Gebe kalamayanlar buraya.....

Amin inşallah dua edin nolur eşim çok etkilendi doktorda kesin bişi söylemiyor ağrım var ağrı kesici içme dedi ne yapacağını sasirdim
Allah gönlüne göre versin canım hamile kalabildiğine göre yine olur inşallah üzme kendini. Bildiğim kadarıyla ilk ay düşük olması bebeğin pek sağlıklı gelişmediğinden kaynaklanıyor yani bunda da var bir hayır deyip kendine dikkat et. Sakın kontrollerini ihmal etme yoksa allah korusun rahimde falan sorun olabilir. Yalnız benim anlamadığım düşük yaptın doğal olarak ağrın var peki dr nasıl sana ağrı kesici alma der? Direkt hap olarak olmasada seni rahatlatacak bişey vermesi gerek ama demekki onunda bir bildiği var.. Canım sen normal adetini oldun dimi ondan anlamadın hamile olduğunu?

Evet canim adet oldum tam bitti derken 7. Günü'nde adetimin ilk günü gibi ağrım ve kanamam oldu bende hala devam ediyor tam sökülemedi o yüzden uzadı sandım toplamda 9 gün sürdü adetim bitti temizlendim ardından 6 7 gün sonra yani gectigimiz pazar kasık ağrılarım başladı anlam veremedim usuttunmu diye düşündüm hatta. Sonra az az kanama gördüm pazar gününden beri devam ediyor hem ağrım hemde leke leke kan goruyorum

Kızlar evvela hayırlı sabah lar herkes e ilaçlarımı aldım iki kutu gonal bi de iğne si çatlatma adet olacağım gün gitmiyeceğim aşılama olucam ya yumurta takibi için üçüncü gün gideceğim olur mu ilk gün sabcım çok gitsem ilk günbişe yapıyorlar mı

kızlar benımfelaketım yıne geldı yıne hasta oldum yıne tam 23 aydır beklıyorum artık ne gucum nede sabrım kalmadı her geçen ay umudum azalıyo

kızlar merhaba, 2,5 senedir evliyim. 1 senedir bebek için uğraşıyoruz. geçen ay ki muayene de 3 adet polipim olduğu ortaya çıktı. hamilelik için engel olmadığını denemeye devam edin dedi doktor. eğer bir süre daha olmazsa operasyonla alırız dedi. ben tamamiyle engel olduğunu düşünüyorum, bir de araştırmalarıma göre hamile kalsanız bile gelişim geriliğinden hamilelik sonlanıyormıuş. Benim merak ettiğim. polip'i olup aldıran ve hamile kalan yada hala kalamayan var mı;?

kızlar benımfelaketım yıne geldı yıne hasta oldum yıne tam 23 aydır beklıyorum artık ne gucum nede sabrım kalmadı her geçen ay umudum azalıyo
Geçer canım bu düşünceler bende 42 ay oldu bekliyorum başkaları daha var 60 ay 100 ay v.s bekleyenler var bize düşen elhamdürillah demek şükür canım sabır dua biliyorum zor ama durum gerçek bu. hormonal durumun yüksek adetin bitince düzelirsin canım sabır et sıkma kendi ni değiyor mu yada sıkınca kendini kendimizi değişiyor mu bişe. hayırlısı bu ibadetimizi bol yapalım tavsiyem bu ihlas ile aşıcağız bu durumu

Canm polip aldıran ciftsariliyumurta var o sana cevap yazar detaylı bi şekilde. Tam olarak bilmiyorum aldırdıktan ne kadar sonra hamile kaldığını ama kaldı yani. İnşaallah doktorunun dediği gibi operasyona gerek kalmadan gelir bebişin

İlaçları 3. gün mü kullanmaya başlicaksın eğer öyleyse ilk gün gitmene gerek yok. Yada gitsen bile ilaçları tarif eder 3. gün başla der tekrar çağırmaz diye düşünüyorum

İlaçları 3. gün mü kullanmaya başlicaksın eğer öyleyse ilk gün gitmene gerek yok. Yada gitsen bile ilaçları tarif eder 3. gün başla der tekrar çağırmaz diye düşünüyorum
Bilmiyorum ki ne zaman olduğu nu üçüncügün beni başlattılar diye hatırlıyorum

Bilmiyorum ki ne zaman olduğu nu üçüncügün beni başlattılar diye hatırlıyorum

Ben klomen + çatlatma iğnesi tedavisi olduğum zaman 5. gün başlamıştım ama bazıları 3. gün de başlatabiliyo o zaman sen yine hatırladığın gibi yap 3. günü git canm. Veya riske atmayayım dersen ilk gün git

Can'ım çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla en kısa süre de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…