Gebe kalmak istiyorum

Testler gayet güvenilir güveniyor ve farklı markalar. Canım sen başka hastaneye git imkanın varsa başka labaratuvar da ver kan sonucun kac bu arada

Eklentiler

• 70299232-F87E-449E-B3F4-D933925C042B.png
    70299232-F87E-449E-B3F4-D933925C042B.png
    77,5 KB · Görüntüleme: 58
Çok teşekkür ediyorum Allahtan ümidi kesmemek lazım Rabbim hayırlısını versin inşallah hep duamız o hayırlısıyla inşallah ama çok değişik bir duygu ben kandil günü denedim idrar testinde çift çizgi görünce çok umutlandım ama kanda negatif çıkınca kötü oldum yani ister istemez mod düşüyor beklenti haline girdik
Sende haklısın tabi gönlünce olsun herşey 🤲

Canım negatif görünüyor. Ama çok ilginç idrarda nasıl çıktı 🤷🏻‍♀️ sen en iyisi başka bir marka ile tekrar yap yarın eğer o da pozitif çıkarsa sadece beta HCG testi yaptir. O kadar çik kan sizi etkilemez canım zannetmiyorum
Olmadı dediğiniz gibi yapayım ya gördünüz diymi yani çift çizgi var hadi diyelim birtanesi bozul 2 Side mi bozuk demi ya peki diyelim var bacak ağrısı mide ağrısı ve bulantısı normal mi acaba sizce ya mide bulantısı çok fazla karnımda ağrım da var

Ya sen doktorun engel dediğine bakma banada dedi senin rahminde spermleri öldüren salgi var senin çocuk normalden olmaz tup bebek yapacaksın dedi bize eşim le ben 1 yıldır çöktük resmen ALLAHA yalvardım gece gündüz taktir ilahi rabbimin elinde o olderse oluverir vallada öyle oldu benim adetlerim düzensizdir berbat düzensiz 2 ay olmadığım oldu 1,5 olmam gebeliği aklımdan atmıştım normalde ama duamdan da vazgeçmedim hiç bu ayda gribe yakalandım hastaneye gittim iğne oldum ilaç aldım sonra adetim yine gecikince umursamadım bekledim tuvalte koşuyordum sürekli ama.bise yok tü yine umursamadım sadece canım birşey isdemiyordu yapmak basım felaket ağrıyordu Migrenim tuttu hap aldm o gece hamile olduğmu bile bilmiyordum düşün yani hani olmazdı ? Hani tüp bebek careydi geç sen doktorların lafını sen ALLAH' A DUA ET bol bol uzlme kendini sitrese sokma RABBİM İSDEYEN HERKESE NASİP ETSİN 💕 ÖNCELİKLE SANADA 💐

Okadar haklisin ki Allah dilerse o kalbini derinden aç ve dilin degil once kalbin Allah desin duan asla geri cevrilmez Allahin izniyle Rabbim ne nasip edicekse hayirli ve saglikli olsun insaAllah hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin olan evlatlarimizada saglik.hayir versin Rabbim .

X