Gebeliğini erken öğrenenler??

Ben cuma günü öğremdim😅 daha 2 haftalıkmış adetime daha vardı benimde 15 aralıkta olmultum ama hep 3 4 gün geçer yani 18 olacaktım.
Silik çizgi çıktı idrarda sonra beta kan testi verdim 87.2 çıktı tabi daha birşey yok kese flan bakalım ilerlerse oda. Eğer varsa çıkıyor direk
Sence var mı bende de?

Eklentiler

• C36D2126-4D22-424B-B9E7-7FA3408417D5.jpeg
    C36D2126-4D22-424B-B9E7-7FA3408417D5.jpeg
    146,5 KB · Görüntüleme: 192
Ne güzel ya sonuç çok güzel 🥰 ben bazen durup durup çok ümitsizleniyorum sanki hiç hamile kalamazmışım gibi hissediyorum kendi kendime stres oluşturuyorum hep
Bir gün elbet olacak ümidini kesme. Ve kendine dert etme.nezaman akışına bırakıyorsun ozaman oluyor inan buna

Kızlar adetim 5.gunu benim test yaptım negatif çıktı progesteron baktirdim 11 cıktı doktorum 1 hafta sonra tekrar test yap dedi böyle durum yaşayan oldumu hic

Merhabalar, adetime daha 7 gün var ama ultra erken gebelik testi yaptım sonuç pozitif görünüyor. Sizce hatalı olma ihtimali var mı? Eşime söylemeyi çok istiyorum ama yanlışsa o bari üzülmesin tüp bebek için tarih almıştık Allahım inşallah doğrudur🙏🏻 Sizce yarın kan testi yaptırsam olur mu kızlar?
9EAA99F9-9E37-4D0A-AA8F-F996CAEB789F.png

Merhabalar, adetime daha 7 gün var ama ultra erken gebelik testi yaptım sonuç pozitif görünüyor. Sizce hatalı olma ihtimali var mı? Eşime söylemeyi çok istiyorum ama yanlışsa o bari üzülmesin tüp bebek için tarih almıştık Allahım inşallah doğrudur🙏🏻 Sizce yarın kan testi yaptırsam olur mu kızlar? Eki Görüntüle 2995694
Catlatma iğnesi vs kullanmadiysaniz onlar bi müddet pozitif gösteriyor çünkü, bu teste göre var. Aynı testle öğrendim bende cok cok silikti değerim 12 çıktı
Sizin baya belirgin çıkmış, yumurtlamaniz erken oldu sanırım 🤗

Catlatma iğnesi vs kullanmadiysaniz onlar bi müddet pozitif gösteriyor çünkü, bu teste göre var. Aynı testle öğrendim bende cok cok silikti değerim 12 çıktı
Sizin baya belirgin çıkmış, yumurtlamaniz erken oldu sanırım 🤗
Yok hiç bişey kullanmadım sadece kilo vermeye çalışıyordum, insülin direnci çok önemli demişlerdi. Pazartesiye kadar bekleyip bi kan testi yaptırmaya karar verdim, inşallah olmuştur 🙏🏻

Merhabalar, adetime daha 7 gün var ama ultra erken gebelik testi yaptım sonuç pozitif görünüyor. Sizce hatalı olma ihtimali var mı? Eşime söylemeyi çok istiyorum ama yanlışsa o bari üzülmesin tüp bebek için tarih almıştık Allahım inşallah doğrudur🙏🏻 Sizce yarın kan testi yaptırsam olur mu kızlar? Eki Görüntüle 2995694
keşke hamilesindir diyebilsem ama bu predictor early testinde ben daha önce 2 defa pozitif görüp koşa koşa hastaheneye gidip kan tahlili yapmıştım ve sonuç negatifti . şuan adetime 1 gün var 3 gün önce aynı testi yine yaptım yine pozitif çıktı . kimseye söyleyemedim artık umutlanamıyorum da :KK43: ama bu testler hatalı bence :KK43:

keşke hamilesindir diyebilsem ama bu predictor early testinde ben daha önce 2 defa pozitif görüp koşa koşa hastaheneye gidip kan tahlili yapmıştım ve sonuç negatifti . şuan adetime 1 gün var 3 gün önce aynı testi yine yaptım yine pozitif çıktı . kimseye söyleyemedim artık umutlanamıyorum da :KK43: ama bu testler hatalı bence :KK43:
Evet benim testte bu marka. Yaın sabahtan kan tahlili yaptıracağım, insan güvenemiyor hiç bişeye. Benim her ay tek çizgi olur, bu ay çift çizgi görünce ister istemez heyecanlandım ama hadi hayırlısı. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz.

Hayırlı olsun 🙃 kan verin bence

Evet benim testte bu marka. Yaın sabahtan kan tahlili yaptıracağım, insan güvenemiyor hiç bişeye. Benim her ay tek çizgi olur, bu ay çift çizgi görünce ister istemez heyecanlandım ama hadi hayırlısı. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz.
inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz

Ben adet oldum testlerden sonraki gün o yüzden vermedim ama adetim normalde 7 gün sürerken bu sefer 5 gün sürdü adetimden bi hafta önce sol kasığım ağrımaya başlamıştı ade ağrısı gibi adetim bitti hala adet sancısı gibi ağrım var
Canım naptın kan testi verdin mi? Ben kırmızları gördüm, inşallah sen bebeğine kavuşuyorsundur <3

Canım naptın kan testi verdin mi? Ben kırmızları gördüm, inşallah

X