Gebe Kalmam İçin Gebe arkadaşlarımdan 1er Ayetelkürsi ve 1 fatiha

Rabbim inşallah en kısa sürede hayırlı haberler almanızı nasip etsin dualarımızı kabul etsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Uyandığımda istiyorum bir ses seslensin anne diye,
Sarıp sarmalasın bu bağır onu derin bir sevgiyle,
Bunaldım bu tuzlu yaşlardan silsin küçücük elleriyle,
Sabırsa az kaldı dayan diyorum yorgun gönlümeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aaynaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kan tahlilimin sonucu negatif umutlar diğer aya kaldı

ilk ay klomen işe yaramadı demiyorum ALLAH vermedi inşallah diper ay zamanı gelmiştir

bazı kıskanç komşular bu ay da hamile kalamadım diye neredeyse kına yakacaklar

bu ay olmadı hayırlısı diğer ay için umut ediyorum ALLAH nasip eder hayırlısıyla inşallah dualarınızı bekliyorum

dualar bekliyorum arkadaşlar Ramazan yüzü hürmetine

Allah sana da senin gibi cocuk isteyen her kim varsa yardimcisi olsun. Dualarim seninle inşallah Allah kabul eder

Allah sana da senin gibi cocuk isteyen her kim varsa yardimcisi olsun. Dualarim seninle inşallah Allah kabul eder
AMİN CANIM ŞU RAMAZAN YÜZÜ HÜRMETİNE HERKESİN YANINDA BANA DA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR BUGÜN ÇOK DUA ETTİM RAMAZANIN İLK GÜNÜ BAKALIM UMUTLUYUM BU AAY İÇİN

Rabbim senin evladını da sağlıcakla kucağına almanı hayırlı ve sağlıklı evlat olmasını nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…