Gebe kalamayanlar buraya.....

igneyi yapmak zor olmuyomuydu kendıne

Canım bende de var daha evvel çıkmamıştı ilk aşılamamda felan bu en son adetli iken gittiğimde profosör doktorum gördü polip var soru işareti koydu bende anlamadım ya varsa neden almıyonuz da ikinci aşılama yapıyonuz bu nedir yaa bizi de sersem ettiler zaten bu dört yıldır gebe kalamıyor anormal bi durum var orası belli eee ne diye çözmek yerine iğneleri dayıyon demi tüp tıkalı dedi rahim de yapışıklık söz konusu olabilir polip de çıktı daha ne diye aşılama yapıyon yap ameliyat ne gerekirse sonra yap aşılama umrunda mı ne yaşadığın ne zorluklarla mücadele ettiğin artık hiç samimi gelmiyor doktorlarım bana gıcık kaptım

Haklısın canm rabbim yardımcımız olsun. Bu Polip olayı yeni mi çıktı ki meydana?

Evet canım ilk kez öğrendim ilk aşılamada bişe demedi doktorlarım aksine yapışıklık olabilir tüp zaten kapalı anlamadım gitti amin canım eşim ile aynı fikirde değilim bu konuda o aşama aşama gittiklerini sorunu o şekilde çözeceklerini söylüyor özel hastane de olsak bunları bir an önce çözdüklerini direk tüp bebeğe geçirip olumsuz olma riskini çoğalttıklarını söylüyor hatta özelde daha az tutmuş tüp bebek tedavisinin olduğunu söylüyor anlamıyorum üniversite yi övüyor aksine de ben öyle değil diyorum

Son düzenleme:
ben de
doktorumdan bu ay asılama ıstemeyi dusunuyorum yanı yarın doktora gitcem amadoktor da 2 ay klomen çatlatma ignesi kullan sonra asılama dıyor

ben de
doktorumdan bu ay asılama ıstemeyi dusunuyorum yanı yarın doktora gitcem amadoktor da 2 ay klomen çatlatma ignesi kullan sonra asılama dıyor

Aaaa ilk kez duyuyorum iki ay neden yaa yumurtlaman da bi problemin mi var da ben aşılama nın olacağına yakın kullandım şimdi de öyle olur herhalde bugün hasta oldum
ben de

Aaaa ilk kez duyuyorum iki ay neden yaa yumurtlaman da bi problemin mi var da ben aşılama nın olacağına yakın kullandım şimdi de öyle olur herhalde bugün hasta oldum
ben de

Ee nolcak peki böyle? Polip orda dururken aşılama mı yapcak yine? Sonuçta gebe kalmayı engelliyo ne biçim doktor o ya niye önce temizlemeyi denemiyo ki?

Ee nolcak peki böyle? Polip orda dururken aşılama mı yapcak yine? Sonuçta gebe kalmayı engelliyo ne biçim doktor o ya niye önce temizlemeyi denemiyo ki?
Ahhh canım ahh bilmiyorum bende inanırmısın yordular beni bu insanlar aynısını bende diyorum ama beni dinleyen kim

Ahhh canım ahh bilmiyorum bende inanırmısın yordular beni bu insanlar aynısını bende diyorum ama beni dinleyen kim

E o zaman başka doktora git sor soruştur belki polip alınsın önce der histereskopi yapalım falan der farklı doktor belki de yoktur öyle bişey herkesin yorumu aynı olmuyo. Sonuçta 1 başarısız aşılaman var şimdi de polip var deyip aşılama yaparsa ya tutmazsa yada tutup bu yüzden bebek düşerse falan allah korusun da kim vercek o zaman hesabını?

Bu üçüncü doktor canım hatta dördüncü aday da özel de iki özel doktor a gittim ikinci doktor vardı bana senin işin zor git üniversite ye benim profosör atirkadaşlarım var daha iyi bir şekilde ilgilenirler dedi ben sana yardımcı olamam senin işin zor dedi benden muayene parası da aldı yol verdi o gün bu gündür üniversite hastasıyım eşimde burada tedavi ol mamı ön görüyor aşılama da da tüp bebeğeğe geçmek için o yüzden umutlu değilim tüp bebek de tutmazsa o zaman çok zor olur benim için psikolojik olarak çekerim bilmiyorum nasip olacağın önüne geçemem nasip ise her şekilde beni bulur emanetim ama nasip değilsede ne yapsalar boş değilmi bunu da göz önün de bulundurmaya çalışıyorum (

Haklısın canm ne diyim bilemedim. Ama üzülme bak kendin de diyon nasip diye. Bende filmi üni. hastanesinde çektirdim doktor falan çok iyiydi çok içime sindi evime de yakın zaten SGK anlaşması yok özelden bi farkı yok haliyle. Tedavi olursam oraya giderim artk. Sende sıkma canını vardır herşeyde bi hayr. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın. İnşaallah bu aşılaman tutar da sağlıkla kavuşursun bebişine canm üzülme biraz akışına bırak bakalım madem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…