Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Üzme canım kendine herşey olacağına varır üzmek sana bir şey kazandırmaz pozitif düşün belki negatiftir adet olacaksindir en azından sagliksiz gebelikten iyidir sonuçta 3 beşin altında gebelik yok demek iki gün sonra yaparsan yüksek değer çıkarsa belki geç döllenme dir yani iki taraflı düşünmek lazım iyi düşün

Hayırlısı

Sağlıklı gebelik olsa daha yüksek bir değer çıkardı diye düşünüyorum
Bak ama yukarıda yazdım bı arkadasimin 1 hafta gecikti ve değeri buna rağmen 8 çıktı şuan çok şükür bir problemi yok. Bak seni asla umutlandirmak istemiyorum ama ne güzel işte çift çizgiyi görmüşsün bu değeri görmüşsün az zihnini rahatlat çünkü bu da seni olumsuz etkiler canım

Benimde adetime on üç gün var ama hiç bir belirti yok sadece adet olucam gibi ağrı giriyor bazen birde kasıklarımda bazen batma bacaklarım ağrıyor bellim öyle ama ben pek hamileliğe yormak istemiyorum sonu hüsran bittiyor akışına verdim

En çok sevdiğin şeyden iğrendiğini farkettiğinde en erken öğreniyorsun bebekte ozaman 6 haftalık falan olmuş oluyo zaten

Benim de 10 gün var. Bugün midem acayip yandı çok kötüydüm süt içtim iyi geldi biraz şimdi yine aynı. Sabretmek ne kadar zor değil mi insan hemen regl günü gelsin istiyo

Benim de 10 gün var. Bugün midem acayip yandı çok kötüydüm süt içtim iyi geldi biraz şimdi yine aynı. Sabretmek ne kadar zor değil mi insan hemen regl günü gelsin istiyo
Evet hemen regl günü gelsin istiyor insan negatif olsa bile birdaki ay için istiyor insan bende sabırsızlıkla bekliyorum olmasa gebelik doktora baş vurucam kürtaj olalı altı ay oldu iki aydır deniyoruz olmuyor yaa

Şuan kaç aylık hamile arkadaşın canım bir de onda adet düzensizliği var mıydı? Belki geç döllenmedir. Bende düzensizlik yok çünkü

Evet hemen regl günü gelsin istiyor insan negatif olsa bile birdaki ay için istiyor insan bende sabırsızlıkla bekliyorum olmasa gebelik doktora baş vurucam kürtaj olalı altı ay oldu iki aydır deniyoruz olmuyor yaa
Herşey psikolojik aslında biliyor musun. Zihnimiz rahatladiginda olacak bence

Ben soğan suyunu aynı zamanda adet söktürücü olarak da biliyorum acaba erken mi olacaksın. Böyle anlık ağrı girip çıkıyor mu yoksa adet sancısı gibi sürüyor mu
Yok anlık girip gidiyor bir defa tek oluyor adetime on günden fazla var acaba yumurtlamami oluyor bazı uygulamalarda Ocak 26 yumurtlamam olmalı bir tane uygulmada on sekiz ocak ta yumurtlama oldacak diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…