Gebe kalamayanlar buraya.....

Kizlar size birsey soracagim devlette tahlillerimizi yaptirsak cok zaman aliyor mu biz hep ozele yaptiriyoruz tamam hizli sonuc aliyoruz ama bir suru para gidiyor

Abla ne yaptın neye karar verdin nerede yaptıracaksın
Canim arastirma hastanesine basladim esimde hareket sorunu var diyordum ya devlette yapilan teste hic bi sorun cikmadi :) simdi klomen ve estrefom ilacina basladim carsamba gunu duruma gore catlatma ignesi yapcak doktor :) ama pozitif olurmu bilmiyorum karsarim Rabbim nasip etsin insAllah

Canim arastirma hastanesine basladim esimde hareket sorunu var diyordum ya devlette yapilan teste hic bi sorun cikmadi :) simdi klomen ve estrefom ilacina basladim carsamba gunu duruma gore catlatma ignesi yapcak doktor :) ama pozitif olurmu bilmiyorum karsarim Rabbim nasip etsin insAllah
Ayy hadi inşallah ama haberdar et bende geçen hafta bugün 2 yumurtam vardı 19mm pazar iğnemi vurdum şimdi beklıyorum arkaraşımda dinlen iş yapma dedı keyfini çıkartıyorum inşallah pozitifleri görürüz abla sat ne zamandı

benim ilk yaptırdığım değerlerim;

tsh 2.68 ref:0,20-4,95
prolaktin 34,28 ref:1,2-29,93
LH 4,65 ref: 2,39-6,6
FSH 6,36 ref:3,39-21,63
serbest T3 3,00 ref:1,7-4,4
serbest T4 1,37 ref:0,7-1,7
estradiol 26,75 ref:21-251

bu sonuçlara göre dostinex başladım 15 gün haftada 2 tane yarım içtim. sonraki ay adetimin 3.günü tekrar başka bi yerde test yaptırdım onun sonuçları da şöyle;

prolaktin 10,63 ref:3,34-28,7
LH 6,84 ref:2,12-10,89
FSH 8,38 ref:3,85-8,78
estradiol 69 ref:24-114

bu sonuçlara göre doktor bi sorun olmadığını söyledi. ancak e2 neden bir ayda bu kadar yükselmiş anlam veremedim. sonuçları yorumlarsanız sevinirim.

Öncelikle Allah isteyen herkese saglikli evlat nasip eder insallah..Her ay umutla bi cok konuya yazdim ancak tam 1 yildir hamile kalamadim maalesef.. sadece gecen ay 21 gun gecikmem oldu yalanci hamilelik belirtileri yasadim ve sonuc yine husran:KK43: bu ay doktorum yumurta takibi yapti klomen ile 2 yumurtam gelisti sagda 21mm ve solda 25 mm choriomon catlatma ignesi vuruldu sadece 1 tanesi catlamis bat a
4 günüm var umutla bekliyorum bi yandan adet oncesi agrilarim var:KK43: bu arada sag yumurtaligimda 5.5cm cikolata kistim var.esimin sonuclari iyi. Hsg cekildi temiz cikti.Burada ne sartlarla hamile kalanlari okudukca umudum artiyor.Umarim pozitif sonuclari alabilecegimiz gunler olur..

Arkadaslar ebru destanı hamile kalma kurunu uygulayan yada bilen varmi.ebru destan da yıllarca cok ugrasmis ve bir iki kür uygulayarak hamile kalmış. Özellikle alttan buhar banyosu kürü varmış o çok etkiliyor. bile duyan yada kitabını alan varmı accaba
Merhaba , kitabini aldim bitirdim. Hamile kalmak isteyenler icin cok guzel bi kitap.Kürler ise cobancantasi civanpercemi aslanpencesi bunlardan 5er gram yarim litre suya kaynatip iciyosunuz hergun 2 defa ama toplam sure yazmiyo maalesef. Buhar banyosu ise maydanoz sut ve raki yaziyor uzerine gelecek sekilde oturuluyormus denemedim henuz bu ay gebelik olmazsa cay kürünü denemeyi dusunuyorum.

Gebelik varmı kızlar bakarmisiniz 2 yıldır bekliyorum bunu

Eklentiler

• Screenshot_2016-12-26-15-09-37-1.png
    Screenshot_2016-12-26-15-09-37-1.png
    245,8 KB · Görüntüleme: 766
Hadi insallah ozaman:) Vucudunu cok dinleme canim. Benim her ay gununde olan adetim gecen ay psikolojik 20 gün geciktirdim.Erken gebelik testleri daha net sonuc veriyor. Ama gorunen pozitif :)
Bugün tekrar test yaptim canım

Eklentiler

• 20161227_095317-1.jpg
    20161227_095317-1.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 134
merhaba kızlar; 1.5 yıllık evliyim 1 tane maalesef düşüğüm oldu. şeker hastasıyım . karaciğer yağlanması oldukça fazla .. 1 yıl önce düşük yaptım o günden beri hiç korunmuyoruz. :KK43: son zamanlarda oldukça içine kapanık bir insan haline geldim. hepinizde oluyordur zaman zaman... bebek görsem ağlayasım geliyor... kadın doğumcum bi tane çatlayamamış kist var demişti 3 ay önce hala gitmedi . yağlanma da fazla .. tedavi oluyorum şker ve yağlanma için dr 1 yıl bebek yok ddi:KK43: ve bn cok üzülüyorum

merhaba kızlar; 1.5 yıllık evliyim 1 tane maalesef düşüğüm oldu. şeker hastasıyım . karaciğer yağlanması oldukça fazla .. 1 yıl önce düşük yaptım o günden beri hiç korunmuyoruz. :KK43: son zamanlarda oldukça içine kapanık bir insan haline geldim. hepinizde oluyordur zaman zaman... bebek görsem ağlayasım geliyor... kadın doğumcum bi tane çatlayamamış kist var demişti 3 ay önce hala gitmedi . yağlanma da fazla .. tedavi oluyorum şker ve yağlanma için dr 1 yıl bebek yok ddi:KK43: ve bn cok üzülüyorum
Merhaba esiniz ve sizin diger tum kontrolleriniz yapildi mi? Benim ilk doktorum sagolsun bana cok zaman kaybettirdi. Mutlaka yumurta takibi yaptirin ,esinizin spermiyogramina bakilsin, hsg cektirin, hormonlariniza baktirin, sansi arttirmak icin klomen femera tarzi destekleyici ilaclar var ve catlatma igneleri vuruluyor bunlari yaptirdiysaniz hersey Allahtan elbet bi zamani vardir tez zamanda hayirlisiyla gelir insallah bebeğiniz..

Merhaba esiniz ve sizin diger tum kontrolleriniz yapildi mi? Benim ilk doktorum sagolsun bana cok zaman kaybettirdi. Mutlaka yumurta takibi yaptirin ,esinizin spermiyogramina bakilsin, hsg cektirin, hormonlariniza baktirin, sansi arttirmak icin klomen femera tarzi destekleyici ilaclar var ve catlatma igneleri vuruluyor bunlari yaptirdiysaniz hersey Allahtan elbet bi zamani vardir tez zamanda hayirlisiyla gelir insallah bebeğiniz..

eşime hiç bakılmadı doktorlar biz isteyince değil siz de bilirsiniz kendileri isteyince bakar

eşime hiç bakılmadı doktorlar biz isteyince değil siz de bilirsiniz kendileri isteyince bakar
Bu yüzden özel hastaneler yapılmıştır.özel laboratuvarlar vardır.devletin keyfini beklememek için. Bize de kimse bakın demedi ama , biz özelde yaptırdık bir de ne görelim eşimin değerler çok kötü. Şimdi aynı anda tedavi görüyoruz.. doktorlar bana yoğunlaşıyorlardı,sorunu bende görüyorlardı ..eğer devletin keyfini bekleseydik ; önce bana sonra ki zamanda da onunla uğraşacaktık..

Bu yüzden özel hastaneler yapılmıştır.özel laboratuvarlar vardır.devletin keyfini beklememek için. Bize de kimse bakın demedi ama , biz özelde yaptırdık bir de ne görelim eşimin değerler çok kötü. Şimdi aynı anda tedavi görüyoruz.. doktorlar bana yoğunlaşıyorlardı,sorunu bende görüyorlardı ..eğer devletin keyfini bekleseydik ; önce bana sonra ki zamanda da onunla uğraşacaktık..
ben devlet hastanesine gitmiyorum özel hastaneye gidiyorum. takip için önce 2 yıllık evlilik isteniyor daha sonra kadını araştırıyorlar en son aşama erkeği . özel hastaneler de de düzen aynı. hasta gidip bana klomen verin hgc cekin diye bir talep de bulunamaz. etik değil dr önce kendi araştırır duruma göre ilerler . . evet cocuk isteyen birisi olarak acele ediyorum bazen dayanamıyorum ama dr önce doğal denemeyi tercih ediyor daha sonra hormon tedavisi uyguluyor. dorusu bu ama insanız işte biran önce olup bitsin isteriz.

X