Gebe kalamayanlar buraya.....

Kac gunde bir adet oluyorsun?? Ovulasyon testine guven bence ama takviminde ayni zamanda gistermesi gerekirdi. 14. Gunde olsa 18 ekim carsamba yani ovulasyon testiyle takvimin tutmasi lazimdi...

32 gunde 1 oluyorum. Yani 24 25 gun temizim 7 8 gun adetim suruyor ama hic degismedi hep ayni. Yani tarih degisiyor bazen 1 gun ileri 1 gun geri ama surelerde farklilik olmadi hic daha ilk defa ovulasyon testi kullandm. Anlamadim hangisine guvenecegimi ama bugun cift cizgi gormedm yani blmyrm

32 gunde 1 oluyorum. Yani 24 25 gun temizim 7 8 gun adetim suruyor ama hic degismedi hep ayni. Yani tarih degisiyor bazen 1 gun ileri 1 gun geri ama surelerde farklilik olmadi hic daha ilk defa ovulasyon testi kullandm. Anlamadim hangisine guvenecegimi ama bugun cift cizgi gormedm yani blmyrm
Ovulasyon testine guven benimde 28 gunde bir duzenli olur guys 14. gun yumurtlama lazim ama Ben erken yumurtluyormusum 11 12. Gun gibi. Ovulasyon testleri ile Fark ettim. Koyu cikan gunleri degerlendirmissiniz nasil olsa icini ferah tut :)

Ovulasyon testine guven benimde 28 gunde bir duzenli olur guys 14. gun yumurtlama lazim ama Ben erken yumurtluyormusum 11 12. Gun gibi. Ovulasyon testleri ile Fark ettim. Koyu cikan gunleri degerlendirmissiniz nasil olsa icini ferah tut :)

Bu ay olur diye cok umutluydum bugun boyle olunca moralim bozuldu tam 1 sene oldu hala hic bir haber yok her ay adet gunu hamileyim kesin diye kalkiyorum 1 saat gecikince hemen gidip test aliyorum . O kadar zor ki hayal kirikligi yasayip kismet diyip kenara cekilmek. Bu ay olmazsa asilama icin basvurmam gerekicek artk. Yapcak bsey kalmadi

Bu ay olur diye cok umutluydum bugun boyle olunca moralim bozuldu tam 1 sene oldu hala hic bir haber yok her ay adet gunu hamileyim kesin diye kalkiyorum 1 saat gecikince hemen gidip test aliyorum . O kadar zor ki hayal kirikligi yasayip kismet diyip kenara cekilmek. Bu ay olmazsa asilama icin basvurmam gerekicek artk. Yapcak bsey kalmadi
Cok iyi anliyorum seni bende oyleyim ama takvime takilma gunu yakilamissiniz siz icini ferah tut insallah olmustur :) benimde 12. ay bende cok bunaldim artik heray bi umut sonra hep bi husran.. bide ben dayanamiyorum basliyorum yumutrlamanin 10. Gunu test yapmaya...

Cok iyi anliyorum seni bende oyleyim ama takvime takilma gunu yakilamissiniz siz icini ferah tut insallah olmustur :) benimde 12. ay bende cok bunaldim artik heray bi umut sonra hep bi husran.. bide ben dayanamiyorum basliyorum yumutrlamanin 10. Gunu test yapmaya...

Gebelik testi mi yapiyorsunuz. Benim 4 kasimda adet olmam lazm 12 gun kalmis ins adet olmam ya . Cok hayal kirikligi yasiyorum resmen . Ins hamile kaliriz artk yoruldum. Bende hemen gidip test aliyorum soka giriyorum. Erken gebelik testinde ne zaman cikar hamilelik bilginiz var mi yani eger 18ekim carsamba gunu hamile kaldiysam ne zmn ogrenirim erken testle tahminen ? Evde varda belki yaparm diye dedim .:KK66:

Evet gebelik testi yapiyorum. Insallah hamilesindir. Ben gecen ay 5inde yumurtladim. 15 inde test yaptim ama erken gebelik degil normal bisey cikmadi. Erken yapsam belki cikardi bilmiyorum. Ondan iki gun sonra gene yaptim ve normal testte cift cizgiyi gordum. Sonrasindak koyulasacakmi diye erken gebelik testlerinden yapmaya devam ettim hep cizgi cikti hemen ama koyulasmadi hatta siliklesti sonrada adet oldum iste :KK43: yanlis yonlendirmek istemem dayanabilirsen en iyisi beklemek ama ayin 30 u gibi erken gebelikle cikabilir :KK66:

Evet gebelik testi yapiyorum. Insallah hamilesindir. Ben gecen ay 5inde yumurtladim. 15 inde test yaptim ama erken gebelik degil normal bisey cikmadi. Erken yapsam belki cikardi bilmiyorum. Ondan iki gun sonra gene yaptim ve normal testte cift cizgiyi gordum. Sonrasindak koyulasacakmi diye erken gebelik testlerinden yapmaya devam ettim hep cizgi cikti hemen ama koyulasmadi hatta siliklesti sonrada adet oldum iste :KK43: yanlis yonlendirmek istemem dayanabilirsen en iyisi beklemek ama ayin 30 u gibi erken gebelikle cikabilir :KK66:

6 gun daha bekle diyorsun yani kismet artk yapcak bisiy yok. Benim cok uzun bir yolum oldu artk bekleyecek devam edicek gucum pek kalmadi bu ay olmazsa doktora asilama icin gidicem. 2.5 senelik evliyim. 1 seneden fazla vajinismusla mucade ettim . 1 senede hamile kalmak icin ugrastm Artk bekleyecek 1 gunum bile kalmadi :KK43:

6 gun daha bekle diyorsun yani kismet artk yapcak bisiy yok. Benim cok uzun bir yolum oldu artk bekleyecek devam edicek gucum pek kalmadi bu ay olmazsa doktora asilama icin gidicem. 2.5 senelik evliyim. 1 seneden fazla vajinismusla mucade ettim . 1 senede hamile kalmak icin ugrastm Artk bekleyecek 1 gunum bile kalmadi :KK43:
Inan bende daha fazla beklemek istemiyorum. Kac yasindasin benim yasimda geciyor :KK43:

Selam arkadaslar benim sormak istedigim birsey var yardimci olursaniz sevinirim. Simdi benim adet tarihim 4 ekimdi ve 8 gun suruyor adetim. Takvim yontemine gore bugun yumurtlamam lazim. Ama ben ovulasyon testiyle gecen carsamba gordum kopkoyu 2 cizgiyi. Bugun yaptim cizgi falan yok. Kafam karisti ben hangisine inanayim . Ovulasyonda kopkoyu gordugum gun esimle degerlendirdik bugunde cizgi falan yok ama takvimde yumurtlma gunu diyo anlamadim .s
Ovulasyona güvenmelisin, tarih kişiden kişiye değişiyor, bazıları erken bazıları geç yumurtluyor hatta aydan aya bile değişebiliyor

Ovulasyon testi bu çatlamış mı oluyor şimdi

Eklentiler

• B203ED28-6667-4E93-BEEF-57E8A08BD7F3.jpeg
    B203ED28-6667-4E93-BEEF-57E8A08BD7F3.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba arkadaşlar ilk defa yazıyorum. 18 ekim ovulasyon günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 3 gündür kaşık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor can acıtmıyor. Ayrı yeten koku alma duyum oldukça yüksek. Dün annemler balkonda domates yerken kokusu arka odaya kadar geldi koştum dayanamadım yedim. 3 aydık deniyoruz hamile kalamadım henüz. Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz

herkese merhabalar...4 sene evvel biz buradan hiç çıkmazdık,ne yazardık be...şimdi çoğunun bebeişi oldu uğramaz oldu...kimisi de iş güç vakit bulamıyo,bi ben böyle arada uğruyom...özledim o uykusuz gecelerimizi @ciftsariliyumurta bebeem bebeem @mdk35 @Enyalios hatırladıklarım
Evet canim tamamen vakitsizlik :/ eski günleri bende özlüyorum...

X