Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00--------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
@esoes1919--------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@emine sabrim ----------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
@Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@ftsch-------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Gel düzen gel gel gelll
@Sonsuz_umut --------:110:---14 Ocak-9.deneme:KK69:Çalışmalara devam
A Ayyten -------:110:---20 Ocak-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@RUKAYYE44 ---------:110:---23 Ocak-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@ciftsariliyumurta ----:110:---25 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@yusufseyma -----------:110:----28 Ocak-9.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09----------------:110:---2 Şubat-21.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ilfa53 -------------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Kilim ve tohum ------:110:----21 Şubat-16.deneme :KK69:Çalışmalara devam

Ayy abla bi harikasından sen ya :KK68::KK68::KK70:

merhaba yazdiklarinizin hepsini okudum bastan baslayarak bu kadar umutsuz olmayin bence 1 bucuk yil once ilk bebege hamile kalmistim dusuk yaptim ve o zamndan beri bebek istiyoruz suan klomen e basladim rabbim ne zman nasip ederse o zmn olur hic bebegi olmayan kisilere gore cok daha sanslisiniz en azindan bir cocugunuz var belkide bu kadar kendinizi uzdugunuz icin olmuyo ben her ay kendime yeni bisry buluyorum bi sekilde kendimi motive ediyorm uzulecek hicbirsry yok siz elinizden gelen herseyi yaparsiniz gerisi rabbime kalmis allah gonlunuze gore versin
Aminnnn canım Aminn.. İkinciyi ilk istediğim zamanlar hiç kafaya takmadım olur nasılsa diye tabi o aralar eşim uzakta çalışıyordu ayda iki kere falan görüyordum yumurtlama falan o zaman hiç bilmiyordum yani onada dikkat etmemiştim ama Son bir yıldır olmayınca kafada huni ile gezme noktasına geldim. Şu laparoskopiyide olayım o zaman ben elimden geleni yaptım gerisini rabbim bilir diyeceğim. Hep söylüyorum allahım önce hiç olmayanlara versin, sonra ikinciyi isteyenlere, sonra üçüncü... Çok adil değilmi böyle? İlk hamileliğim hemen olduğu için tekrar kalamama durumunu ben kendime konduramadım galiba.. Ama artık. hazmetmek zorundayım bunu biliyorum

arkadaslar selamlar öncelikle, ben 3.5 yıllık evliyim ve bu ay ilk kez bebek denemesi yapmaya basladık ama şöyle bir sorun var ben kendimi hamile kalamaz, sorunlu gibi hissediyorum. yani tedavi gerekmeden hamile kalamam gibi geliyor ve hiç daha önce korunmasız ilişkimiz olmadı. Sizce bu durum neden ve gerçekten bunu önceden hissedebilirmiyim.
Ve suan ay basından beri 2 gunde bir korunmasız ilişkimiz oldu, yumurtlama gunlerimide iyi değerlendirdik ama ben eminim ki cocugum olmaz benim :KK43: bu nasıl his bilmiyorum ya, aranızda bu hissi yasayan varmı
Canım neden böyle düşünüyorsun durup dururken.. Bugüne kadar korunduğun için hamile kalmadın boşuna bozma moralini. Benim ailemde ve eşimin ailesinde hiç çocuğu olmayan hatta geç çocuğu olan da yok. Annem hamile kalmamak için çare ararmış bende bebek için arıyorum. Çocukluğumdan beri anne olmayı hep istemiştim ve olmaz diye düşüncem hiç olmadı ama bak şimdi ikinci için uğraşıyorum yani hislere de pek güvenmeyelim hele de olumsuz olanlarına

İnşallah kalmaz yaşta 30a baya bi yakın 28. Kilo problemi var şimdi kilo vermek için uğraşıyorum işte normal zamanda verebiliyorum ama işte stresli olunca zor oluyor şimdi tekrar başladım eğer aşılama dersen kilo verdikten sonra yapmak istiyorum diycem.
Yaşın çok uygun canım bence zaman kaybetme sonra çok pişman olursun. Küçük yaşta evlilik ve anne olmaya karşıyım ama inan yaş ilerledikçe keşke daha önce olsaydı dersin. Ben 28 yaşında anne oldum. Güzel yaşlar değerlendir canım gereken ne ise yap inşallah çok beklemeden nasip olur

Canım neden böyle düşünüyorsun durup dururken.. Bugüne kadar korunduğun için hamile kalmadın boşuna bozma moralini. Benim ailemde ve eşimin ailesinde hiç çocuğu olmayan hatta geç çocuğu olan da yok. Annem hamile kalmamak için çare ararmış bende bebek için arıyorum. Çocukluğumdan beri anne olmayı hep istemiştim ve olmaz diye düşüncem hiç olmadı ama bak şimdi ikinci için uğraşıyorum yani hislere de pek güvenmeyelim hele de olumsuz olanlarına
Haklısın tatlım ama bu durumdan nasıl kendimi kurtarırım bilmiyorum :KK43:

A Ayyten bu arada herkesin sorununa uzun uzun yorum yazmıssın canımm ne kadar ilgilisin cok teşekkürler herkes adına :)
Ben teşekkür ederim canım burası bana çok iyi geldi birbirimizi tanımıyoruz ama çok samimiyiz. Annem dışında çevremdeki kimse şuan gebe kalamadığımı bilmiyor yani kimseyle paylaşmıyorum içimdekileri bu sebeple burada yardım almak ve yardımcı olmak mutlu ediyor beni

arkadaslar ben 2 yıl önce hsg çekildim ve 2 yıl önce tüpler açık rahim şekkli normaldi, 2 yıl icinde tüpler tıkanmıs olamaz deilmi ya da şekil bozuklugu olamaz değilmi bilgisi olan varmı bu konuda hsg sonucu kaç yıl gecerli:)
Elbette değişebilir geçirdiğin herhangi bir rahatsızlık, enfeksiyon vs hasar verebilir ama senin bildiğin bir sorunun yok bunu düşünmen için çok erken. Daha ilk ayın ve ne kadar olumsuz şey varsa hepsini kendine yakıştırdın.rahat ol canım sen bu negatif halinde hamile olsan bile doğuma kadar nasıl beklersin elli bin tane kötü senaryo yazarsın :KK66: rahat ol canım

hsg bende çektim ama adet gecikmesi olmadı bende, ağustos ayında çektim sağ tüp tıkalı çıktı bende 3 aydır LAPAROSKOPİ ameliyatı oldum açtık dediler ama halâ tık yok :KK43: bu işler biraz da nasip kısmet işi, dua edip bekliyoruz
Canım şubatta laparoskopi olucam kısmetse sen tecrübe etmişsin sakıncası yoksa benimle paylaşır mısın? Kaç defa oldun? Çok zor mu? Hastanede yattın mı? Laparoskopi öncesi ve sonrası yaşadıkların? Benim adetim miktar olarak azaldı seninde böyle oldu mu? Kusura bakma çok soru sordum..

Ben teşekkür ederim canım burası bana çok iyi geldi birbirimizi tanımıyoruz ama çok samimiyiz. Annem dışında çevremdeki kimse şuan gebe kalamadığımı bilmiyor yani kimseyle paylaşmıyorum içimdekileri bu sebeple burada yardım almak ve yardımcı olmak mutlu ediyor beni
canım seninle arkadas olabiliriz istersen, bende hiçkimsyle paylaşamıyorum tedirginliklerimi

çok sevindim hiçbir sorun olmamasına canım umarm tüplerde sorunsuz cıkacaktır.. aslında kafaya takarak kendimiize yapıyoruz herkeste aynı sorun valla off benimde regl sancısı gibi sancılarım olmaya basladı.. sanırım regl olcam A Ayyten

X