Gebe kalamayanlar buraya.....

Eğer bulunduğun ilde Prof varsa ona git canım ben de 2 buçuk yıldır evliyim hiç korunmadım olmuyor adet döneminde gitmen gerek 2 veya 3 gün kan tahlili eşine sperm testi eğer bir problem yoksa ilk ay dr klomen ve çatlatma iğnesi veriyor olmazda tutmassa hsg ama dr tsh falan bakıyor bende tsh yüksek tek sıkıntımız bizim tsh

Canım tsh değerin kaç acaba ben de tiroid hastasıyım ilaç kullanıyorum

Tsh 13 canim antikorlarım yüksek euthyrox 25mg yarısını kirip içiyorum bi hafta sonra tekrar kan vercem.ultrasonda önemli bişey cikmadi
Bu antikor dediklerini t3 t4 ten mi bakıyorlar sanki hapın biraz düşük gibi geldi canın ya benim 9.46. Di levotiron 50mg kullanıyorum düşünce engel değil diyorlar ama benim bu tsh fsh i da etkiliyor galiba onu da yükseltiyor senin fsh kaç acaba

Kadın doğuma gidicem değilmi? Ay lütfen kinamayin çok cahilim bu konuda

Tesekkurler cevabiniz icin

Kızlar bi de ben ankarada yaşıyorum.Aranizda ankarali bayanlar varsa muayene icin onerebileceginiz bir doktor hastane var mi ??

Bakın canlar ben yeni üye oldum ve inşallah vereceğim bu bilgi hepinize yarayacak.bebek sahibi olmak isteyen ve her türlü sebebelerden olamayanlara bir bilgi vermek istiyorum.iki paket süte iki bağ maydonuzu hemen o şekilde iki parcaya ayırıp süte atın bunu kaynatın ve çok iyi bi şekilde kaynatın sütun rengi sararcak şekilde sonra da ustune oturacak bi kap bulun onun bütün sıcaklığı buharı içinize geçecek şekilde bu işin ayıbı olmaz sırf bu bilgiyi paylaşmak için üye oldum yani sıcak olacak o buharda oturunca kist gibi ne sorun varsa gidiyo ve yumurtalıklar çok iyi çalışıyor ilk ay hamilesiniz Allah'in izniyle bende bebek bekliyom hayirlisiyla dua edin bana da opuyorum

Kist falan yok bende yumurtalarda normal diyor doktor yinede yaomak mi lazim

Arkadaslar bende yeni uye oldum aylardir takip ediyordum sizleri bende ikinci bebegi istiyorum olmuyor bu ay yumurta takibine basladik solda 2yumurtam varbiri 20mm olmus carsamba gel dedi doktor gec olur mu acaba birde e2 tahlili yapiyor her muayenede gereklimi bilmiyorum yoksa para tuzagimi bilmiyorum aydinlatirsaniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…