Gebe kalamayanlar buraya.....

Peki canim kimileri adetliyken alttan muayene olmus böyle bi durum var mi ? Biraz tedirgin oldum malum hoş bi görüntü olmaz :)
Yok artık inanmıyorum cnm ya çüş
Hayır tabi ki zaten muayene etmiyo ki
Bakıyo gobekten ultrasona yumurtalıkların durumuna sonra iğne veriyo cnm korkma öyle saçma şey mi olurmuş igggg

Yok artık inanmıyorum cnm ya çüş
Hayır tabi ki zaten muayene etmiyo ki
Bakıyo gobekten ultrasona yumurtalıkların durumuna sonra iğne veriyo cnm korkma öyle saçma şey mi olurmuş igggg
wallah billah yapmışlar ayol... daha net görünüyormuş :/ hemşire arkadaşlarım var onlara söylediğimde bana bön bön baktılar.. çok doğalmışşş ayyy kabus gibi

wallah billah yapmışlar ayol... daha net görünüyormuş :/ hemşire arkadaşlarım var onlara söylediğimde bana bön bön baktılar.. çok doğalmışşş ayyy kabus gibi
Ay valla ilk kes duydum yukarda bi arkadaşa da bakmışlar yorum yazmış.şok oldum. İgggg neresi doğal ya hele ki adetin 2.günü yoğun oluyo benim mesela normalde utanıyorum hele o gün ayyy bilemiyorum ya ama cnm mecbur kalınca napcan çare yok

Aynen 2 yildir cok tedavi gordum hepsi ya 2. ya 3. gunu cagirdi ve alttan muane ettiler hep insan utaniyi ama daha net gorunmesi icun dr da istiyo mecbur yani hele 3 ay once idi galiba o kadar kananam oldu ki o masada muane ederken dr bayandi Allah dan k.bakma dedim yok dedi cok normal dedi ne guzel bak adetin gayet iyi geliyi sakin utanip kasma kendini dedi ama hersey bebek icin napalim yani...

Ben de varım kızlar malesef
Bugün MERİONAL iğnemi vurulduğum ilk gün
Bu iğneyi kullananlar var mı yan etkileriyle karşılaştıniz mi kullananlar
?????
Merhaba canım ben asilama öncesi kullandım 10 tane fostimon 3 tane merional kalcadan olduğu için di sanırım bayağı ağrım oluyodu kalçada aşılamam tutmadı tabiki ve ben adet oldugum gün kalçalarının ağrısına artık dayanamadım ve acile gittim bir iğnece ı ağrılar için yedim ve gözyaşları içind e eve döndüm inşallah senin vücudun iyi tepki verir

Benden sonra evlenen bilmem kacinci kisinin hamilelik haberini aldim. Buz kestim o an tutamadim gozyaslarimi. Nazar degdiricem hasetli gözukuyorum diye cok korkuyorum. Ancak engel olamıyorum kendime. Ne olacak bu halim bilmiyorum..

Herkese merhaba benimde paylaşmak istediklerim var 9 senelik evliyim ilk gebeliğim kimyasal gebelikti 2. Oglusum yani şu An 7 yaşında çatlatma ignesiyle oldu sonra 5 yıl önce bi düşük yaşadım bir daha olmadı derken mayıs ayında hamileligimin dış gebelik olduğunu öğrendik laparoskopik ameliyatla sonlandı fakat tüpüm alınmadı 3 aydır tedaviye başladık fakat sonuç yok bu ay hersey yolunda giderse çatlatma iğnesi olucam bakalım neler olucak benim gibi dış gebelik yaşayıp hamile kalan var mı ?

arkadaşlar antalya da yaşayanlarınız var mı???antalya hakkında bilgi istiyorum...en uygun kiralar nerede?ilçe mi?yoksa merkeze bağlı mahalleler mi?taşınacağız da cvp bekliyorum...

sorun yok ... muayene, hormon testleri, rahim filmi, spermiyogram herşey normal.. ama olmuyo dr 1 sene deneyin dedi 1 seneyi doldurduk .. aşılama da ilk kez deniyeceğiz..
Merhaba
Bizde de her sey normal dedi doktor bnde 4 senelik evliyim yaklaşık 1,5 sene gibi korunmuyoruz ama 1 senedir dikkat ediyorum ovaluasyona. Rahim filmi iyi dediler ama bu ay aşılama yaptıracagım siz hangi ilde ikamet ediyorsunuz ben izmirde yaptıracagım

sorun yok ... muayene, hormon testleri, rahim filmi, spermiyogram herşey normal.. ama olmuyo dr 1 sene deneyin dedi 1 seneyi doldurduk .. aşılama da ilk kez deniyeceğiz..
Rahim filmi çektirmedim ama ben de senin gibiyim. Spermiogram hormon hepsi normal ama bebek yok. 16 ay oldu. Herkes kocanda sorun yoksa kolayca olur takma kafana diyor ama gelmiyor

ellis kürleri ne zaman yaptın? Bn de soğan kürümün ikinci ayındayım cok umutluydum bundan ama senin gibi sonuç alamayanlari görünce umudum kırılıyor

Ben göbekten vuruluyorum.vururken çok can yakıyor göbek olduğu için galiba
Size de çok geçmiş olsun
Benim 6 iğnem vardı iki tane kaldı
Hayırlısı artık
Son durumunuz ne peki

Benden sonra evlenen bilmem kacinci kisinin hamilelik haberini aldim. Buz kestim o an tutamadim gozyaslarimi. Nazar degdiricem hasetli gözukuyorum diye cok korkuyorum. Ancak engel olamıyorum kendime. Ne olacak bu halim bilmiyorum..
Aynen benden sonra herkes hamile hatta doğum yapacaklar az kaldı
Gün geçtikçe hamilelik haberlerini alırken sevinmiş gibi yapıp "Aaa maşallah hayırlı sağlıklı olsun inşallah "diye yüzüm gülerek cevap vermekten çok sıkıldım.ama içim hiç gülmüyor.mecburen böyle söylüyorum yoksa adım kıskanca çıkacak biliyorum.tol yapmak çok zor.
Bir de şöyle bi durum var.yani biliyorsunuz hamile değilim bebek istiyorum üzülüyorum bi sürü cefasını çekiyorum.sen habire hamilelik konusu açıyorsun.yani insanı zorla hasetci durumuna düşürüyorlar.
hamile bi akrabamıza geçen eşine süpriz falan yap demiştim yeni öğrenmişti hamileliginı.bana dediği laf "ben inşallah ona gerçeğini vericem".yani bu laf mı bu ya ..Bende gülücük attım uzatmadim sırf yanlış anlaşılmamak için...

Anlayan biri bulmak ne güzel off hem de çok zor. Üstelik sen yalandan da olsa gülümseyebiliyormuşsun. Keske ben de o kadar sogukkanli durabilsem. Salak salak agladim dun insanlarin önünde. Rezilligi dusunebiliyor musun? Calistigim için kafami dagitabiliyorum normal zamanda. Hatta birinin hamilelik haberini alana kadar aklima gelmiyor bile. Ancak o haberi almak yok mu hele ki yeni evlenmislerse.. O eksiklik hissi. Hicbir ise yaramiyorum döl tutmuyorum ben yarım kadınım diye yerin dibine girmek. Butun mesele butun zorluk bu.

Ben göbekten vuruluyorum.vururken çok can yakıyor göbek olduğu için galiba
Size de çok geçmiş olsun
Benim 6 iğnem vardı iki tane kaldı
Hayırlısı artık
Son durumunuz ne peki
Hâlâ günlerimi sayıyorum bugün aşılamadan sonraki 37.gunum ben 11.gunde regl oldum 14.gunu bile beklemeden geldi aşılamayı yaptirdigim hastanenin önünden geçtim geçen hafta bakamadım nasıl kötü oldum en son ı hastaneden büyük umutlarla çıkmıştım bu ekim ayında 3 biriyi 4 e giriyo evlilik hamile kadın görmeye bebek görmeye dayanamıyorum en çokta eşime üzülüyorum

Merhaba arkadaşlar bnde sizlerdenim 3yıldır hasretle bekliyorum. Rahim filmim iyi fakat pko var.2kez aşılama yaptırdım tutmadı.. her şeyi dener oldum belim düşükmüş kaltırttım son umudum o bakalım annemin bu şekilde olmuş inşallah bnmde olur.
Çevremden gizli evlat hasredi yasamak cok zor annem ablam tek bi kuzenim ve yakın arladaşlarım biliyor. Herkezin bana hamilelik ile ilgili bişeyler söylemesini yada bu ay da mı olmadı demelerini istemiyorum. .

İstemiyorsun ama diyorlar iste. Hayir bu cok manasiz bir soru. Ee cocuk ne zaman? Size ne belki biz kisiriz belki cocukken agir bi hastalik gecirdik hic olmayacak? Kaldi ki bunu gectim kisir da olmayabiliriz. Belki nefret ediyorum cocuktan belki su an hic istemiyorum. Keyfimin kahyasi misiniz? Cocuk isteyip istememek özel bir duygu. Sadece kari kocayi ilgilendirir. bu neyin hadsizligi?

Bu arada doktorlari da anlamiyorum sorun yok diyolar aşılama vs hicbiri tutmuyor. Yarabbim vermedi mi vermiyor iste, cok korkutuyo bu olumsuz bildirimler beni

Cok haklısın...birde azıcık kilo alınca hamilemisin die soruyorlar tepem atıyor..luzumsuz insanların boş boğazlığı....
Aynen o kdr ilaç kontrl vs.sonuc negatif yumurta büyüyünce hmn aşılama da bi bak çatlamışmı dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…