Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba evet tanışmadık ama sürekli takip ediyorum sizleri vaktimin çoğunu burda geçiriyorum çocuk düşünmekten başka isim yok artık
Hepimiz aynıyız. Ama bugünlerde öğrendiğim şey stres her olumsuzlugun başı prolaktın yüksekliği cıktı benım strestenmiş. Bebişleri beklıyoruz strese giriyoruz o yüzden olmuyo bi türlü cok düşünüyoruz

Hayır cnm benim pko teşhisi yeni koyuldu başka doktor yok öyle bir şey dedi falan fenalik geldi. Özele gidiyorum artık bu doktor amh istedi onun sonucu ile birlikte yumurta gelişimime bakıp klomen için gelecek ayı düşünüyor. Bu arada amh iyi çıkar inş yoksa aşılama tüp bebek yolunu gösterirler o da manevi olarak yorucu olur. Ben bu gerçekten bitkisel kürler deneyip hormon dengemi sağlamak istiyorum fazla düşünmeyecegim diyorum ama benden sonra evlenen kuzenim bugün doğum yaptı eşim inş bizim de olur dedi çok üzüldüm, yine baskı var. Allah yardım etsin hepimize inş.

Haklısın her stres yapma diyene söylüyorum haklısın diye ama keşke elimde olsa canım aklımdan çıkması için bulunduğum ortamdan hep uzak durmam lazım eltim görümcem komsularim hepsinin güzel güzel bebekleri var unutuyorum birkaç saat onları görünce yine aklıma geliyor

Canım inşallah klomenle hemen hamile kalırsın ben çok umutlanmistim klomen içerken ama maalesef hevesim kursağında kaldı benim bulunduğum yerde de aynı eltim hamile şu an ve bu çevrede benden başka kimsenin hamile kalamama sorunu yok yani Allah a yalvarıyorum bir an önce hayırlısıyla gelsin bebeislerimiz :)

Evet bu ara benimde etrafımda o kadar cok varki bebek ister istemez etkileniyoruz.. 4 yıldır evliyim ilk senemizde hamıle kalıp düşük yaptm eşimi snra bebek için hıc ıkna edememiştimki bu ay uğurlu geldi eşim ikna oldu aşılama yaptırcaz hayırlısıyla inş suan ilaç kullanıyorum bu arada nerelisin nerde yasıyorsn

Ben ankaradayim canım sen ? Bu arada neden direk aşılama önce hap iğne falan kullanmayı neden düşünmedin canım ben de gelecek ay iğne ile yumoş geliştirmeye calisacam bakalım

Ben ankaradayim canım sen ? Bu arada neden direk aşılama önce hap iğne falan kullanmayı neden düşünmedin canım ben de gelecek ay iğne ile yumoş geliştirmeye calisacam bakalım
Canım 4 yıldır bir kez ikna oldu yumurtlama takibi yapıldı zar zor arkadasları baskı yaptı öyle gittik takib 3 ay gecen yıl kasım aralık bide ocakta yapıldı 4. Yılın sonunda artk aşılama için ikna oldu eşim ilk bebek oldu devamıda olur hasta değilsin sağlıklıyız diyip hep inatlastı benımle bugünlerde cok iyiyiz cok şükür sabrımın sonu geldi cumartesi bakalım nasipse gidicez bende antalyalıyım antalyada yasıyorum

Anlafm bende her ay söktürücü kullanıyorum..sogan suyunu dene istersen adeti düzene sokuyor tabi ben faydasini göremedim pcodan dolayi
aynen ona başlıcam bi türlü başlayamadm üşengeçlik diz boyu şu an sabah civan perçemi öğlende aslan pençesi içiyorum 1 haftayı geçti henüz adet olamadm

İnşallah tedavin hayırlı olur canım bir kere hamile kalmışsın tekrar kalırsın merak etme sağlıkla gelsin bebiş

Çatlamışmı çatlamamış mı şimdi bu akşam üzeri tekrar denicem

Eklentiler

• image.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…