Gebe kalamayanlar buraya.....

bende 2,5 senedir uğraşıyorum bizde de bi problem yok ama olmuyor önümüzdeki ay ilk aşılamam yapılacak
Ayni dert bende de var canim 2.5 yıllık evliyiz ve hiç bir sorun olmamasına rağmen hamile kalamıyorum. Dr gebelik kolaylassin diye 6 ay klomen kullanırdı ve ne yazik ki yine olmadı. Piskolojk olarak etkilenmemek mümkün değil. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Selam arkadaslar ben 1.5 senelik evliyim vajimismus hastasiydim 2 ay oncesine kadar. Ama sukur Allaha yendim bende bebek istiyorm 2 ay tabiki kisa bi sure ama olmadi bu ayda adettime 12 gun var eger olursam doktora gdcm ama gitmeden once hamile kalmak icn puf noktalar varsa sizlerdden ogrenmek isterm yumurtlama donemndeym cunku bu hafta belki tutarr . Ins bebegi olmayan herkesin kucagini Allah bos birakmasin Rabbim hepimize versin meleklerimizi

Selam arkadaslar ben 1.5 senelik evliyim vajimismus hastasiydim 2 ay oncesine kadar. Ama sukur Allaha yendim bende bebek istiyorm 2 ay tabiki kisa bi sure ama olmadi bu ayda adettime 12 gun var eger olursam doktora gdcm ama gitmeden once hamile kalmak icn puf noktalar varsa sizlerdden ogrenmek isterm yumurtlama donemndeym cunku bu hafta belki tutarr . Ins bebegi olmayan herkesin kucagini Allah bos birakmasin Rabbim hepimize versin meleklerimizi
Bende vajiliydim canim yendim ve hala bebek olmadi esimde sorun cikti :KK43: Pozisyon varmış diz dirsek diyorlar oyle yapinca spermler direk rahime gidiyormus bide gun asiri ilişki

merhaba ,,, 2 yıldır evlıyım 3o yasındayım gecen sene agustos ayında gebeydım gerıledı ve dıs gebelığe dönustu aldılar ve sağ tupumude aldılar ıce bırıken kan parçalamış... sonra 3 ay korundum kg vereyım dedım 3 ay da dıyet yaptım felan son 3 aydır korunmuyoruz ılk 2 ay klomen +çatlatma ıgnesı yaptık olmadı son ay dogal denedık olmadı 2 gun sonraydı adetım hasta oldum... bugun baska bır dr gıdıcem... hıcbırseyın yok dıyorlar ama bebekde yok anlamadım gıttı

X