Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Benim adetime 9 gün kaldı. Dayanamadım idrar testi yaptım negatif.
Canım çok erken yapmışsınız testi. Ben bugün doktoruma gittim ve sabah çatlatma iğnesi oldum. 36 saat sonra birliktelik önerdi. Ve bana dedi ki adet olursan 2 veya 3 gün gel dedi. Olmazsan da gecikmenin 2 veya 3. Günü gel dedi. Benim buradan anladığım kadarıyla kan testinde dahi en doğru sonuç gecikmenin 2 veya 3. Günü çıkıyor. Umudunuzu yitirmeyin...

Kızlar reglime 8 gün kaldı bu sabah idrarimla erken gebelik testi yaptım. Yok gibi duruyor ama elime alıp gün ışığında uzun uzun baktım. Aşırı aşırı hayalet bir çizgi görünüyor. Hayal mi görüyorum diye düşündüm kaç kez baktım evet aynı yerde aşırı hayalet varla yok arası bı çizgi var. Yarın sabah tekrarlarim ve size yazarim. Öpüldünüz.

Yumurtlama donemi 1 gün ara ile mi denediniz

Evet canım gün aşırı denedik regl bitiminden 2 gün sonra başladık yumurtlama dönemi bitene kadar gün aşırı oldu.

Ama dediğim gibi hayal görüyor olabilirim. Eşim çizgiyi göremedi :) yarın varsa silik çizgi hafif belirginleşir o zaman anlarım

Bu sefer bende öyle yaptim benum daha beklenen regl 29 ocak daha var hayirlsii olsun
İnşallah hayirlisiyla olur tatlım. Eşim bakınca şimdi gördü çok zor da olsa ışıkta göründü. Eşim diyo ki bu bence islakliktan dolayı alttaki belli oluyor. Bende diyorum ki daha önceki testlerde böyle olmuyordu amaaa. Hevesim kacti bak yine :) yarın az daha netleşir şayet varsa. Zaten benim aldığım test 6 gün öncesine kadar belirti veriyor. Yarın 7 gün kalmış olacak az çok belirir. Varsa

Aynen belirginleşir gün geçtikçe varsa

Kızlar merhaba. Ben dün saat sabah 9'da çatlatma iğnesi olmuştum. Doktorum 36 saat sonra ilişki önerdi yani bugün akşam 9da ve saat çok önemli dedi. Ama biz bazı sebeplerden dolayı bugün saati kaçırdık. 1.30 saat gecikmeli birliktelik oldu. Ya o kadar çok emek var ki korkuyorum birşey yüzünden olmayacak diye

Sorun olmaz csnim insallah dua et çok

Bugün adetime son 7 gün ve testim negatif çıktı. Bu ay dönecek mi pozitife merakla bekliyorum. İkinci denememiz de olmazsa bı doktora gidicem tekrardan.
Kuzum mutlaka doktora git olmazsa. Fiziki bir engel yoksa (ki olduğunu zannetmiyorum.) Büyük ihtimalle stres kaynaklıdır. Ama doktora görünmek de fayda var

Kuzum mutlaka doktora git olmazsa. Fiziki bir engel yoksa (ki olduğunu zannetmiyorum.) Büyük ihtimalle stres kaynaklıdır. Ama doktora görünmek de fayda var
Doktor alttan muayene etti ve gayet normalsin olur çocuğun dedi. Kan değerlerim de iyi hatta aylardır vitamin takviyesi aldım iyi düzeyde oda. Stresten bol ne var bende aslan burcuyum herşeye takilirim

Doktor alttan muayene etti ve gayet normalsin olur çocuğun dedi. Kan değerlerim de iyi hatta aylardır vitamin takviyesi aldım iyi düzeyde oda. Stresten bol ne var bende aslan burcuyum herşeye takilirim
İşte ben geçenlerde en son rahim filmi çekindim. Onda da bişey çıkmadı da çok şükür Allah korusun tüpler vs kapalıysa o görünmeyebiliyomuş alttan ultrasonda falan

Hmm anladım ben sadece alttan ultrason yaptırdım tabii bu ay da olmazsa bı gideyim belki film cekerler

Hmm anladım ben sadece alttan ultrason yaptırdım tabii bu ay da olmazsa bı gideyim belki film cekerler
Neden bu kadar telaslisiniz raahat olun bence olur sakın kalın lütfen herşey olacağına varır bak bana 5. Ay deneme ümit hâlâ var tabiki rutin kontrollerinizi yapın ama daha keyifli olması bakimindan yani belki motivasyon olur dediklerim terzi kendi söküğünü dikemez derler ya geçen ay sevincimi paylastim sadece 4 5 gün sürdü hayirlisi artik yani baakalim neler olcsk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…