Gebelik bekleyenler gelin adet gününü bekleyelim zaman geçsin 😀?

Ayy hadi inşallah. Çok sevindim

Günaydın kizlarrrr.... Aşılama da 13. Günüm ve bat ima son 3 gün kaldı.. açıkçası modum düşmesin diye ne test ne de kan verdim sabırla beklemeye çalışıyorum.. forumda okuduğum gibi bende yazılan o belirtiler yok sadece bugün biraz biraz çok hafif bı kasık ağrısı belli belirsiz o da ama en çok günlük ped kullanıyorum açık sarı akıntı var normalde böyle olmazdı gün yaklaştıkça daha belirgin olmaya başladı.. o yüzden sizlerle paylaşıp görüş alayım istedim

Benim de 2 gün kaldı adetime ama adet belirtim yok göğüs agrısı da yok gibi çok çok az. Benimde belirtiler kayboldu kasık agrısı vs yok merak ediyorum çok

Benim batıma daha bir hafta var. Bende dayanamayıp bu sabah test yaptım. Tabiki negatif çıktı. Elimde değil çok merak ediyorum

İnşallah hayırlı haberler duyarız sizden de

Malesef her zamanki gibi bu ayda olmadı neden olmadığını anlamıyorum sonuçta ilk çocuğum değil kolay hamile kalan biriyim bu defa 1 yıldır denememe rağmen olmuyor
Hakkınızda hayırlısı olsun işte insan en çok istediği ile imtihan oluyor. Böyle yazdığınızı gördükçe yazmak istedim. Hakkınızda hayırlısı olsun üzülmeyin zamanı var demek ki
Bin maşallah. Rabbim hayırlı uğurlu etsin evladınızı sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Amin canım inşaallah

Allah iyiliğini versin emi ben ümitli değilim valla hiç belirtim falan yok yaEki Görüntüle 3151979
Geçen gün adet olacakmışcasına sancılandım...Tamam dedim bu sancıdan sonra bır damla dahı olsa gelır ..Çok sancılı sol bacak ağrısı bırde..Neyse o gece sabırlı davrandım..İki gün olucak şuan hiçbirşeyim yok Belki belirtisiz gelir bizim kuzular belli olmaz ki

Elbet kuzularımız bir gün gelecek de işte sabırsızlık bizde canım Ayy bende de bu akşam oldu ama ben bu sancıyı hiç bilmiyorum birden kasıklarımdan başladı göğsüme kadar bir sancı girdi. Ayy inşallah hasta olmam bu ay

Valla hıc bellı olmaz bende pko'da var..Kist oluncada bu sekılde belırtıler verebılıyor Ama gercekten adetım o sancıyla gelıyor normalde ...Acaba dedim belkı varsa cıkar dıye ama cıkmadı...Kasımı beklıcez mecbur..Güzel haberler alırız inşallah yaaa

Ayy inşallah kist falan değildir ya. Benim belim falan ağrırdı önceden ama şimdi ne bel ağrım oldu ne kasık ağrısı ,ne de başka bir şey. Bekleyelim bakalım haberleşelim.

Ayy inşallah kist falan değildir ya. Benim belim falan ağrırdı önceden ama şimdi ne bel ağrım oldu ne kasık ağrısı ,ne de başka bir şey. Bekleyelim bakalım haberleşelim.
Aynen haberleselım İnşallah bebektir inşallah bende de o olaydan sonra hıcbısı yok heyecanlıyım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…