Gebeliğini erken öğrenenler??

Kızlar ben de yumurtlama zamanını değerlendirdim, 1 hafta geçti üzerinden göğüslerim yumurtlamadan beri çok hassas. Bu bir belirti olabilir mi?
Bende de var adet olacakmışım gibi de karın ağrılarım var inşallah hamilelikte de böyle belirtiler vardır araştırdım biraz bu belirtiler oluyomuş ama bakalım adet tarihimi beklicem inş hamileyizdir

Kızlar gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiğiniz adetime bir hafta var erken gebelik testleriyle belli olur mu? Erken gebelik testiyle en erken ne zaman öğrendiniz??
Ben daha yeni öğrendim yani dün. Catlatma iğnesi kullanmıştım ordan biliyorum ne zaman catladigini
Adete kaç gün kala olduğu önemli değil, önemli olan yumurtlamanin ne zaman olduğu
Benim adet aralığım 28 gün, 15. Gün aksami yumurtam çatladı diye düşünüyorum ağrı ve akıntıdan dolayı
Çatlamanin 11. Günü değerim 12 çıktı dün
Yarın tekrar kan vericem değer artıyor mu diye yarın normalde adet günüm
Benim gibi olan birisi varsa mesela asla adetten 1 hafta 5 gün önce falan öğrenemez
Yani adet tarihinden cok yumurtlamanin ne zaman olduğu önemli
Yumurtlama olduktan 11 12 gün sonra varsa çıkıyor

Kızlar ben de yumurtlama zamanını değerlendirdim, 1 hafta geçti üzerinden göğüslerim yumurtlamadan beri çok hassas. Bu bir belirti olabilir mi?
Gebelik belirtisi de olabilir, adet öncesi belirtisi de. Onlara çok takılıp stres yapmayın geciktirirsiniz
Benim dün değerim 12.64 çıktı ama kasık ağrısından başka hiç belirtim yok akıntı, göğüs hassasiyeti falan

Benim de adetime 5-6 gün var günüm şaşmaz bugün bi lekelenmem oldu bi kaç damla ve benimde aşırı sol kasık ağrım var bu lekelenme yerleşme kanaması olabilir mi acaba yumurtlamam 8 gün önceydi o dönemlerde de korunmasız ilişkim oldu

Olabilir canım hiç ovu testi yaptın mı 2. Kez yumurtlama görüp yumurtlama kanaması görenlerde var çünkü
Ama hamilelik olabilir büyük ihtimal inşallah vardir

Benim bu arada yumurta catladigi günden itibaren 11. Günümdü 12.64 çıktı
Eğer varsa 11 12. Günlerde az da olsa çıkabilir
Ayrıca bat yarın biraz yumurtlama geç oldu benim bi kaç gün

Olabilir canım hiç ovu testi yaptın mı 2. Kez yumurtlama görüp yumurtlama kanaması görenlerde var çünkü
Ama hamilelik olabilir büyük ihtimal inşallah vardir
Hayatım yapacaktım doktorum muayenede gebelik olamaması için herhangi bir sorunum olmadığını söyledi testlerle uğraşıp kendini strese sokma boşuna gün aşırı ilişki önerdi sadece benim de adetim rutin 38-40 günde bir olur beklenen adet tarihimden 2 hafta önce yumurtlama belirtilerim oluyor ilişkilerimde düzenli oldu şimdi adetime 6 gün var yumurtlamam 8 gün önceydi. Gebelik oluşmuşsa diyorum acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm pembeye yakın bi kaç damla geldi

Benim bu arada yumurta catladigi günden itibaren 11. Günümdü 12.64 çıktı
Eğer varsa 11 12. Günlerde az da olsa çıkabilir
Ayrıca bat yarın biraz yumurtlama geç oldu benim bi kaç gün
Hayırlı olsun bu arada tebrik ederim bakalım kanama devam etmezse regl değilse bir hafta sonra ben de test yaptırıcam

Büyük ihtimal olabilir canim. Biliyorum bende aynı yollardan geçtim 18 ayda 2 hsg 1 aşılama 6 kere ilaç denemesi negatif göre göre alışmıştım artık. Bende daha dün öğrendim. Yumurtlama günü de belliyse benim 11. Günde testlerde de silik cikti kanda da 12.64 çıktı sen de 3 4 gün sonra tekrarlayabilirsin testi

Çok sevindim inşallah sağlıcakla kucağına alırsın tekrarlıcam bakalım

Hayırlı olsun bu arada tebrik ederim bakalım kanama devam etmezse regl değilse bir hafta sonra ben de test yaptırıcam
Cook teşekkür ederim eger bekleyebilirsen kesinlikle bekle, ben de test yapmayacaktim da çok emindim negatif çıkacak yine diye, yola çıkacaktım sırf ondan yaptım garanti olsun diye. Silik çizgiyi de görünce şok oldum tabi inşallah sende de olmuştur bebis

Bende de var adet olacakmışım gibi de karın ağrılarım var inşallah hamilelikte de böyle belirtiler vardır araştırdım biraz bu belirtiler oluyomuş ama bakalım adet tarihimi beklicem inş hamileyizdir
Ay inşallah rabbim gönlümüze göre versin meleklerimize kavuştursun bizi tez zamanda

İnşallah sağlıkla kavuşursun yavruna darısı isteyen herkesin başına beklemekten başka çaremiz yok sanirim stresli zamanlar

İnşallah sağlıkla kavuşursun yavruna darısı isteyen herkesin başına beklemekten başka çaremiz yok sanirim stresli zamanlar
Sagolasin canım Allah bekleyen herkese nasip etsin inşallah. Ama bir hafta erken emin ol belirtilere takılmamaya çalış ben test yapmasam adet olucam derdim yarın bat günüm yumurtlama catlamasi 15. Günde olmuştu döngüm de 28 gün. Ve suan kasık ağrısından başka biseyim yok herkeste farklı olabilir

Teşekkür ederim.. benim ikinci gebeliğim ikisinde de adet sancısı sandığım ağrılarım oldu.hatta ilk gebeligimde daha fazlaydı. elimde pedle geziyordum.oldum olcam diye

Teşekkür ederim.. benim ikinci gebeliğim ikisinde de adet sancısı sandığım ağrılarım oldu.hatta ilk gebeligimde daha fazlaydı. elimde pedle geziyordum.oldum olcam diye
Ne güzel ya sonuç çok güzel ben bazen durup durup çok ümitsizleniyorum sanki hiç hamile kalamazmışım gibi hissediyorum kendi kendime stres oluşturuyorum hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…