Gebeliği en erken ne zaman anlarım ?

Ben ilkinde kaldim eger yumurtlama gununu degerlendirdiyseniz kalabilirsiniz bir sorun yoksa ben ilk denemede hamile kaldim

Benim belirtim kasık ve bel agrisiydi adet olucakmisim gibi sürekli ve goguslerim cok hassaslasti o sekilde erken diye teste gittim ama 10 cikti bugun gene verdim 6 gün sonra yani bugunde 430 a cikmis 10dan
Benimde bel ve kasık peki kasık ta batmami oluyordu sizin ben yarın sağlık ocağına kani versem acaba ama sanki umutsuzum

Ben ilkinde kaldim eger yumurtlama gununu degerlendirdiyseniz kalabilirsiniz bir sorun yoksa ben ilk denemede hamile kaldim
12 yaşımda regl oldum o günden beri gününü sektirmez Dr mueyene oldum gayet iyisiniz hamile kalırsın dedi. Kan testlerim de iyiydi. Ama olmadı bu ay . Bir de eşim baktiracak kendisine.

12 yaşımda regl oldum o günden beri gününü sektirmez Dr mueyene oldum gayet iyisiniz hamile kalırsın dedi. Kan testlerim de iyiydi. Ama olmadı bu ay . Bir de eşim baktiracak kendisine.
Bence bunun için çok erken bir yıldan sonra genelde çağırıyorlar ve sizin daha İlkay yani çok yeni olmasa da sorun değil Benim kuzenim 6 ayda hamile kaldı ben hamileysem şuan 4 ay hicbir sorunda yok takma bisi kafana bence

Olabilir bide bu ay çok az birlikte olduk doğurgan dönemi sadece 2 kez. Çünkü hastaydım bu ay iki kez grip geçirdim hastanelik oldum halsizdim hep. O yüzden çok çalışma yapamadık

Olabilir bide bu ay çok az birlikte olduk doğurgan dönemi sadece 2 kez. Çünkü hastaydım bu ay iki kez grip geçirdim hastanelik oldum halsizdim hep. O yüzden çok çalışma yapamadık
Denk gelmemiş olabilir bugunu saymadan 14 gün geriye bakın regl olduysaniz bugun uygulama kullaniyorsaniz kaydedin hangi gün ne olduğunu rahat takip edersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…