Gebe kalamayanlar buraya.....

Ya kizlar adetim bittikten 6 gun sonra wc gittim camasirim kanliydi normalde duzenliydi adet donemim acaba neden oyle oldu sonrasinda dewami gelmedi
O kanamanın adetle ilgisi yoktur canım. Ayıptır sorması eşinle birlikte olduysan belki ondandır. Benim bazen ilişki sonrası biraz kanamam oluyor. akşam ilişki olunca sabah kalktığında olan kanama olabilir

Merhaba arkadaşlar,ben 2 aydir 38 gunde bir regl oluyorum bu 3.ayim 41.gundeyim suan halen belirti yok.gebelik testide negatif.bana pko teşhisi kondu fakat doktorum gebelige engel degil dedi.sadece inofolic verdi.bu ara kilo almaya basladim.napmami onerirsiniz

canım ben Son bir yıldır aralıksız korunmadim ama öncesi de vardı. Hiçbir tedavi olmadım sadece testler yapıldı bana ve eşime sonuçlar iyi olduğu için dr herhangi bir ilaç tedavisine gerek görmediğini söyledi. Tüplerin durumunu bilmediğimiz için bakalım dedi ama hsg değil de direkt laparoskopi istedi. Buna bile zor ikna oldum eşimi de zor ikna ettim yaptığım yapacağım bu olur tekrar tekrar ne ameliyat nede başka bişey yapmam yapamam. Tüp bebek düşünemeyiz bayağı masraflı diye biliyorum hem bir çocuğum olduğu için devlet yardım etmiyor. Şu laparoskopiyide yaparsam inşallah gerisini bırakırım artık nasip der otururum
hayirlisi olsun canim insallah diledigin gibi olur hersey

O kanamanın adetle ilgisi yoktur canım. Ayıptır sorması eşinle birlikte olduysan belki ondandır. Benim bazen ilişki sonrası biraz kanamam oluyor. akşam ilişki olunca sabah kalktığında olan kanama olabilir
Yok canim iliski olmadi o gun evde de degildim ve pihti gibi parcada vardi kucuk biseydi

Günaydın kızlar herkese iyi pazarlar.. Kızlar size birşey sormak istiyorum ilk defa geçen adetim bitince soğan kürü yapmıştım tam 15 günü tamamladım. Kür bitene kadar hiçbir değişiklik akıntı falan olmamıştı ama kür bittikten sonra bir iki gün akıntım olmuştu bu durum kürle alakalımıdır tam bilmiyorum tabi ama ona bağladım işte.. Acaba diyorum bu ay yine başlasam mı soğan kürüne? Siz yaptınız mı? Varsa tecrübeniz paylaşırmısınız?
Ben de yaptim sogan kürnu bende de ayni senin gibi oldu kür bittikten sonra akintilar falan oldu ama 15 gun yaptiktan sonra ara verip 10 gun yapiyorsun ama ne kadar ara veriliyor bilmiyorum

Arkadaslar bende ploraktin hormonu yüksek çıkmisti ilaç kullandım normale dönmüştü 2 ay sonra hamile kalmıştım malesef 5 haftalik dusuk yaptım acaba aynı sorunu yasarmiyim ploraktin yine yüksek çıkar mı aynı durumda olanlar var mı

Arkadaslar bende ploraktin hormonu yüksek çıkmisti ilaç kullandım normale dönmüştü 2 ay sonra hamile kalmıştım malesef 5 haftalik dusuk yaptım acaba aynı sorunu yasarmiyim ploraktin yine yüksek çıkar mı aynı durumda olanlar var mı
Benim ara ara prolaktin hep yüksek çıkar hemde göğüslerimden süt gelecek kadar :) sadece bir defa ilaç kullandım dr bunun için çok ilaç almama gerek yok, bu öyle hassas bir hormondur ki test için kan verirken stres olsan o anda hemen yükselir diğer adı stres hormonudur dedi

X