Gebe kalamayanlar buraya.....

Çok sağ ol canım ya içimi rahatlattın haftaya inşallah Allah'ın izniyle çektircem. Özelde çekilecek acaba ücreti ne kadardır bilen var mı

selam cnm.aynen bende 3bucuk yıllık evlıyım bende pcosum aynen 3kere klomen denedım dırenclı dedı doktor buyume yok dedı.ilkınde 16mm yumurtam olmustu dogal deneyın dedı ama regl oldum malesef.ve gene aynen bende rahım fılmı cekıldım tüpler acık sorun yok.smdı 2.asılama ıcın start verıcez nasipse ama reglımın geldıgı gttıgı yok adet olamama sorunum war benım bırde.buyuk ıhtımal sanada iğneyle yumurta buyutme ve asılama uygulanır

hıc korkma canım.benım canım çok tatlıdır karnıma agrılar gırdı işlemden önce stresten.ama bekledıgım gıbı cıkmadı.gereksız germısım kendımı..azıcık spekulum acıttı okadar

kızlar selamlar.reglımı beklıorum 2.asılamam olucak.nolur duanızı eksık etmeyın...

Allah yardımcın olsun. Insallah reglin gelmez ama sebebi gebelik olur. Gebelik yoksa da hemencik baslar ve tedavin yolunda gider diger ay gebelik olur insallah. Bende de eger bu ay regl olursam once sadece klomen ve catlatma ignesi deneyecegiz. O da olmazsa ilerleyen zamanda asilama. Nasip bakalim her seyin hayirlisi

ınsallah cnm benım dedıgın gıbı olsa Rabbim nasib edıverse keske..aynen cnm herseyın hayırlısını versın Rabbim.iyi dıleklerın ıcın cok mersı kuzum.senındemı sorun pko?adetlerın duzensızmı??

merhaba bende yeni üye oldum .bir yıllık evlliyim ama hamile kalamıyorum.sadece bir kez düşük yaptım. tekrar deniyoruz ama olmuyo lütfen bana da yardımcı olun

Yok benim reglim duzenlidir aslinda. Normalde 28-29 gunde bir olur ama bebek dusunmeye basladigimizdan beri bazi aylara 35 gunlere cikabiliyor. Bizim 10 ay oldu canim korunmayali, artik yavastan bir tedaviye baslayalim istiyor doktor da. biz de tabii. Pko da yok bende bilinen.

strestende olablr cnm adet geckmesı sanırımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…