Gebe kalamayanlar buraya.....

Can
Canım catlama ignesinden sonra kist olmuş anladigim kadariyla ve kist oluştuğunda tam zamanında catlamamis yumurtan yumurta catlamadgi nda kist oluşuo yani ignenin saati oluyo ya doktorunu değiştir bence int bakabilirsin

Can

Canım catlama ignesinden sonra kist olmuş anladigim kadariyla ve kist oluştuğunda tam zamanında catlamamis yumurtan yumurta catlamadgi nda kist oluşuo yani ignenin saati oluyo ya doktorunu değiştir bence int bakabilirsin
Saatlere uyduk biz ama. ilk defa kist oldu bende zaten moralim bozuldu çok benimde bir bu eksikti, herşey üst üste geldi diye... Bir araştırayım bakalım.

Canım bende catlama ignesi oldum tedavi olmadan önce adetim 35 gün buluodu ama catlama ignesi olduğunda erken gelio adet yani tam zamanında catlamissa

Benim düzenli olan adetim son iki aydır yerlerde. İlk ay üç gün, ikinci ay altı gün gecikti ve kist oluştu.
Çok uzuldum canım gerçekten seni anlıyorum bizde eşimle 8 senemize giricez çocuk sahibi olmak istiyoruz şimdi gittiğim dokTor daha önce gitseydim suan kucağimdaydi ama nasip işte bundan önceki doktorlar yumurtam in catlamadigni farkına bile varmadilar şuanki doktorum çok ilgili bütün değerlerime baktı ve sorunu buldu çok sukur tedavi görüyorum işte bide insanı çevredeki insanlar canini sıkıo nezman çocuk dusunuosunuz falan nekadar oldu die bende daha düşünmüyoruz diorum napayim

Hangi şehirdesin?

kızlar bende 2 ay önce 7 haftalık ikizlerimi düşürdüm nedenide guatr çıktı ve bana atom ilacı verildi bende atomu içtiğimde yeni gebeymiş atomu içtiysen 6 ay bebeğin olmasın korun dedi kadın doğum doktoru ve ben o ay hamile olduğumu oğrendim ama sonuç hüsran düştü sonra 2 ay korundum şu an adein 7 günündeyim 2 gündür klomen içiyorum istiyorum inşallah rabbim sizede banada nasip eyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…