Gebe kalamayanlar buraya.....

Kasima kadar olmazsa gidicez ama bilmiyorm cok uzucu gercekten .s
Canim bende vajiliydim atlattim :KK43: hala olmadi benim de once esimde sorun var dediler sonra onda sorun cikmadi asilama oldum iki defa negatif sonuclandi cok zor bi surec ama gittigin doktoru iyi sec tek doktorla kalma :KK43:

Arkadaşlar bende 2014 tarihinde buraya yorum yapmıştım pkom var artı cok zayıf olduğum halde.2 ay klomen tedavisi gördüm olmadı psikolojik bozuldu ciddi anlamda ama emin olun olmamasının tek sebebi stres.veren Rabbim değilmi denekki zamanı değil diye düşündüm ve çocuk yapmaktan vazgectim.olursa mükemmel olacaktı tabiki ama ben Vazgeçtim zaten çalışıyordum hastanede.Rabbimin belirlediği bir zaman var demekki vakti gelmemiş dedim.aradan iki uç ay geçti .ve hiç beklemediğimiz bir anda hamile oldugumu öğrendim 6 haftalık.ondan önceki ay reglm her zamanki gibi gecikti tahlil yptım ama birşey çıkmadı.meğer bizim fındık kurdu kanda bile cıkmamış .size tavsiyem sakın stres yapmayın ben tedaviyi falanda bırakmıştım.istemiyordum çocuk ama hiç umulmadık anda oldu.oğlum eylülde 2 yaşına girecek birde hamile kalmadan önceki ay sistit olmuştum.sistite soğan suyu iyi geliyor diye içmiştim belki onunda faydası olmuştur

Arkadaşlar bende 2014 tarihinde buraya yorum yapmıştım pkom var artı cok zayıf olduğum halde.2 ay klomen tedavisi gördüm olmadı psikolojik bozuldu ciddi anlamda ama emin olun olmamasının tek sebebi stres.veren Rabbim değilmi denekki zamanı değil diye düşündüm ve çocuk yapmaktan vazgectim.olursa mükemmel olacaktı tabiki ama ben Vazgeçtim zaten çalışıyordum hastanede.Rabbimin belirlediği bir zaman var demekki vakti gelmemiş dedim.aradan iki uç ay geçti .ve hiç beklemediğimiz bir anda hamile oldugumu öğrendim 6 haftalık.ondan önceki ay reglm her zamanki gibi gecikti tahlil yptım ama birşey çıkmadı.meğer bizim fındık kurdu kanda bile cıkmamış .size tavsiyem sakın stres yapmayın ben tedaviyi falanda bırakmıştım.istemiyordum çocuk ama hiç umulmadık anda oldu.oğlum eylülde 2 yaşına girecek birde hamile kalmadan önceki ay sistit olmuştum.sistite soğan suyu iyi geliyor diye içmiştim belki onunda faydası olmuştur

Kendi adıma çok teşekkür ederim bizimle bunu paylaştığın için. Ben de çok zayifim. Aralıktan beri doktora gidiyorum gebelikle ilgili. Tam aşılamaya gececegimiz ay doktor kontrolde folikul kistler gördü. Çok önemli kistler değil ama iğne yaptığımda buyurlerse kötü kistlere donusebilirler dedi. O yüzden bu ay dinlen diğer ay gel dedi. Ben de nasıl olsa hamile kalamayacagim ve diğer ay aşılamaya geçeceğiz dedim, yani o ay gerçekten çok rahattim. 35 gün geçti ve hayatımdaki 2.gebelik testini yaptim. Çift çizgi görünce gözlerime inanamadım. Keseyi gördükten 2 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde kesenin boş olduğunu gorduk ve boş gebelikten dolayı kurtaj oldum.

Yani ben de senin gibi düşünüyorum. Bir rahat olabilsek hamile kalmak imkansız olmuyor. Benim deneyimimin sonu kötü bitse de Allah senin evladını bagislasin, uzun sağlıklı ömürler dilerim :)

Canim bende vajiliydim atlattim :KK43: hala olmadi benim de once esimde sorun var dediler sonra onda sorun cikmadi asilama oldum iki defa negatif sonuclandi cok zor bi surec ama gittigin doktoru iyi sec tek doktorla kalma :KK43:

Off iste bu korkutuyor beni vajiliyken hamile kalan cok var ama yendikten sonra hamile nedense zor kaliniyor cok bunaldm inanin. 9 ay oldu birde vajiyle 1.5 gecti 2.5 senelik evliligimden hic birsey anlamadm

Merhaba hanimlar ben de 1 yillik evliyim evlendigimin 2 ayi hamilekaldimfakat 7 haftalikken kalbi durdu. Kasimda kurtaj oldum 8 aydir gebe kalamiyorum dort gun once doktorumu degistirdim hafif pkos oldugunu soyledi ki biliyordum zaten.inofolic verdi baktim siteye cok memnun olanlar var bilgisi olan var mi cok bunaldigimi hissediyorum Allah in gucune gitmesin. Diyorum ki bazen madem oyle nasil hamile kaldim ya da 8 ay cok da kisa sure degilsu an nedegisti de kalamiyorum

Bende üç buçuk sene vajiliydim yeneli 4 ay oldu. Yaş otuz. Bu da bende stres yapıyo işte. Her ay bekliyom adetim de düzenli. Herşey notirmal neden olmaz anla ıyom. Kafaya takılıyo ister istemez. Nasıl kafamdan atçam bunu. İki aydı 4 gün erkene geliyo adetim. Hayret ya

Vallahi ben o dedigini yapamiyorum 1 yildir evliyim bir ay sonra hamile kaldim kasimda kurtaj oldum kasimdan bu yana 8 aydir gebe kalamiyorum ve kalamadikca da hep dusunecegim sorun ortdam kalkmayinca vazgecemiyorsun ki ki vazgecmek istemiyorsun daha dogrusu nasil olacak ki bu cok bunaldim bende pkoluyum inofolic verdi doktor ama o gebelik nasil oldu da bu olamiyor bir turlu ben anlayamiyorum cok saskinim ve uzgunum

Off iste bu korkutuyor beni vajiliyken hamile kalan cok var ama yendikten sonra hamile nedense zor kaliniyor cok bunaldm inanin. 9 ay oldu birde vajiyle 1.5 gecti 2.5 senelik evliligimden hic birsey anlamadm
Bende 1. 5 sene vajiliydim şimdi 4 senelik evliyim hic gebelik olmadi :KK43:

En zorsorunlar psikolojik olanlari. En kolaylar da yine psikolojik olanlari aslinda. Insanin kendi yonetebilecegi sorunlarinin olmasi hem zor hem kolay bunlar sizin hakimiyetinizde kizlar gebelik de bu yuzdenolusmamistir belki vajinismusla dogrudan degilse de dolayli ilgisi vardir soyle dusunmek gerek. "Benim fizyolojik bir sorunum yok ben gayet saglikli bir kadinim yumurtaliklarim saglam rahimim temiz vajinamda da sorunum yok sadece kendime sozgecirmem gerekiyor bunu basarabilirim bu bir hastalikdegil " bu sekilde bakin olaya. Bende de hafif polikistik var mesela bu da benim tekelimde degil ben olumlu dusunsem de olmuyor bazen. O yuzden kendinizi siz kurtaracaksiniz kizlar

Hadi yaa herkes vajiden sonra hamile kalmak zor oldu diyor nedem boyle oluyor anlamiyorumm benimde hala gebelik olmadi takvime gore adetimin 15.gunuydu bugun takvime gore yumurtlama gunu iste yaptik esimle deneme bakalim ins tutar yaa bi umut Allah nasip etsin cok uzuluyorum artk

Merhaba kızlar. Ben de aranıza katıldım 1 senedir deniyoruz olmuyor. Şuan klomen kullanıyorum. Geçen ay da kullandım. Olmadı. Bu ay tekrar başladık. Inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız. Allahım isteyen herkese nasip etsin.

Merhaba kızlar. Ben de aranıza katıldım 1 senedir deniyoruz olmuyor. Şuan klomen kullanıyorum. Geçen ay da kullandım. Olmadı. Bu ay tekrar başladık. Inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız. Allahım isteyen herkese nasip etsin.
Ben de bir senelik evliyim. Temmuz da evlendim eylul de hamile kaldim Kasim da kurtaj oldum maalesef. Kurtajdan sonra 8 ay gecti hala olmadi doktor yeni ilac verdi hep daha erkendiyip gonderiyorlardi 1 sene dolmadi daha diye su an da inofolic le glifor verdi takviye olarak bakalim Amin insallah herkesin sabritasmistir artik eminim Allah sabir versinyine de

Çünkü kendi başlarına yenmeye çalışıyorlar, doktor yardımıyla yenmeye çalışsalar 3 günde olcak. Sonuçta bir profesyonelden yardım alıyorsun. Zaten vajili çoğu sebebi psikolojik, kendi başına nasıl yeteceksin.
Ben benim gibi vajili olanlar sayesinde yendim cok kotu günlerdi :KK43: simdi iliskide sorun yok ama ben iki defa asilama oldum rahme giris olmadi yarim kaldi asilama doktor rahim yapisik olabilir dedi histereskopi olmaliyim yani hayırlısı rabbim nasip etsin ins 4 sene oldu olmuyor cevrede etkiliyor psikolojik olarak hele akrabada evlenip hemen cocuk yapanlar cabasi imali laflar daha cabasi :KK43: ne diyim rabbim goruyor

Hadi yaa herkes vajiden sonra hamile kalmak zor oldu diyor nedem boyle oluyor anlamiyorumm benimde hala gebelik olmadi takvime gore adetimin 15.gunuydu bugun takvime gore yumurtlama gunu iste yaptik esimle deneme bakalim ins tutar yaa bi umut Allah nasip etsin cok uzuluyorum artk
Yumurtnin catladigini anlayabiliyor bazıları canim mesela hafif kasik agrisi ve yumurta aki gibi akinti oluyor insAllah olur ck zor bir surec

merhaba cnm, ben de yaklaşık bir senedir deniyorum. klomen neden verdi doktor, hangi sorun için? bana herhangi bir ilaç verilmedi normal görüldü sonuçlar ama aralıktan bu yana 2 ayda bir regl gördüm, strese bağlandı ama hep aklım karıştı bu ay bitkisel yollar deniyorum regl düzene girsin diye. daha da olmazsa rahim filmi çekilsin yumurta takibi yapılsın vs ... istiyorum. yani bir kaç doktora gidiyorum tek doktorla kalmıyorum ama hep aynı şeyler kan testi ultrason ile bakma herşey normal tamam diyorlar yolluyorlar :KK43:

X