Gebe kalamayanlar buraya.....

Demi, özellikle hep hamileler çıkıyor karşına yada hamile kalıyor herkes
Ben de aynı şeyi düşünüyorum sanki ben daha önce hamilelik düşünmezken hiç hamile görmezdim şimdi inadına yapar gibi 5 dk sokağa çıksam 5 hamile görüyorum ne tuhaf insan psikolojisi işte neye odaklanırsak onu görüyoruz algıda seçicilik tabi

Evet Allah yardımcımız olsun ne diyim
Amin canım Allah yar ve yardımcımız olsun sabretmek ve dua etmekten başka yapacak bi şey yok Ancak rabbim ol derse olur hepimiz birbirimize dua edelim çünkü çıkarı olmadığı halde birine dua edenin duası kabul olurmuş inşallah rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin

Amin canim aminnnnnnnnn

Bi de kızlar bi şey sorucam sizlere hormon testerini özel hastaneler ne kadara yapıyor yakın zamanda yaptıran var mı bilgisi olan yazabilir mi merak ediyorum
Ben Kasım Ayında medikalparkta yaptırdım. Kağıtta 375 tl yazıyordu ama özel sağlık sigortam olduğu için az ödedim

kızlar bende 6 aydır gebe kalamıyorum bu ay 7. aydayız fakülte hastanesinde bir üreme sağlığı merkezi var oraya muayene oldum reglin 3.günü eşimde test yaptırdı ikimizede bir sorun yok dedi doktor. benden hsg istediler onu çektirdim henüz doktora göstermedim ama sanırım oda normal yani ben daha önce hastaneede çalımıştım gördüğüm bir tahlildi tabii doktor kadar yorumlayamam ama anladığım kadarıyla birşey yok gibi. bir tek prolaktin 40 çıkmış internetten baktım bu değerden dolayı olamayabilirmiş ama doktor bana ilaç bile vermedi gerek yok fazla yüksek değil dedi. bi hsg sonucumu gösterim ilaç tedavisi vericek sanırım bir sorun yoksa neden gebe kalamadım neden ilaç vericek bir fikri olan varmı bu süreci yeni yaşıyorum bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim

En önemli şey stres yapmaman canım. Daha çok zamanın geçmemiş panik yapma sabırlı ol bu işte en örnmli şey sabır. Allah inşallah hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin bekleyen herkese

En önemli şey stres yapmaman canım. Daha çok zamanın geçmemiş panik yapma sabırlı ol bu işte en örnmli şey sabır. Allah inşallah hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin bekleyen herkese
amin canım inşallah.seninde bekleyen herkesin gönlüne göre versin rabbim.ben zaten normalde yapı olarak stresli biriyim nasıl yapıcam bilmiyorum gece uyanıyorum aklıma geliyor uykularım kaçıyor gözlerimin altı mosmor

Ah Canım ya ben de yaşıyorum aynı şeyleri inan seni çok iyi anlıyorum insan kendini eksikmiş gibi hissediyor çaresiz kalıyor. Hele ümitlenip adeti görünce insan yıkılıyor. Ben de aylardır bunu yaşıyorum. Her seferinde ağlamaktan gözlerim yanıyor gözlerimin altı morarmıyor. Eşimden saklamaya çalıyorum üzüldüğümü görüp o da üzülmesin diye . Çok zor Ama sabretmek lazım rabbimin bi sınavı bu da. Ona sığınıp daha çok dua etmemiz gerek.

Canım ben arı sütü ve pılenini aldım nasıl kullanmamız gerekiyor
Poleni ve sütü iyice karıştır tahta kaşıkla mutlaka her sabah siz ve eşiniz birer kaşık alın ...not.. polen de bal.. şeklinde olacak ve hayıt çayı toz olan kendiniz demliceksiniz çayı her sabah aç karna iç akşamda yemekten sonra iç tarif bir çay kaşığı bir su bardağı 5dk kaynatın 5dk demle ve iç akşamda

aslinda daha az olmus 6 ay olmus ama yasiniz kac? İlac veririm dedigi doktorun belki de yumurta gelistirmek icin verilen ilaçlardan olabilir. Klomen en sık kullanilani mesela. Onlar da yumurtanin gelismesini arttirip ihtimali cogaltiyor bildigim.

Canlar ben de bu ay klomen ve catlatma ignesi tayfasina katilabilirim. Hic bilmiyorum nasil isler, aranizda bu yoldan gecenler olmustur, biraz bilgi verir misiniz nasil islemler??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…