Gebe kalamayanlar buraya.....

daha bi kaç dr a daha göstereceğiz tabi canım ama böyle dokununca ele geliyo bilyeden biraz küçük
Renkli utrasanla bakildimi sonucunda yazar kc mm oldugu bizde ilk cok korktuk ameliyat dedi ama 2 mm ameliyata gerek yok dedi ilac tedavisi verdi esime sperm sonucunuz nasil

İnşallah canım allahım kimseye aratmasın.. Ben biraz ara veriyorum adetim gelsin doğum kontrol hapına başlıcam endometriozis var bende 6 ay hapa devam.. Önce senden güzel haberler bekliyorum biraz kafanı topla sonra aşılamaya Start ver hayırlısıyla inşallah

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati 11:20
emine sabrim --------------------------------------- İyi ki doğdun Prens Berat Ömer
21 Mart 2016 Boy: 49 Cm. Kilo: 2550 Gr.
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.deneme İyi ki doğdun Prenses Elif Eslem
26 Temmuz 2016 Doğum Saati 15:40

Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prenses Gökçe Hatunu bekliyoruz
Ezra35 ---------------
---02 Mart-16.deneme
Prensimizi bekliyoruz

yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Prens Doğan Alp bekliyoruz
kiymetlimiz ---------
---10 Mayıs-36.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz

Kilim ve tohum -----
---01 Temmuz-22.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz

Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
A Ayyten -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
seyyav ------------08 Mayıs-12.deneme Çalışmalara devam
@amelia2 ----------------25 Haziran-6.deneme Çalışmalara devam
@mdk35-------------------09 Ağustos-39.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
Karadut41 -------------11 Ağustos-50.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 ---------16 Ağustos-26.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
@edasrc21 ---------------- ?-------------5.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09-----------------24 Ağustos-28.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------24 Ağustos-22.denemeÇalışmalara devam

ciftsariliyumurta -----25 Ağustos-40.denemeKün Fe Yekün

nurun_ala_nur --- ---29 Ağustos-25.denemePrensesini bekliyor

ilfa53 --------------------? Ağustos-19.denemeÇalışmalara devam

Güzel haberlerini Mutlu günlerini sağlıklı günlerini bekliyorum arkadaşım

Allah ‘ım senden erkek ( veya kız ) kız çocuğu istiyoruz. Ya Rabbi biz bunu istiyoruz ama, sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi hayırlısı ise sen onu ver INSALLAH AMIN.

Amiiiiiinnnnnnnn
Benim bu ay da olmadı ama Rabbim herşeyin en iyisini bilendir
adet görsem rahatlicam bi görsemmmm

insallah onumuzdeki ay olur canim benimde umudum eylul e kaldi hep o ay hamile kalmak isterdim insallah olur insallah isteyen herkeze nasip eder Rabbim amin amin amin

Amiiinnn Allah razı olsun inşallah cümleten kalırız canımmmm
Aynen bende sonbaharda hamile kalıp yazın doğurmak istiyorum hep öyle hayalimdi inşallah bizede nasip olur sağlıklı olalımda tabi ne zaman hayırlıysa o zaman nasip etsin ALLAH dermansız dert vermesin
Bu aralar bu konuyla sürekli araştırma yapıyorum bu kadar haşırneşir olmak doğru değil biliyorum ama merak işte

Sagol canim insallah, once ben sonra tedavin bittiginde de sen insallah.

sogan suyu iciyodum 2 gun ictim bugun 4. gunum ama son iki gun icmeye unutum kahvaltidan sonra hep aklima geliyor ac karnina icmek gerektigi icin bende 2 gun oldu icmiyorum ne yapsam adet olmayimi beklesem ve yeniden baslasam en iyisi sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…