Gebe kalamayanlar buraya.....

hala adet olmadım dün beta hcg de yaptırdım negatif hamilelik yok ve 53 gün oldu dha adet olmadım

Bayağı uzun zaman geçmiş canm allah yardımcın olsun bakarsın geç döllenme falandır değilse de bi an önce gelir inşaallah adetin benmde bikaç ay önce böyle oldu senede 2 defa gecikme olması normalmiş umarım düzene girer

Kıyamam ya yapma öyle ama bi faydası varsa hepimiz ağlayalım salya sümük he
hıc bır seyın faydası yok herseyın farkındayım bılıncındeyım ama elımde degıl
rabbım ıstese taşa can verır nasıbı yok ama coooooook istıyorum dayanamıyorum ne zaman bu evde bı bebek sesı duyucam dıyip aglıyorum bazen mutfakta yemek yaparken dıyorum simdi olsaydıda su kapıdan sürünerek iceri gırseydi rabbım isteyen herkese de nasip etsin banada

Hayırlı akşamlar kızlar ben bu ay ilk kez serophene yumurtlama tedavisi uyguladım sonuç aldık iki yumurta oluştu ve ikiside çatladı ve doktorum adet tarihine kadar birer gün ara verip ilişkiye devam dedi bugün adetime 5 gün var ve ilişki oldu ilişkiden 3 saat sonra kan gördüm sizce ne olabilir çok korkuyorum böyle bişey yaşayan varmı adet olma ihtimali yok çünkü adet günüm hiç şaşmaz ve kahverengi başlar sonra kırmızıya döner gördüğüm kırmızı kandı

Amin canm inan eşimle otururken aynı şeyleri düşünüyoruz bizde şimdi olsaydı da paytak paytak dolaşsaydı aramıza alıp uyutsaydık falan aah ahhh vakti var kuzum napalım beklicez sabırla kapatma bu kadar kendini hasta mı olmaya çalışıyosun allah korusun bide onunla uğraşma sakin olmaya çalış içini ferah tut rabbim yardımcımız olsun...

sagol canım sen ne kaç senelık evlıydın

kızlar benımfelaketım yıne geldı yıne hasta oldum yıne tam 23 aydır beklıyorum artık ne gucum nede sabrım kalmadı her geçen ay umudum azalıyo
Umudunu asla kaybetme bak bana tüp bebek dedi doktorum 6 ay falan bekledim kafami toparlayıp öyle yaptrayim dedim 4 yıldır olmuyordu Rabbim ummmadigim anda verdi bebeğimi simdi 13 haftalık hamileyim Rabbim isteyen herkeze nasib etsin insallah

Selam canlar, birkac gundur firsat bulup yazamamistim ama simdi actim en son kaldigim yerden sona kadar okudum sizi :) ben de klomende 3 gunu bitirdim kaldi 2 gun sonra kontrol. Hayirlisi hakkimizda hepimizin artik yuksek hcg lerle gelelim bu ay:)

Canım gonal vermiş yine bana ilk aşılamada da gonal kullandım klomen ne oluyor duyuyordum ama bilmiyorum gonal ile aynı mı

rabbım tamamına erdirsin bebeğinisana bağışlasın ama bılıyosun zorlu bır süreç insallah rabbım nasip eder

bana asılamanı anlatırmısın yanı asamalarını nasıl yapılıyor dıye
İlk ilaçları verdi iğne kullandım adetliyken rahim duvarı inceldiği gün yanlış hatırlamıyorsam yada yumurta oluştuğu zaman iğneyi göbekden vurmaya başlıyorum yumurta takibine gidiyorum ilk düşük doz kullandım akabinde iki gün kala bi sisi yükseltti dozu on ikinci gün mü ne çatlatma iğnesini vurmamı söyledi evde vurduktan bir gün sonra mı ne hatırlamıyorum tam aşılama için gittim o gün eşimden örnek aldı en iyi spermleri aşıla ma ile bana transfer etti doktorumun kendisi bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…