Gebe kalamayanlar buraya.....

Teşekkürler canım.Gittim canım fitil krem filan verdi daha öncede gitmistim hep tekrarliyor çok yoruldum artik
Allah allah neden böyle oluyor ki anlayamadım canm soğan kürü yada maydanoz kürü dene istersen çünkü onlar iltihabı iyi geliyormuş dene istersen ben umutluyum inşallah içini ferah tut tatlım :)

Esın nedıyebılırkı senın elınde olan bısey degıl kı allah buyuktur merak etme ztn sana nasipse bebek zamanı var ıns doktorlar careyı bulurda sende sevınırsın ztn caresı yoksa olacagı varsa olur yoksa yapcak bısey yok bak bnde ıkısıde tane dusurdum ben harap ettim kendımı esım teselli vrdı nasıpım olsaydı o zaman dusmezdıler dımı allah verdı allah aldı uzulme ıns bır yolu bulunur

Merhaba canım bnde hsg çekildim sende ne çıktı sonuç? Ve neden Cinsel perhiz verdi?

Merhabalar. Hsg temizdi cok şükür, hiçbir sorun yok dedi doktorum. Islem sonrasinda iki hafta cinsel iliski olmayacak dedi, ben de öncesinde buradan okumuşum iki gun cinsel perhiz deniyordu hep. doktor iki hafta deyince sasirdim gerçekten mi diye sordum evet dedi. Belki iltihap riski vs icin demiştir, sonrasinda antibiyotik de kullandim verdi çünkü. Ama doğrusu biz uyumadık, hiç şikayetim yoktu işlem sonrasinda o yuzden bikac gun sonra normal hayata donduk

Merhaba canım ben de yeni üyeyim ve de16 aylık evliyim çocuk istiyoruz ama henüz yok peki bu testi direk gidip eczane den alabilir miyim ve de ücreti ne kadar

Evet tabii ki alabilirsin, eczanede ovulasyon testi ya da yumurtlama testi demen yeterli. Her eczanede olmuyor ama olanı vardır ya da internetten sipariş de verilebilir. Ben bir süredir almadım doktor yumurta takibi yapıyor diye, fiyatı hatalı olabilir ama predictor marka aliyordum ben içinden sanirim 6 günlük test cikiyordu 70 tl civariydi. Yumurtlama günün az cok belli ise yani 2-3 gun içinde bulabileceksen iki ay idare ediyor bir kutusu

Sağol canım teşekkür

Teşekkürler canım.Gittim canım fitil krem filan verdi daha öncede gitmistim hep tekrarliyor çok yoruldum artik
Allah allah neden böyle oluyor ki anlayamadım canm soğan kürü yada maydanoz kürü dene istersen çünkü onlar iltihabı iyi geliyormuş dene istersen ben umutluyum inşallah içini ferah tut tatlım

anladım canımm yaa bendede hsg çekildim ama tüplerimden biri tıkalıymış hsg sayesinde açıldı çok şükür ben üç gün kullandm perhizi yani ama inşallah allah kısa sürede muradımıza erdirir

esoes1919 . Kizzzz canimmm dogum yapmissin. Hayirli olsun... Gozun aydin hayirli salih bi evlat olsun insallah.. Nasil oldu... Dogumun...

amin cümlemize inşaallah

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ---------------------------------------- Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ------------26 Kasım-13.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------24 Aralık-15.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum ----------21 Ocak-15.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---24 Ocak-19.denemePrensesini bekliyor
ciftsariliyumurta -------25 Ocak-31.denemeKün Fe Yekün
@mdk35---------------------26 Ocak-31.denemeHsg filmi çektirecek
@ebrar09-------------------2 Şubat-21.denemeÇalışmalara devam

Kendi vücudumu dinlemekten sersem oldum kızlar valla! Şimdi de sarıya yakın kremsi akıntım var? Neye delalet? Üşüttüm mü bilemiyorum. Dünü de değerlendiremedik, eşime kızdım. Bir yandan da hak veriyorum en bileyim. Bu sağ kasığımda batma bitmedi zaten. Ay vallahi bir akıl verin sakinleşmiyorum bir türlü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…