Gebe kalamayanlar buraya.....

Mbr kizlar cok zmndr takip ediyorum yazişmalarinizi bnde yeni uye oldum szlerden bsy sorucaktm bnm adet gunum 20 gun gecti 3 sene oncesinde adet duzenszligi icin tedavi olmustum bu zmna kadar normal geliyorfu bu ay adetm gelmedi şiddetli bel kask agrilarm var ama hala gelmedi acaba adet duzenszligimi yasiyorum arkadaslarm adet gununu degiştrir diyorlar adet gunu ay basindan ay sonuna gecermi yani gunu degistrirmi

Merhaba bende 4 aylık evliyim vajinusmus hastalığını evlendikten sonra öğrendim varlığını bile bilmiyordum yeni yeni yendim sayılır. Sadece başlarken biraz zor ama sonra düzeliyor. Bebek çok istiyoruz bu ay ovu. Testiyle yumurtann çatladıgı günü ve sonraki günü degerlendirdik. Aslında yumurtann çatladıgı günler akintiniz olur o günleri degerlendirin derim yada doktorların önerisi gibi yumurta haftası gün aşırı ilişki. Insallah tutmuştur bu ayınız

Canim bu senin adet sirküne göre değişir kacgunde bir oluyorsun?28 günde bir oluyorsan her ay 2 gün geri çeker adetini. Ay başı ay sonu diye bişey yoktur aslında bu sadece adet veya regl demek ayıp geldiği için ay başı denir toplumda. Birde yumurtan geç çatlarsa adetin geç gelir yada erken ćatlarsa erken gelir çünkü yumurta çatlamasindan 14 gün sonra adet başlar gebelik yoksa. Yani herşey yumurtanın hangi gün çatladıgına göre değişir.bu arada evli misin gebelik söz konusu olabilir mi?

Ilgin icin cok tesekkur ederim canm evet 2.bucuk senedr evliyim hamile kalamiyorum hastanelere gittim guatr. Ader duzenszligi var dediler ama her ay 4 gun gec geliyordu bu ay 20 gundur gelmiyo bide belimde inanilmaz şiddetli agri var karnm şişti bugun acile gittim gebelik yok dedi kadn dogum hastaliklari doktora git dediler ama gecen sene gittim kan tahlili yaptilar idrar Hsg yaptilar bsyeyin yok diye geri gonderdiler artk pisikolejim bozuldu test yapa yapa artk testi cvbini bile ezberledim negatif ne yapicagimi bile bilmiyorum artk !!! Allah herkeze hayirli saglikli evlat nesip etsn insallah

Evet benim 1.5 senem vajinismusu yenmeye calismakla gecti. Simdi bebek icin ugras vericez ins. Ov. Testi fln almadm ben. Bide bu daha ilk denememiz bakalm nolucak . Tutmazsa cok uzulmiycem ama yinede ins bebis olur :)

Bir yıllık evliyim ilk defa bebek için geçen ay deneme yaptık ben ilk sefer olacağını dusunuyordm ama olmadı bu ay bi kaç deneme oldu 29 regl olmam gerek o zamana kadar ne gibi belirtiler gosterir gebelik?

Merhaba bayanlar. Çok farklı şeyler yaşadım. Kürtajlar düşük mol gebelik vs vs. Bu ay hayıt otu tohumu kullandım adet tarihlerim düzenlensin ve gebelik diye. Sadece uyumadan bir bardak çayını yapıp içiyordum. Adet tarihleri düzene girsin diye 3 ay kullanacaktır ama ilk aydan gebelik için faydasını gördüm çok şükür. Tavsiye ederim

Bir yıllık evliyim ilk defa bebek için geçen ay deneme yaptık ben ilk sefer olacağını dusunuyordm ama olmadı bu ay bi kaç deneme oldu 29 regl olmam gerek o zamana kadar ne gibi belirtiler gosterir gebelik?
Adet belirtilerinin aynını yaşarsın. Ayın 15i ve öncesi ilişkiye girdiysen, ve ilişkiden sonra hemen duş almayıp beklediysen ve tabiki de olacak mı acaba diye çok düşünmediysen olmuştur inşallah :) "acaba" deyip tüm ay beklemek yumurtlamaya engel oluyor. İnşallah sizinki olmuştur

Aa bat aynı gün ikimizinde bende 29unu iple çekiyorum. Aslında bu aydan pek ümidim kalmadı nedense alt karın bölgemde ara ara sancılar oluyor hafif hafif. Birde inanılmaz bi gaz problemi yaşıyorum cok afedersiniz bide sürekli ağlıyorum oto b.ka

Hamilelik icin kan testi yaptir. Inofolik toz olandan ic. Hem adeti duzene sokar. Hemde folik asit olarak iyi. Hormonları dengede tutması icin bana doktor Hayıt hapı yani agnucaston vermişti. Doktora bu ilaçlari sor. Kullananlar memnun

İnş rabbim saglikli hayırlı evlat nasip eder..OTE="ElifNisam24, post: 47785306, member: 780796"]Aa bat aynı gün ikimizinde bende 29unu iple çekiyorum. Aslında bu aydan pek ümidim kalmadı nedense alt karın bölgemde ara ara sancılar oluyor hafif hafif. Birde inanılmaz bi gaz problemi yaşıyorum cok afedersiniz bide sürekli ağlıyorum oto b.ka [/QUOTE]
İns

Tam da dediğiniz gibi oldu hayırlısı ins

inefolic adet duzenszligi icinmi ? Icsem faydasi olurmu acaba bu ay adet olmadm cunku
bu arada ilgin icin tesekkur ederm canm Allah razi olsun

inefolic adet duzenszligi icinmi ? Icsem faydasi olurmu acaba bu ay adet olmadm cunku
bu arada ilgin icin tesekkur ederm canm Allah razi olsun
Hayıt otunu da tavsiye ederim. Araştırın biraz güzel şeyler söyleniyor. 3 ay kullanıma adeti düzenliyormuş.

Merhaba hanimlar. 2 yıllık evliyim son 3 aydır korunmayı biraktik ama bebis yok hala.doktora gidip kontrol olmak istiyoruz esimle. Sanırım j inekologa gitmem gerekiyor. Ne gibi testler yapılıyor muayne yapılıyor. Çok acemiyim.Bi de özel hastaneye mi devlet hastanesine mi gitmek doğru olur.şimdiden tskurler.

Mrb canm bnde 2 bucuk yildr evliyim bndede bebek olmuyor bnde devlet hastanelerine gittim tedavi olmak icin ama kan aldlar hsg ultrasyon idrar bsyiniz yok hersey iyi diye gonderdiler hic ilgilenmiyorlar afedersiniz hayvanla konusuyor gibi konusuyorlar bnce ozele git canm daha iyi bakiyorlar ilgileniyorlar gene sen bilirsn bi dusun canm Allah gonlune gore versn insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…