Gebe kalamayanlar buraya.....

Hanimlar baska kime nasil sorcagimi danisacagimi bilemedim affiniza siginarak yaziyorum,bende aylardir gebe kalamayinca esimdende sperm testi istediler.esim tamam yaptiricam dedi ama bu hic bilmedigimiz bi tahlil,ben biraz garipsiyorum sanirim..siz bu testi nasil atlattiniz?

Hanimlar baska kime nasil sorcagimi danisacagimi bilemedim affiniza siginarak yaziyorum,bende aylardir gebe kalamayinca esimdende sperm testi istediler.esim tamam yaptiricam dedi ama bu hic bilmedigimiz bi tahlil,ben biraz garipsiyorum sanirim..siz bu testi nasil atlattiniz?
benm eşim iki kere verdi. atlatılamıcak bişey yok bizim muayene olmamız kadar normal canım. 3-4 gün cinsel perhizden sonra gitmeniz gerekiyor. yada başka bişey sormaya çalıştın da ben mi anlamadım acaba?

benm eşim iki kere verdi. atlatılamıcak bişey yok bizim muayene olmamız kadar normal canım. 3-4 gün cinsel perhizden sonra gitmeniz gerekiyor. yada başka bişey sormaya çalıştın da ben mi anlamadım acaba?
Ben de bunu anladim ama psikolojik boyutunu falan mi soruyor acaba ama bi defa yaptirinca Gayet doğal geliyor insana sonuçta tahlil bu

aynen canm bzde eşimle çok gerilmiştik ama sonra çok doğal olduğunu kabullendik oldu bitti :) o tahlili rahat vermesi önemli sonuçtaa
Evet kesinlikle rahat olmaları lazım ben de o gün test verene kadar adamın başını yemistim şimdi gülüyorum kendime:)

İlginize tesekkurler.ister istemez geriliyoruz biraz yoksa oda bi test sonucta.bide biraz zaman aliyo rahatlamasi,ondanda geriliyo.ama gecicek bitecek insallah

Benim kesimde ilk test verdiğindesayi 180 milyondu ileri hareket 0 di bi ay ilaç kullandi ileri hareket %21 sayi ise 12 milyon oldu simdi hala ilaç kullaniyo tekrar verdi testi bu sefer yine ileri hareket 0 cikti safi 80 milyon UF kafam karisti artik ne yapicam bilmiyorum

Benim kesimde ilk test verdiğindesayi 180 milyondu ileri hareket 0 di bi ay ilaç kullandi ileri hareket %21 sayi ise 12 milyon oldu simdi hala ilaç kullaniyo tekrar verdi testi bu sefer yine ileri hareket 0 cikti safi 80 milyon UF kafam karisti artik ne yapicam bilmiyorum
Hareketi artırmak için vitamin b Complex yada havuç suyu icsin düzenli kocan

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:

Kızlar merhaba 11 aylık evliyim. 3 ay sonra hamile kaldim 1 ay sonra düşük yaptım çocuk sığıyoruz tedaviye başladım 5 gu. Günde 1 tane klomen al dedi doktor 4 günu sonra gel dedi gittim 1 tane yumurtam oluşmuş sağ tarafta 1 hafta gun aşırı ilişki önerdi doktor ne olursunuz dua edin çok istiyorum sizce olur mu

Insaallah olur canim ama kafana cok takip stres yapma.Bende 2 senedir istiyorum 2.ayim klomen ve catlama ignesi tedavisi goruyorum bende heyecanla bekliyorum.insaallah guzel haberler aliriz :dua:

Kızlar ben kadındoguma gittim hormon verdim yumurtlama bozuk polikistik over var. tiroidim yüksek cikti.hiç ilaç vermedi dahiliyeye git dedi ama ben çocuk istiyorum.bidaha ki ay yine hormön tahlili yaptir dedi

Evicap ve klomen kullaniyodu bide keçi boynuzu yapmistim bi ay kullandiginda %21 oldu simdi aradan uç ay gecti tekrar yaptrdik ilk test gibi ileri hareket 0 napasam nasip etsin bilmiyorum
Dediğim gibi vitamin b complex icsin kocan düzenli olarak.Hareket icin başka çözüm yok. Evicap Morfolojisi icin iyi. Keci boynuzu sayı artırıyor. Klomen Sperm oluşmasını sağlar

Kızlar ben kadındoguma gittim hormon verdim yumurtlama bozuk polikistik over var. tiroidim yüksek cikti.hiç ilaç vermedi dahiliyeye git dedi ama ben çocuk istiyorum.bidaha ki ay yine hormön tahlili yaptir dedi
Polikistik over icin inofolik toz kullan. Sabah 2.aksam 2 yemeklerden önce. Troid icin doktora git. Ihmale gelmez

X