Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Kuzum hiç böyle düşünme olsun da yavaş olsun hayırlı olsun. Umudunu kesme hiç bir zaman
Aynen canım sağlıklı olsunda ne zaman olursa olsun etrafımda biraz baskı var yani ama kulak asmiyorum niye hamile kalmiyorsun diyorla şuan çocuk istemiyorum diyorum işte geçiştiriyorum

Amin ya. İnsan istiyor işte umut hep var ama işte o heves hiç gitmiyor her ay yeniden...
Ayen. Öyle oluyor canım olsun bir ay umud ediyorsun var diye heycanla bekliyorsun sonunda regl olsan bile uzulsende biliyorsun önün de 30 gün daha oluyor yine o günler sana umut oluyor aslında olmayınca üzüntümüz bir iki gün sürüyor ama elbet bir gün tutacağını biliyoruz

Aminn canımm inşallah ikimizde de vardır Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin inşallah

Evet canım çıktı sonuç hamileyim 15 çıktı değerim çok çok yeniymiş çok şükür Rabbime herkese nasip etsin inşallah Rabbim
Yaaa çok sevindiiiiim birbirimizi tanımasak da gönül bağı kuruyoruz bu çok güzel birsey ben de mi gidip baktırsam acaba bu akşam acilde

Aynen canım sağlıklı olsunda ne zaman olursa olsun etrafımda biraz baskı var yani ama kulak asmiyorum niye hamile kalmiyorsun diyorla şuan çocuk istemiyorum diyorum işte geçiştiriyorum
Ben de 2 senedir evliyim. Benim de etrafımda baskılar bu şekilde. ilk yıl istemiyorum diye geçiştirdim hep bu yıl istiyorum ama işte 3,4 aydır sebepsiz olmadı bu ay en son rahim filmi cektim daha reglime 10-11 gün var..bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…