Gebe kalamayanlar buraya.....

Cok

ne güzel sizin bir yavrunuz var bile bazilarinin hic yok. ALLAH herkesin kalbine göre versin.

selam canim pko tehsisi nasil konuldu sende? Bendede olma ihtimali varda ondan soruyorum. Ayrica nerden ögrenebiliriz yumurtalamada hic bir sorun olmadigini? Ne gibi tahliler ve tedaviler gördünde ögrenebildin? Cevap yazarsan cok sevinirim. tskler simdiden

Ultrasonda belli oluyor pko hormon tahlilleri yapiliyo o mesaji yazalı çok oldum ben canim şimdi Allah verirse 8 yaşında oğlum var Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin bu yolda kimseyi oyalamasin insaAllah

Ultrasonda belli oluyor pko hormon tahlilleri yapiliyo o mesaji yazalı çok oldum ben canim şimdi Allah verirse 8 yaşında oğlum var Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin bu yolda kimseyi oyalamasin insaAllah
Ne güzel allah bagislasin canim. İnsallah darisi tüm isteyenlerin basina. Bende baktilar ultrasyonla hep over kist dediler baska brisey yokmus onlarda zaten kayboldu simdiZ sadece bi endometriosisden supheleniyorlar surekli agrilarimin oldugu icjn daha dogrusu hep batma oluyor sol kisimda bazen hafif bazen biraz daha agir ama hastanelik olacak kadar deigl misal. Hayirlisi doktorum hamile kal gecer dedi hamile kalmaya calisiyorum insallah olur

Biz de yaklaşık iki yıldır bebek düşüyoruz. Dün kan testi yaptırdım, BHCG 28,2 çıktı. Adet günüme 5 gün var daha. İnşallah hayırlısı olur. Bebeğimizin olmasını çok istiyoruz.
Aaaa ne güzel tebrik ederim cnm inş sağlıklı bi gebelik geçirirsin hayırlı sağlıklı bi evladın olur. Ne kadar beklediniz , sorununuz neydi , hangi tedaviyi oldunuz ?

Zeynep6302
Daha doktor kesin bir şey söylemedi ama kan testi sonucun gebelik lehine dedi. Haftaya bir daha yaptıracağım testi. Vücudumda da gebelik belirtileri oluyor. Kasık, karın ağrıması, bel ağrısı, baş dönmesi gibi... Yaklaşık 2 yıldır bebek düşünüyorduk. Doktora da 2 ay evvel gittim. Herhangi bir sorun yok demişti. Ben çok stres yaptım, bebek düşününce de hemen olur sandım. Öğretmenim, çalışıyorum bu arada. Hatta şu tarihte olsun da şu tarihte doğsun doğum iznini şöyle böyle ayarlarız demiştim. Düşündüğüm gibi olmadı haliyle stresim de arttı. Artık eşim de olayı bebek yapma görevi gibi görmeye başlamıştı. Çok yorucu bu süreçler...
Son iki aydır ovulasyon testi kullanıyordum yumurtalama dönemini takip etmek için. İlk ay bir şey olmadı. İkinci ay ovulasyon testi silik çıktı. O günü hemen değerlendirdik. Sonraki gün koyulaştı test. O günü ve son iki günü de değerlendirdik. Hamile isem (inşallah) muhtemelen bu günlerde oldu. Bir de doktor bana progestan verdi. Yumurtlama günümden sonra 10 gün boyunca sabah akşam bir tane içtim. Progesteron hormonu içerdiği için rahmi kalınlaştırıp bebeğin tutunmasını sağlıyormuş. Bu hap da etkili oldu diye düşünüyorum. Çünkü diğer aylarda hiç kullanmamıştım.

Kızlar merabaa. Ben bi sene önce düşük yaptm. Sahada olmadı. Esimdede bndede skntı yok eşim vemax diye bir ilaç kullanıyor bnde klomen kullandm doktora gttm yumurtalamam olma ultrason da fotosunu verdi. Bu durumda hamile kalanlar var mi . . çok merak edyrm bu ay hamile kalorım inşaallah.

Eklentiler

• IMG-20170106-WA0001.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 168

Klomal recetesiz satiliyormu cnm

Yine ben ve yine bir test değerlendirmesi istiyorum

Bu ay soğan kürü yapıyorum
İnşallah bu ay gebe kalabilmisimdir
SiCe hamilelik var mı

Eklentiler

• Screenshot_2017-01-07-20-15-23-1.png
    526,9 KB · Görüntüleme: 157
Ml.
Merhaba canım bende bu ay aynı sorunla karşılaştım adetimde son iki üç aydır gecikmeler yaşadım ama bu ay yaklaşık 25 gün oldu iki kez beta yaptırdm sonuç negatif köklüce tedaviye başladım şimdi tarlusal kullanıyorum.

arkdaslar ye i evliyim ve esimle cocuk istiyoruz ben 12 aralikta de hastalandim ve 17 de mi 18 b3raberlik yasadik ve her iki gunde bir beraber olduk ondan cuma gunu de saglik ocagindan idrar testinden gebelik testi yaptirdim negatif cikmis simdi benim size sorum yaniltici payi bana gore yok hamilr degilim diyorum ama sizce yaniltma payi var midir

Arkadaşlar merhaba benim adetlerim cok düzensiz yumurtlama günümden bir gün önce ilişkim ilişkinin üzerinden tam 6 gün sonra tam rahim boşluğuna rahmimin ortasına cok derin bir iğne batması hissi yaşadım bundan bir günn sonrada adet oldum adetim ilk 3gün yoğun geldimsonfa damla damla 5 gün sürdü fakat adet öncesi şişen acıyan göğüslerim hala düzelmedim hala deli gibi acıyor dokununca ayrıca yumrtlamadann sonra çıkan ateşimin normalde adet olunca düşmesi lazımmış ateşim de hala düşmedi hala yüksek ara ara kasıklarıma batmalar oluyor 3gün önce idrar testi yaptım negatif sizce bu durumda hamile olma ihtimalim var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…