Gebe kalamayanlar buraya.....

Çocuk olsun diye ilişkiye girmemek demek bu konuyu çok fazla kafaya takıp stres yapmamak demek canım yani sonuçta çocuk istiyorsun bunu tamamen aklından silmek mümkün değil. Stres olduğumuz da hormonlarımız olumsuz etkileniyor. Sana tavsiyem daha yolun başındaysan stres yapma kendine bebek iste ama rahat ol yani. Gün aşırı ilişki daha sağlıklı diye biliyorum hergün ilişki olunca sperm kalitesi düşük oluyor. Yumurtlama günlerini kaçırmamak için testlerden faydalanabilirsin ama masraf yapmadan da adetin 9 ile 18. Günlerini değerlendir. Adetlerin düzenli canım önemli olan her ay adet görmek 2_3 gün önce yada sonra olması düzensizlik değildir. Ne zamandır istiyorsun? Hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin

Canım ben arı sütü ve pılenini aldım nasıl kullanmamız gerekiyor

BAKAR MISINIZ???

ınternnette su yazıyor doğru bılınen yanlışlar YAZIYOR erkek spermı tam tersıne her gün ılıskıye gırıldığınde kalıtesı artarmıs ve spermdekı hata oranı düşermıs. yaptıkları deneyde 1 hafta bekleyen erkek te sperm oranı yüksek ama hergün ılıskı olan erkegın spermın hata oranı düşük çıkmış.

Sağol canım inşallah herşey yoluna girer ve bidaha da çıkmaz. Eşimin büyük hataları yok ama biraz rahattır benimki ne de olsa ben herşeyi yapıyorum herşeye yetişiyorum diye rahattır.. Yuvayı dişi kuş yapar, dişi kuş kurtarır allah dişi kuşa güç kuvvet versin :)

Vallahi bu disi kuslara yazik degil mi, yuvayi yapar yuvayi korur kurtarir bebis olsun diye ugrasir, olunca bakimi %90 onda olur, isi olsa calissa bile evde is %90 ona bakar. ooooff oofff...

Canım ilgin, iyi dileklerin için çok teşekkürler.. Yaa aslında ben eşimi seviyorum ama beni çok yoruyor bazen. Allahım kimseye vermesin ev içinde huzursuzluk çok zor. Şimdilik fino gibi bakalım devamını bekliyoruz

Vallahi bu disi kuslara yazik degil mi, yuvayi yapar yuvayi korur kurtarir bebis olsun diye ugrasir, olunca bakimi %90 onda olur, isi olsa calissa bile evde is %90 ona bakar. ooooff oofff...
Yazık tabii.. İnan herşeye yetişmeye çalışıyorum elimden geldiğince bu emeğime karşılık bir teşekkür bile göremeyince benim de nevrim dönüyor.. Herşey bizden bekleniyor canım çocuk bile yaparken erkeğin işi hemen bitiyor kadın ise doğuma kadar mücadeleye devam tabi doğumdan sonrası da var

Can'ım erkeklerin dünyayı algılaması çok farklı hakikaten, ben bu ay ham kendimi hem de eşimi germemek için nötr kalmaya çalıştım, başardım da. Ama vakti gelince olmadı. Kendini kötü hissediyor , durumuna üzüldüm ve bıraktım vazgeçtim yani içimden gelmiyor bir şey. HSG den snraki gecikmede eşim çok heyecanlanmıştı ve yüksekten düşmüş gibi olmuştu dedim düşün senin için böyleyse benim için Nasıl?

doktoruna selam söyle benden yumurta dişidir hep x tir :) olsa olsa yumurtan güzeller güzeli bir prenses olabilir :) Allah iyiliğini versin ne güldüm sabah sabah
Olur ablam baş üstüne söylerim, yumurtanın konutları ve çapı tam kıvamındaydı sanırım neyse ki eşimin gerginliği sucu yumurta boşa gitti. Yakışıklıyı kaybettim

Rica ederim tatlım biliyorum çok zor gercekten evdeki huzursuzluk allahım daim etsin mutluluğunuzu

Olur ablam baş üstüne söylerim, yumurtanın konutları ve çapı tam kıvamındaydı sanırım neyse ki eşimin gerginliği sucu yumurta boşa gitti. Yakışıklıyı kaybettim

Canin sagolsun, neyse ki beklenmeyen adetler geldiginde hepimiz bir yikiliyoruz ama sonra yeniden toparlanip yeni ay icin umut topluyoruz. O yuzden yeni yakisikli yumurtalarina ve esine saglik bu ay da boyle olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…