Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba banada yardim edin 1 yillik evliyim polikistikover var 2 aydir tedavi goruyorum adtlerim duzenli saatini bilirim nenegon ve catlama ignesi oldum 13nisanda catlama ignesi vuruldum igneden sonraki 17.Gun kan testi yapildi negatif ama hala adet olmadim herhangi bi agrim yok p.tesi kontrele gidecegim igneden sonra bukadar gecikme normalmi

Doktoruna soyle cnm ben de korkuyordum. Ama kendimi gazladım. Dayanıp bir defalığına katlanacam dedim. Ama yine de olmadı. Doktor zaten tam muayne edemedi ve bir daha normal ultrason dışında sana kontrol yapmaylım dedi. Hatta rahim filmi mi de direk narkozla çekti. Hiç normalı teklif dahi etmemişti :) korkma doktorunla paylaş mutlaka o uygun bir yol bulacaktır

Ayy canım ya nerede yaptirdin kiii

Canım senin durumunda olan çok kişi var umarım yoluna girer herşey merak etme Olar. ALLAH İN izniyle inşallah

Banada yapsalar ya öyle ya ..benim Dr durumumu biliyor sen de mi kendin dusuk yapmıştın acaba
İlk gebeliğim düşükle sonuçlandı. Kalp atışı falan duymadan kaybettik 5 haftalıktı daha. Biraz doktrla da ilgili. Ama ben muayne boyunca ağladım. Doktor da çok gerildi. Kendimi çok kastım. Bakaamadı zaten doğru durust. Sonra da sen zayıfsın zaten bundan sonra idrara sıkışık gel hep karından ultrason alalım dedi. Ve hep de öyle yaptı. Mutlaka konuş doktoruna. Ama mutlaka yapmam gerek derse artk dişinı sık dayanabildiğin yere kadar dayan derim.

Hangi doktora gittibir canım

Günaydın arkadaşlar.. Bugün çok güzel,özel bir gün.. Aramızda anne olanlar var,yakında bebeğini kucağına alacaklar var ve tabi tüm ruhuyla anne olmayı en çok hak edenler var hepimizin anneler günü kutlu olsun, rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın, hayırlı,sağlıklı,güzel ahlaklı çocuklar yetiştirebilmeyi nasip etsin mevlam. Rabbim inşallah en yakın zamanda anne olmak isteyenlere sağlıklı, hayırlı bebekler versin.. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine allahım hepimizin muradını verir inşallah..

Cok tesekkur ederiz senin de anneler gunun kutlu olsun canim. Uzuuun zamandir yoktum buralarda ama ne yapip ne ettigini merak ettiklerimden birisin. Ben bu ay 2. Kez klomen ve catlatma ignesi kullandim, bekleme asamasindayim. Sen nasilsin?

Gunaydin kızlar 2li tarama testimiz için kan verdik yarın sonucumuz çıkacak kontrolumuz var dua edin bana kötü bisi çıkacak diye çok korkuyorum ınş yarın cinsiyeti de söyler doktorumuz
İnşallah güzel haberler alirsin arkadaşım :) rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin

Merhaba arkadaslar.
Benimde pco hastaligim varmis 2 hafta önce ögrendim fakat hormonlarim üst düzeyde bozuk degilmis normali 0.4 müs benimde 0.6 mis düzenli adet oluyorum ama yumurtlama gerceklesmiyormus. Evlendikden sonra arada bi adettim 4 gün gecikmeye basladi büyük ihtimal kilo aldigim icin . Acil kilo vermem gerekiyormus hersey düzenli olmasi icin. Dün bitane ilac verdi ismi clavella bakalim yaricakmi bi ay boyunca alicakmisim . Bi ay sonra metformin ile clomifene baslicaakmisim .. bakalim hayirlisi benim gibi pco hastaligi olan varsa bilgi almak isterimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…