Gebe kalamayanlar buraya.....

Aa sende benim durumda sayılırsın rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah aşılama nasıl bişey acılı bi işlem mi?

Amin cnm.amin.asilama cok acili bisi diil hatta hic diil.sendemi pkosun?ve ilacsiZ regl olmazmisin?

Anladım canım belli ki benim gidişat da aşılamaya doğru gidiyor hayırlısı. Bende daha önce pco yoktu yani bu bikaç aydır pco var denildi bana. Klomen kullandım o aşamada öğrendim geçen yıllarda hiç bilmiyordum böyle bi sıkıntım olduğunu belkide sonradan çıktı. Adetli iken bişey yok adet ten sonraki ultrasonda pco var oluyor bende anlamadım bişey. Acaba Adetken kistler atılıyor mu? Benim adetler ara ara gecikmeler de olsa geliyor canım yani bide yumurtlamaya yardımcı ilaçlar kullandığım zaman vaktinde geliyor Hormonlarda düzenli çok şükür bakalım ne olacak sonumuz

lolita555 Ultrasonda nasıl görünüyo peki sizin pko? Çok mu var yumurta bende de var da merak ettim

Senin gene gecte olsa geliomus adetlerin bak bende tik yok.ilacla illa.hakkimizda hayirlisi olsun

ben medıcal parkta anestezılı 500 cektırdım anestezısız 350 dedıler unuverste hastanesıde 150 ye cekıyormus
Sağ ol tatlım ben de üni. Hastanesinde çektirecektim ama yokmuş onlarda mecburen özel bi hastanede çektirecem inşallah açık çıkar Rabbim hepimize hayırlısıyla evlat sahip olmayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…