Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Beklenen regl ne zmandi benim 29 ocak ama 10 gün sonra belli olur yine

Çok teşekkür ederim haklısınız bugün reglime 6 gün kaldı sabah idrarimla test yaptım yine negatiff... Regl olana kadar hala pozitife dönme ihtimali var tabiii.

Çok teşekkür ederim haklısınız bugün reglime 6 gün kaldı sabah idrarimla test yaptım yine negatiff... Regl olana kadar hala pozitife dönme ihtimali var tabiii.
Bende bugün kan pihtilasmam oldugunu ogrendim benim için biraz zor olacak bu süreç sizde strese sokmayin daha rahat oldugunuzda hamile kalabilirisniz banada dua edin lutfen

Bende bugün kan pihtilasmam oldugunu ogrendim benim için biraz zor olacak bu süreç sizde strese sokmayin daha rahat oldugunuzda hamile kalabilirisniz banada dua edin lutfen
Çok geçmiş olsun canım en azın dan öğrendin ona göre tedavi olursun bizimde bir akraba üç cocugunu kaybetti onunda kan pıhtılaşma siydi şuan tedavi görüyor

Çok geçmiş olsun canım en azın dan öğrendin ona göre tedavi olursun bizimde bir akraba üç cocugunu kaybetti onunda kan pıhtılaşma siydi şuan tedavi görüyor
Benim için zor olcak ya gerckten zor bir süreç Allah yardım etsin yani banada sizede dualarınızı beklerim

Kızlar son 5 günüm kaldı reglime sabah predoctor marka test ile baktım yine negatif. Tertemiz bembeyaz bir test silik çizgi aradı gözüm yok yok yok. Bu ay da olmadi bence. Erken gebelik testleri en erken 6 gün önceden çıkarıyor sonucu. Olmuyor bacılar hiç bir sorunum yok ama olmuyorrrr iki aydır

Hayatimda ilk kez yasadigim bir belirti yaşadım bugün. Sol kasigima yumurtalık kısmına çok farklı bir batma hissi peşinden yanma hissi geldi. Otururken oldu hemde. Hareket de etmiyordum. Ayyy umut oldu bana. Çok farklıydı ilk kez yaşadım bunu.

Kızlar nerelerdesinz? Bata 1 gün kaldı kaset test yaptım çok silik çıktı. Heveslenmeli miyim bilmiyorum. Siz ne alemdesiniz? N’aptınız azıcık anlatıverin :)

Kızlar nerelerdesinz? Bata 1 gün kaldı kaset test yaptım çok silik çıktı. Heveslenmeli miyim bilmiyorum. Siz ne alemdesiniz? N’aptınız azıcık anlatıverin :)
Canım bende senin gibi gebelik dusunenlerdenim. Dün benden de kahverengimsi beyaz akıntı geldi neden oldu anlamadım cuma yumurtlama günümdü perşembeyi degerlendirmistik. Acaba dün mü yumurtladim dedim. Bilemedim yani ve sanki böyle hafif hafif alt karın bölgem ağrıyor

İnşallah hamilesindir ben 10 gün geçince anca test yapıcam yoksa çok hayal kırıklığı yaşıyorum

Canım benim bugün yumurtlamadan sonra sonra 13.günüm ama belki kuruma çizgisidir daha öncede başıma geldi bide yaptıktan 3 saat sonra farkettim çizgiyi hemen görmedim

Olabilir yumurtlamada da kanama olabilir derler bence sen en az bi 15 gün bekle en kesim sonuç için

Canım benim bugün yumurtlamadan sonra sonra 13.günüm ama belki kuruma çizgisidir daha öncede başıma geldi bide yaptıktan 3 saat sonra farkettim çizgiyi hemen görmedim
İnşallah gebesindir. Bende aralik ayında dogum kontrol hapini bıraktım ve foik asite basladim. Hamilelik belirtilerini hiç bilmiyorum çünkü henüz çocuğum yok. O yüzden anca reglim geçikirse yapabilirim test diğer türlü anlamam ki

Benim de ilk olacak inşallah. Yarın regl günüm zaten ama sanki adet olacağım gibi karnım ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…