum ne

Bir de sorum var kadın üstte oldugunda gebelik olma ihtimali düşükmüş öyle mi sizce

Ovulasyon testi yapmadım ama vucudumdan anlıyorum yumurtlama dönemini gögüslerim çok hassaslaşıyor ordan anlıyorum ben
Ben eylülün 22 sinde vajina sülüğü yaptırdım abla bu ay hamile kalman yüksek dedi tabi herşey allahtan ben hamilelik için degıl pkoluyum tedavi olsun diye neyse baya kanama gördüm ama 2 gün sonra leke leke gelmeye basladı ablada 3 gün ilişki olmasın dedı ben leke görüyorum diye 6. Gününde ilk ilişki oldu o zamandan beri acaba o ilkte tuttu mu diye düşünmüyo degılım

İnşallah tutmuştur

1 gün arayla denedik tutacak mı çok merak ediyorum beklerken adete kadar zaman geçmiyor sankiii siz de durum ne

Bir de sorum var kadın üstte oldugunda gebelik olma ihtimali düşükmüş öyle mi sizce
Merhaba, 5 Ekim'de reglim bitti ve 6,8,11 ekimi değerlendirdik, 13 Ekim'de pik oldu ovulasyon Testinde. Sizce hamile kalma olasılığım olabilir mi? Pik olduğu gün ve sonrasıni degerlendiremedik maalesef. Genelde kadının üstte oldugu pozisyonlari tercih edin diyorlar.

Kızlar bakın nolur ıkkncı cızgıyı goruyormusunuz elım ayagım tıtrıyor

Eklentiler

• 39A17118-E096-4CDE-8F39-B14754F7451C.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 116
  • CF3B3DA1-796F-447E-9B5E-176B6F607D4C.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 118
Bende 2 kasımı bekliyorum İnşallah güzel haberler alırız..İster istemez insan heyecan yapıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…