Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaşlar yeni uyeyim bana bir fikir verin.30 yaşındayım 13 aylık evliyim hiç korumadım. Bebek istediğiniz için doktora gittim. Elinin sperm test sonucu iyi çıktı. Benim hormon tahlillerim progesteron tahlilin çok iyi cikti.Hatta rahim filmi çekildim tüpler açık sorun yok.Doktor yınede klomen diye bir hap basladı yumurtlama sorunum olmadıgı halde gebeliği hızlandırır dedi.hap bitti kontrole gıttm adetin 10.gunu 5 yumurta 20mm 17mm 15 mm 13mm gibi doktor çok iyi tepki vermiş vücut dedi. Şimdi adetım 4 gun gecti tekrar doktora gittim özel hastane doktorum izinliymiş başka doktora göründüm hap ben de4 cm kist yapmış. Haftaiçi adet olmazsanız tekrar kendi doktorunuza gelirsiniz dedi bide kan tahlili o da pztesi çıkcak. Benm doktorum hiç kist gibi yan etkiden bahsetmedi.bilseydim kullanmazdım .bide 2damla koyu kahve akinti geldi 2. Gecıkme gunu. Ben simdi napayım doktorumumu değiştireyim cok uzun oldu ama hiç bişeyim yokken kist cıktı cok üzgünüm

Bu ilac bazi insanlarda kist yapar. Bende de yapmıştı. Kahverengi leke ilactan dolayi geliyor. Adet günün 3-4 gün geçtigi halde kanama gelmese hamilelik testi yaptir. Eger hamile degilsen eminim dogum kontrol hapi vercek doktor. Yada klomen yerine igne verebilir. Şimdiki doktorun nasil bir tedavi uygulayacak konus sor.

Cvp verdiğin için teşekkür ederim. Doktor bugun kan tahlili aldı sonucu pztsi alcam. Benim adet dongum 24-25 gun gecen ay 21 mayısta oldum bu ay 15 haziranda olmam gerekiyordu. Ama bu doktor ayın 21 ı olmadan adetin gecmiş saymıyoruz dedi. Oyuzden hafta içi tekrar kendi doktoruna gel adet olmazsan tekrar test yapılır dedi. Kistin ne olacağından bahsetmedi. Sanırım klomen adet gecikmesi de yapıyor.Haftaiçi doktoruma gideceğim burada okudum iğneyle catlatılınca kist olmuyormuş bana hiç bahsetmedi. Gerçi progesteron testim14 çıkmıştı tedaviden once kontrolde çatlıyor yumurtan demişti.galiba klomen kullanınca cok buyudu çatlayamadı ne düşüneceğini şaşırdım pztesi doktoruma gidip öğrencem sonra da değiştircem sanırım doktoru

Önemli değil. Stres yapma. Doktoru değiştir. Iyi doktor araştır

Ben asilama olmadim canim adetim gecikti 15 gun falan testler negatif cikti doktor sokturucu verdi ama icmedim nerdeyse 20 gun olucak simdi lekenlenme oldu dun bugun temiz artik iceyim diyorum ilaci
Dün ve bugün de temizse yerleşme kanaması olabilir umudunu yitirme ha bu arada o söktürücüler bildiğim kadarıyla gebe olsan bile çocuğa zarar vermiyor. Ama iyice bi araştır biraz daha bekle bence

Dün ve bugün de temizse yerleşme kanaması olabilir umudunu yitirme ha bu arada o söktürücüler bildiğim kadarıyla gebe olsan bile çocuğa zarar vermiyor. Ama iyice bi araştır biraz daha bekle bence
İlk defa basima geliyor canim doktor bakti kist falan yok temiz dedi herkes oyle dedi bana bekle bekliyorum ben de hayirlisi artik

Merhabalar, klomende de verilen ignelerde de kist riski hep var bildigim kadariyla. Catlatma ignesi verilseydi de yine de kist olabilirdi. Benim de yumurtlamam kendiliginden oluyor ama ihtimal artsin diye iki ay klomen+catlatma ignesi vermisti doktorum, kist olma riski var demisti ilac prospektusunde de yaziyordu. O yuzden oncelikle insallah hamilesindie gecikme o yüzdendir. Degilse de hemen sadece bu nedenleyse doktor degisimine gerek olmayabilir. Her doktor yeni bastan anlamaya degerlendirmeye calisiyor ya cunku o da yoruyor insani. Bence once doktorunla bu konuyu konusmak ne diyecegine yaklasimina bakmak daha iyi olabilir. Hayirlisi hakkinda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…