Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Tesekkurler tatlimm:KK66:
Doktorda. Geldm smdi. Korktugum gbi olmadi. Alttan bakmadi sadce karnima bakti ultrasonla. Kist yok temiz dedi. Dongumun 12. Gunundeyim. Yumurtalarn var bi iki gune catliycak buyukluge ulasir dedi. Folik asir yaDi bir de. Adetim duzenli oldugu icn hormon testine gerek duymadgni ama icimi rahatlatacaksa adetliyken gelebilecegimi soyledi. Sizcebi hormn tahlili de yaptrsam mi ki
CANIM yaptır benimde düzenli pko olmasına rağmen ama genede hormon testi yaptırdım bide alttan bakmadan nasıl anladı kist olmadığını miyomlar küçükse gözükmezki o şekilde sen adetken git ve alttan muayne ol canım bence ki inşallah yoktur tabiki

İNŞALLAH CANIM 2. HAMİŞİMİZ OLURSUN NE KADARDIR İSTİYORSUNNN[/QUOTE]

Yeni evliyim ama yaşım 36 canım 2. Denemem ama romatoid atrit hastasıyım, tedavi olmadım , sadece kortizon kulanıyorum, mecburen yoksa dayanılmaz ağrılarım var canım doktor kullanabilirsin dedi, çocuğu erteleyemem yaş itibarıyle, nasip bakalım hayılısı canım..dileyen isteyen tüm anniş adaylarının kalbine göre versin Allahım

İNŞALLAH CANIM 2. HAMİŞİMİZ OLURSUN NE KADARDIR İSTİYORSUNNN[/QUOTE]

Yeni evliyim ama yaşım 36 canım 2. Denemem ama romatoid atrit hastasıyım, tedavi olmadım , sadece kortizon kulanıyorum, mecburen yoksa dayanılmaz ağrılarım var canım doktor kullanabilirsin dedi, çocuğu erteleyemem yaş itibarıyle, nasip bakalım hayılısı canım..dileyen isteyen tüm anniş adaylarının kalbine göre versin Allahım

İNŞALLAH CANIM 2. HAMİŞİMİZ OLURSUN NE KADARDIR İSTİYORSUNNN

Yeni evliyim ama yaşım 36 canım 2. Denemem ama romatoid atrit hastasıyım, tedavi olmadım , sadece kortizon kulanıyorum, mecburen yoksa dayanılmaz ağrılarım var canım doktor kullanabilirsin dedi, çocuğu erteleyemem yaş itibarıyle, nasip bakalım hayılısı canım..dileyen isteyen tüm anniş adaylarının kalbine göre versin Allahım[/QUOTE]
AMİNNN CANIM SENİNDE TABİİİ

Kizlarrr moralim cok bozuk gerginim yaaa. Vatlama ignesi oldum 9 gun falan oldu ignem olali dun cok kotuydum karnim belim dizim kasiklarim batiuo heryerim agriyodu.bugun daha iyim gerginlik var ustumda bir an once beli olsa.. dua edin bana

Daha 2 gün vardı ama dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Tek çizgi :KK43: Bu ay çok ümitliydim. Mide bulantım, baş dönmem var. Halsizim. Çok üzüldüm ama bakalım adet gününü bekleyeceğim yani yarını.

Daha 2 gün vardı ama dayanamayıp dün idrar testi yaptım. Tek çizgi :KK43: Bu ay çok ümitliydim. Mide bulantım, baş dönmem var. Halsizim. Çok üzüldüm ama bakalım adet gününü bekleyeceğim yani yarını.

Artık adetimi bekleyeceğim. Gecikirse idrar testini yeniletirim. Daha önce bir gün geçtiğinde idrarda çıkmıştı. Düşük yaptım maalesef. Şimde yeniden deniyoruz.

CANaptır benimde düzenli pko olmasına rağmen ama genede hormon testi yaptırdım bide alttan bakmadan nasıl anladı kist olmadığını miyomlar küçükse gözükmezki o şekilde sen adetken git ve alttan muayne ol canım bence ki inşallah yoktur tabiki

İNŞALLAH CANIM 2. HAMİŞİMİZ OLURSUN NE KADARDIR İSTİYORSUNNN

Yeni evliyim ama yaşım 36 canım 2. Denemem ama romatoid atrit hastasıyım, tedavi olmadım , sadece kortizon kulanıyorum, mecburen yoksa dayanılmaz ağrılarım var canım doktor kullanabilirsin dedi, çocuğu erteleyemem yaş itibarıyle, nasip bakalım hayılısı canım..dileyen isteyen tüm anniş adaylarının kalbine göre versin Allahım[/QUOTE]
Mrhb bende romatoir artrit hastasym 13 yildir ama 3 aydir ilaç kullanmyorum

adetlerim düzensiz ve pco hastasıyım.. korunmuyoruz.. adet tarihimi kestiremiyorum
sivilcelerim çıktı yüzümde.. dün fevkalade bir baş dönmesi yaşadım yanında birde mide bulantım olsun çok istedim
bugün daha iyiyim.. bakalım ne olacak bu ay.

Mrhb bende romatoir artrit hastasym 13 yildir ama 3 aydir ilaç kullanmyorum[/QUOTE]

Bebek mi istiyorsun canım? Bu hastalık cidden kötü Allah yardımcımız olsun , kortizonuda bıraktım bikaç gündür içmiyorum ..dayanmaya çalışıcam canım

adetlerim düzensiz ve pco hastasıyım.. korunmuyoruz.. adet tarihimi kestiremiyorum
sivilcelerim çıktı yüzümde.. dün fevkalade bir baş dönmesi yaşadım yanında birde mide bulantım olsun çok istedim
bugün daha iyiyim.. bakalım ne olacak bu ay.
AH ŞU PKOOOOOOOOOOOOOOOO :KK43:

KIZLAR BUGÜN DOKTORA GİTTİM sadece bi yumoşum büyümüş oda 16 m okadarda ilaç kullandım çok üzüldüm :KK61: cuma günü gene gidicem 20 m olursa iğne verecek ama genede nedense hiç umudum yok :KK61:
:KK61::KK61:

[QUOTlekbd, post: 36577579, member: 544754"]Mrhb bende romatoir artrit hastasym 13 yildir ama 3 aydir ilaç kullanmyorum[/QUOTE]

Bebek mi istiyorsun canım? Bu hastalık cidden kötü Allah yardımcımız olsun , kortizonuda bıraktım bikaç gündür içmiyorum ..dayanmaya çalışıcam canım[/QUOTE]
Evet canim bende 3 aydır ilaç kullanmiyorum allah a şükür bi şikayetim yok

KIZLAR BUGÜN DOKTORA GİTTİM sadece bi yumoşum büyümüş oda 16 m okadarda ilaç kullandım çok üzüldüm :KK61: cuma günü gene gidicem 20 m olursa iğne verecek ama genede nedense hiç umudum yok :KK61:
:KK61::KK61:
Ya canim bu yumurta takinine herkese yapiolar mi yoksa sen mi istiyosun? Bn de oyle bisey istiodum da doktr gerek yok dedi:KK14: Acaba baska bi doktrdan mi randevu alsam? Cnku bu ay hiiic akintim yok oyle seffaf. Anim sikilio;( normalde kac yumos buyuyo ki bu arada tatlim? Busuru folikul olup sadce biri olgunlasmio mu?

X