Gebe kalamayanlar buraya.....

Bu tarif ne için bulamadım bakındım da benim ile alakası olursa kullanayım

Ya da vitamin de olabilir iltihabı n varsa ilaç o yüzden de verir

Selam kızlar bende 3 yıllık evliyim çocuğumuz olmuyor 3 kez klomen kullandım olmadı polikistik over var diye yumurtalar fazla büyümüyor dedi doktor git rahim filmi çektir dedi bende çektirdim çok şükür temiz çıktı sonuçlar git dinlen üç ay içinde olmazsa yine gel dedi işte bu önümüzdeki adetimde gidecem tekrardan doktora. Acaba gittiğimde tedavi ne aşamada devam edecek bilen var mı? Aşılama mı olur yoksa klomen ene devam mı eder bilgisi olan var mı canlar ?

Merhabalar. Hsg sonrasi dogal yolla gebelik sık görülüyormuş o yüzden birkaç ay bekliyorlar doktorlar hsg sonrası. Sizee klomen de denenmiş sanırım artık aşılama deneyebilir doktor. Ama tabii size de soracaktır anlatacaktır.

merhaba canım bende senle aynı durmdayım hsg sonrası 4.ayımdayım doktor klomene basladı ama ben ıcmedım ebe gıgı bı kadına gıttım oda sende ıltıhap var dedı zerdeçal ic dedı sımdı onu ıcıyom ama olmassa bu ay klomen alcam doktor 2 ay klomen kullan olmassa asılama yapcam dedi

Evet banada öyle dediler hsg sonrası gebelik ihtimali artıyormuş ama işte bende yine olmadı sen aşılama yaptın mı canım? Acılı bi işlem mi?

Ben klomenle oyalanmak istemiyorum ama bakalım doktor ne yapacak? ? En azından iğneleme var oda yumurtaları büyütüyormuş klomenden daha etkiliymiş diyorlar bunu yapsa daha memnun kalırım çünkü sende ciddi bi sıkıntı yok dedi artık bakalım ne olacak sanada allah şifa etsin o içtiğini canım sen kaç ay klomen kullandın ki? Doktor vermişken içseydin keşke

Evet banada öyle dediler hsg sonrası gebelik ihtimali artıyormuş ama işte bende yine olmadı sen aşılama yaptın mı canım? Acılı bi işlem mi?

Yok hayır bende de geçen ay hsg çekildi, bekleme dönemindeyiz. Olmazsa önce sadece klomen vs verecek sonra olmazsa aşılamaya geçecek. O yüzden nasıl işlem ben de bilmiyorum

Merhabalar kızlar bugün hormon tahlillerimi yaptırdım. Çok şükür sonuçlar iyi doktorum. Hsg çekilmesi gerekiyomuş adetimin bitmesini bekleyip onu da çektiricem biraz korkuyorum çektiren vardır elbet burda Nasıl bi işlem bana yardımcı olur Musunuz? Acı falan oluyo diyorlar

ben klomenı gecen sene bır ay kullandım ıgneyı yaptı megerse yumurtalar catlamamıs kıste donustu agrı sızı sancı anlatamam bende sanıyom hamıle kaldım dusuruyorum cok kotu oldum sonra doktora gııttım kıst olusmus dedı adetle bera ber o kıst gıttı sımdı bu ay da 5.gunum klomene basladm 2 gun ıctım o kadına gıttım ıçme dedı bu ay hamıle kalmassan bı dahakı ay ıcersın dedı b

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah ne kadarlık evlisin sen?

Ben gecen ay cektirdim, hic abartilan gibi bir agri sizi degil rahat ol canim okuma bencd yorumlari. Kadinlar cok abartiyor ama ben sana soyleyim adetlerin agrili geciyorsa sızın oluyorsa aynen oyle bir his ama birkac saniyelik. Anestezi ben almadim bence hic gerek yok. Yorumlari okumustum, vallahi korkumun olcusu agri sizidan daha fazlaydi :)

Benimde doktorum geçen sene çekilmemi istemişti bende korkup bayağı erteledim iki ay önce çekildim insanlar çok abartıyor gerçekten çok kötü falan filan sen bunlara bakma tamam acısız diyemem ama katlanılmayacak bir ağrı değil canım bian önce çektir korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…